تلفن کلینیک: 02634092282‬‬

تلفن مشاوره رایگان : 09120914348

کرج :گوهردشت ، خيابان آزادي، نبش يازدهم غربي، پلاك ٩

 

 

 

 

 

 

هایفوتراپی در کرج

هایفوتراپی در کرج

جوان کردن پوست با روش هایفوتراپی

روش هایفوتراپی در کرج روشی است که اکثر مردم کرج به دنبالش هستند زیرا برای همه یافراد جذاب است. اگر شما هم دنبال راهی برای درمان پیری پوست هستید حتما از انجام هایفوتراپی غافل نشوید.

چنانچه به دنبال راهی برای برطرف کردن چروک های پوست خود هستید یا دوست دارید پوستی صاف داشته باشید هایفوتراپی یک روش مناسب و جدید است که مناسب شماست.

قبل از صحبت در مورد هایفوتراپی در کرج ابتدا شما را با معنای هایفوتراپی آشنا خواهیم کرد.

هایفوتراپی یا HIFV امواج فراصوت با انرژی زیاد است و معنای هایفوتراپی سفت کردن یا کشیدن پوست صورت و بدن است.

هایفوتراپی در کرج

امروزه هایفوتراپی در کرج و در کلان شهرهای دیگر رایج شده است و بیشترین طرفداران را در سراسر جهان دارد.

در حقیقت هایفوتراپی از روش های برتر و چدید است که مناسب برای نواحی صورت، ابرو، چانه و غیره است. از نتایج انجام هایفوتراپی باید موارد زیر را نام برد.

 • برطرف کردن چروک
 • سفت کردن و کشیدن شلی پوست ( به ویژه در نواحی گونه و پلک )
 • درمان نازکی پوست
 • برطرف کردن خطوط فک
 • برطرف کردن خطوط اطراف دهان

هر چند که هایفوتراپی برای همه ی افرادی که دچار شلی پوست شده اند مناسب بوده و حتی برای افرادی که مایل به انجام لیفت هستند نیز کاربرد دارد اما بهتر است هایفوتراپی در سن سی سالگی به بعد انجام شود.

نتایج کلی هایفوتراپی در کرج

انجام هایفوتراپی در کرج نتایج زیر را با خود داشته است.

 • انجام لیفت پوست صورت و ابرو بدون نیاز به عمل جراحی
 • برطرف کردن غبغب بدون نیاز به عمل جراحی
 • کشیدن پوست صورت و باز هم بدون نیاز به عمل جراحی
 • درمان افتادگی پلک ها
 • رفع چروک های دور چشم
 • نابودی خطوط ایجاد شده در زمان خندیدن و گریه کردن
 • نابودی چروک های صورت
 • و بالاخره رفع افتادگی چانه

عزیزان برای کسب کردن اطلاعات کامل از میزان هزینه هایفوتراپی در کرج حتما با کلینیک آوینا در کرج تماس بگیرید یا از طریق شبکه های اجتماعی با کلینیک ارتباط برقرار کنید.

نتایج کلی هایفوتراپی در کرج

چرا انجام هایفوتراپی لازم است؟

پیری طبیعی ترین اتفاقی است که برای همه افراد رخ خواهد داد. چه خوشتان بیاید و چه نه، با گذشت زمان پوست بی کیفیت شده و چروک ها به پوست هجوم خواهند آورد و کم کم خندیدن بدون چروک از بین خواهد رفت.

راه های مختلفی برای به دست آوردن و برگرداندن جوانی پوست وجود دارد. با وجود پیشرفته تر شدن راه های جوانی پوست اما هنوز راهی برای تعویق پیری وجود ندارد.

هایفوتراپی یک روش جدید، کارآمد و بدون خطر است که باعث جوانی پوست خواهد شد و لازم بودن انجام هایفوتراپی را در به دست آوردن زیبایی و جوانی پوست باید جستجو کرد.

هایفوتراپی در کرج به چه صورت است؟

چگونگی انجام هایفوتراپی در کرج به صورت زیر است.

فرد را روی تخت دراز کرده و پزشک نیم ساعت تا 45 دقیقه پروپ دستگاه ( دسته ) را همچون سونوگرافی روی پوست بیمار حرکت داده و بعد از گذشت مدت زمان گفته شده فرد اثر هایفوتراپی را به وضوح خواهد دید.

انجام هایفوتراپی بدون استفاده از بی حسی است زیرا درد قابل تحملی را دارد. ( حتی استفاده از کرم موضعی را نیز لازم ندارد. )

شکل اثرکردن هایفو به دو صورت سریع و تدریجی است. روش سریع که بلافاصله بعد از انجام هایفوتراپی قابل مشاهده و مشخص است و تدریجی سه ماه زمان لازم دارد و حتی گاها تا 6 ماه نیز طول خواهد کشید.

هایفوتراپی در کرج به چه صورت است؟

کاندید مناسب برای انجام هایفوتراپی

این روش برای افرادی که بیشتر از ۳۰ سال سن دارند، مناسب است و باعث می‌شود  شل شدن پوست را تا حدودی رفع کند و اثرات پیری را از بین ببرد.

همانطور که فهمیدید روش هایفوتراپی برای رفع اثرات پیری استفاده می‌شود و کسانی که سن کمتری دارند تاثیر این روش بهتر تاثیر خود را خواهد گذاشت.

همچنین این روش به عنوان یکی از بهترین روش‌ها برای پیشگیری از اثرات پیری مورد استقبال خیلی از جوان ها قرار گرفته است. به طوری که آنها بعد از سنین ۲۵ سالگی برای پیشگیری از اثرات پیری و رفع خط های افتاده بر روی صورت از این روش استفاده می کنند.

این روش برای افرادی که بیشتر از همه در معرض نور آفتاب قرار گرفتند و اشعه فرابنفش باعث شده است که بیش از اندازه پوستشان آسیب دیده می‌تواند موثر باشد. برای رفع این مشکل جلسات متعددی به هایفوتراپی نیاز است.

افراد مسن تر که دچار افتادگی زیاد از حد پوست شدن نمی توانند از این روش برای رفع مشکل خود استفاده کنند. بنابراین بهتر است برای رفع شل زدگی بیش از اندازه پوستشان از روش‌های جراحی بهره مند شوند.

کسانی که در محل مورد نظر برای هایفوتراپی دچار زخم، آکنه های کیستی یا عفونت و دارای ایمپلنت دندان هستند، این روش برای آنها مناسب نیست.

رضایت داشتن از هایفوتراپی در کرج

برای رضایت داشتن از نتیجه هایفوتراپی در کرج موارد زیر بسیار دارای اهمیت است.

 • توقع بی جا از انجام دادن هایفوتراپی نداشته باشید.
 • حتما خود فرد به میزان شلی و خطوط پوست خود توجه کند.
 • بر اساس میزان شلی پوست، سن و سال، عمیق بودن چروک ها است که تشخیص درمان به وسیله هایفوتراپی صورت خواهد گرفت.

پزشک با معاینه کردن فرد عواملی که باعث شلی پوست وی شده است را توضیح داده تا مشخص شود که برای انجام هایفوتراپی مناسب است یا آیا هایفوتراپی باعث برطرف شدن چروک های وی خواهد بود یا نه؟

در بعضی مواقع هایفوتراپی باید در کنار روش های دیگر درمان پوست مثل تزریق ژل و چربی و غیره انجام شود تا بتوان از هایفوتراپی نتیجه گرفت.

میزان ماندگاری هایفوتراپی در کرج

دانستیم که هایفوتراپی روشی جدید و بدون جراحی برای کشیدن پوست است و در نخستین جلسه مشخص خواهد شد که فردی که پوستش شل شده کاندیدای مناسبی برای انجام هایفوتراپی است یا نه.

میزان ماندگاری هایفوتراپی در کرج را بین یک تا دو سال اعلام کرده اند. هایفوتراپی باعث رشد کلاژن های نو و از بین رفتن سفتی و حالت کششی پوست است.

هر چند که خود بافت پوست ( کلاژن های موجود در پوست ) مانع از چروک شدن پوست است اما به مرور کلاژن پوست از بین رفته و نیاز به جذب کلاژن در پوست به وجود خواهد آمد.

دستگاه هایفو الیاف کلاژن را جذب و تأثیرات خود ( جوانی پوست ) را نشان خواهد داد.

میزان ماندگاری هایفوتراپی در کرج

با بیشتر شدن میزان کلاژن در پوست بافت پوست محکم خواهد شد. به ماندگاری هایفوتراپی اشاره کردیم، نکته مهم در مورد ماندگاری هایفوتراپی در نظر داشتن موارد سن و سال، میزان افتادگی پوست، ارثی و نوع تغذیه فرد است و با وجود همه موارد گفته شده میزان ماندگاری نهایت تا دو سال است.

اگر فردی تمایل به زیباسازی و جوانی پوست دائمی را دارد باید بعد از گذشت یک سال ( یا دو سال ) دوباره هایفوتراپی را انجام دهد.

دستگاه هایفو چگونه عمل خواهد کرد؟

اول دستگاه تصویربرداری روی پوست فرد فرار خواهد گرفت تا عکس شفافی از پوست گرفته شود و برای صفحه ارسال شود تا پزشک بتواند قسمتی را که قرار است هایفوتراپی کند ببیند و بررسی کند.

قسمت های عکس گرفته شده محل های است که نیاز به هدایت گرما دارد. بعد گرما روی پوست فرد قرار داده خواهد شد تا زیر پوست برود.

ملکول های چربی با امواج فراصوت مرتعش شده و باعث  بالا رفتن حرارات در زیر پوست خواهد شد و میزان حرارت 56 درجه است که در آخر سلول های آسیب دیده از بین خواهند رفت. ( یعنی اول منعقد شده و بعد از انجام هایفوتراپی نابود خواهند شد. )

معمولا بعد از گذشت چند ماه درمان کامل خواهد شد. همچنین افرادی که هایفوتراپی را انجام داده اند بعد از انجام هایفوتراپی هیچ گونه آثار را روی پوست نخواهید دید.

انجام هایفوتراپی در کرج در 45 دقیقه است و مدت زمان گفته شده در بسیاری از مراکز هم به همین اندازه است. یادتان نرود که زمان هایفوتراپی بستگی به میزان نیاز بیمار به درمان است. هایفوتراپی کاربردهای زیر را دارد.

 • کمتر شدن خطوط چهره
 • کشیدن پوست
 • زاویه دار کردن صورت ( با هایفوتراپی فک و معلوم کردن خطوطش )
 • برطرف کردن چروک های گردن، صورت، اطراف چشم
 • رفع غبغب و پلک های افتاده

علاوه بر موارد گفته شده هایفو برای لاغری و تناسب اندام نیز مفید است و کلینیک زیبایی آوین در کرج مرکزی مناسب جهت انجام هایفوتراپی در کرج است.

دستگاه هایفو چگونه عمل خواهد کرد؟

هایفوتراپی بهتر است یا لیفت؟

هایفوتراپی در مقایسه با لیفت صورت هزینه کمتری دارد. اما ماندگاری لیفت بیشتر خواهد بود و ممکن است فردی که هایفوتراپی انجام می دهد مجبور شود برای اثرگذاری بهتر چند جلسه این روش را تمدید کند.

روش هایفوتراپی یک روش کاملا غیر تهاجمی است و نیازی به جراحی ندارد. یعنی بر روی پوست جراحی یا تزریق  مواد انجام نمی شود. در واقع، نسبت به روش لیفت بسیار کم تهاجمی تر است.

 هایفوتراپی صورت به منظور بهبود کیفیت پوست

هایفوتراپی با فرستادن امواج فراصوت بر روی لایه های پوست متمرکز می شود. ممکن است در ابتدا تصور کنید که با انجام این کار سلول های پوست دچار آسیب دیدگی می شود اما این کار باعث بهبود کیفیت پوست صورت خواهد شد. در واقع آسیب رساندن به سلول های پوستی موجب می شود پوست برای تولید پروتئینی به نام کلاژن تحریک شود و کلاژن ها کارشان محافظت از پوست است و به بازسازی آن می‌پردازند. بنابراین هر چقدر تولید کلاژن بیشتر باشد، شما پوست بهتری خواهید داشت.

بنابراین، هایفوتراپی صورت باعث می‌شود که پوست شما به پوست کاملا صاف و بدون چروک و سفت تبدیل شود. پس نگران امواج متمرکز شده فراصوت هایفوتراپی نباشید. چراکه آنها به لایه خاصی از پوست تمرکز دارد و به ظاهر پوست آسیب نمی رساند.

روند انجام هایفوتراپی چگونه است؟

خوب است نسبت به چگونگی انجام هایفوتراپی قبل از مراجعه به کلینیک با خبر باشید. قبل از انجام آن نیاز ندارد کار خاصی انجام دهید. تنها باید صورت خود را از مواد آرایشی و محصولات مراقبت از پوست مانند کرم‌ ضدافتاب پاک نمایید.

روند هایفوتراپی با توجه به مراحل زیر انجام می شود:

مرحله اول: پزشک مورد نظر ابتدا محل هدف را بررسی می کند. در صورتی که هرگونه مواد آرایشی بر روی پوست باشد، آن را تمیز می کند.

مرحله دوم: سپس ممکن است برای احساس بهتر شما ناحیه مورد نظر را از کرم بی حسی کننده موضعی بپوشاند.

مرحله سوم: سپس ژل خصوصی مانند لوبریکانت که در سونوگرافی استفاده می شود، بر روی پوست شما قرار داده و دستگاه هایفو بر روی پوست می گذارد.

مرحله چهارم: روند درمان شروع می شود و پزشک در این قسمت باید مهارت خود را در دست بگیرد و با توجه به شرایط پوست، امواج فراصوت را تنظیم کند. این امواج با پالس های کوتاه بر روی ناحیه هدف فرستاده می شود و به طور کلی هر جلسه هایفو حدود ۳۰ ال ۹۰ دقیقه طول خواهد کشید.

لاغر شدن با استفاده از هایفوتراپی

هایفوتراپی روشی مناسب برای لاغری اندام و صورت است که به جهت تمرکز اشعه با شدت زیاد باعث نابودی چربی ها است. (چربی های شکم و کناره های شکم که باعث بد شدن اندام شما شده است. )

طبق اصول هایفوتراپی سلول های بدن در مواجه شدن با حرارت 56 درجه به بالا حتما از بین خواهد رفت.

همچنین لاغری با دستگاه هایفو شل شدن پوست را به همراه ندارد چون نابودی چربی درون بافت ها با انقباض کلاژن موجود در بافت همراه است که بدین ترتیب پوست شل نخواهد شد و از شل شدن چربی ها جلوگیری خواهد کرد.

قسمت های لاغری بدن با استفاده از دستگاه هایفو شکم، پشت، پهلو، ران و کشاله ران، بازو، غبغب و باسن هستند.

چرا هایفوتراپی بهتر از سایر روش هاست؟

گفتیم که هایفو یک روش تأثیرگذار و ایمن برای شل شدن پوست است. ( حتی مورد تأیید سازمان غذا و دارو است ) هایفوتراپی بدون وارد کردن کوچکترین صدمه به پوست، پوست را درمان خواهد کرد.

سایر روش ها دارای برش، ورم، قرمزی پوست و جراحت هستند و افراد به خوبی ( بعد از انجام عمل یا لیزر ) قادر به انجام کارهای خود نیستند و باید حتما استراحت کنند.

مورد دیگر در مورد هایفوتراپی مدت زمان بهبودی است. اگر فردی فقط یک جلسه هایفوتراپی را انجام دهد حداقل یک سال و حداکثر تا سه سال نیاز به مراجعه کردن ندارد.

همچنین چون پوست انسان یک بافت زنده بوده و از هر روشی که فرد برای جوانسازی استفاده کند با بالا رفتن سن باز پوست تغییر خواهد کرد یعنی هیچ گونه اثر دائمی برای جوان ماندن پوست وجود ندارد اما هایفوتراپی مدت زمان بیشتری پوست را جوانه نگه می دارد. ( البته به شرط رعایت اصول )

و مورد آخر کم هزینه بودن روش هایفوتراپی با سایر روش ها است. هایفوتراپی در کرج برای جوانسازی و کشیدن پوست مکانیزم انجام دستگاه هایفو با استفاده از امواج است یعنی تمرکز امواج و تابیدن در یک نقطه گرمای در عمق پوست ایجاد خواهد کرد که موجب نابودی کلاژن های قبلی و به وجود آمدن کلاژن های جدید است.

هایفوتراپی در کرج بیشتر برای جوانسازی پوست و کشیدن پوست کاربرد دارد اما جوانسازی و کشیدن پوست به چه صورت است؟

چرا هایفوتراپی بهتر از سایر روش هاست؟

 • جوانسازی پوست

جوانسازی پوست صورت با لیزر در صورت عبور امواج به عمق 3 میلیمتری پوست با حرارت 60 درجه، امواج به لایه درم پوست عبور خواهند کرد که نتیجه عبور امواج نابودی کلاژن های کهنه و بی کیفیت و حیات کلاژن های جدید است.

با عمق گفته شده ( 3 میلیمتری ) پوست جوان خواهد شد و روند کلاژن سازی باید تا چند ماه بعد ( 3 ماه ) ادامه پیدا کند.

 • کشیدن پوست ( شامل صورت، بدن و رفع غبغب )

اگر امواج با حرارات 70 درجه وارد پوست شوند باعث ایجاد یک دایره خواهد شد که در نتیجه منقبض شدن، سفت شدن، بالا رفتن حجم بافت و عضله ( صورت و بدن ) را با خود دارد که به جوانسازی و رفع شلی پوست کمک خواهد کرد. ( پوست کشیده خواهد شد )

همچنین پایداری کشیدن پوست به وسیله هایفوتراپی برای مدت زمان دو سال است.

چه افرادی نباید هایفوتراپی انجام دهند؟

پنج گروه از افراد نباید اقدام به هایفوتراپی کنندکه موارد زیر هستند.

 • افرادی که دارای دیابت هستند.
 • افرادی که دارای پروتز فلزی هستند.
 • زنان باردار
 • افرادی که دارای عفونت هستند.
 • و در نهایت افراد زیر 30 سال سن

همچنین توجه داشته باشید که مورد دوم و چهارم منظور قسمتی بوده که نیاز به درمان دارد، است.

به جزء موارد گفته شده انجام هایفوتراپی برای بیماران صرعی و افراد دارای زخم و تبخال ( در قسمت درمان ) نیازی به هایفوتراپی ندارند.

چه افرادی نباید هایفوتراپی انجام دهند

فواید کلی دستگاه هایفو برای انجام هایفوتراپی
 • نیازی به جراحی کردن نیست. ( بدون جراحی و استفاده از بیهوشی )
 • سرپایی بودن روش
 • انجام در یک جلسه ( عدم نیاز به تکرار جلسات )
 • ماندگار بودن روش
 • امن بودن ( بی خطر )
 • عدم خونریزی
 • نتایج خوب
 • عوارض کم
 • روش ساده
 • نیاز نبودن به محیط استریل شده
 • درد نداشتن
 • بی خطری برای انسان ها ( اشعه ندارد )

به مواردی از فواید کلی دستگاه هایفو برای انجام هایفوتراپی اشاره کردیم، بد نیست عوارض هایفوتراپی را نیز بدانید.

هایفوتراپی بدون عوارض است اما امکان احساس درد توسط بینار در زمان انجام هایفوتراپی وجود دارد که البته بسیار کم است. اگر اشعه به خوبی روس پوست تنظیم نشود پوست قرمز خواهد شد اما جای نگرانی نیست چون به سرعت رفع خواهد شد.

بهترین کلینیک هایفوتراپی در کرج

شاید شما هم در خیلی از آرایشگاه‌ها مشاهده کردید هایفوتراپی توسط افراد غیر متخصص انجام می شود. اما این موضوع را باید برای شما بیان کنیم که دستگاه هایفوتراپی انواع مختلف دارند که به دو دسته خانگی و پزشکی تقسیم می شود. دستگاه هایی که در سالن های زیبایی استفاده می‌شود از نوع خانگی می باشد. بنابراین در صورتی که می خواهید نتیجه هایفوتراپی شما به بهترین نتیجه ممکن برسد، باید از دستگاه های پزشکی که در کلینیک ها استفاده می شود، بهره مند شوید. در صورتی که می خواهید از بودن دستگاه پزشکی اطمینان کافی به دست آورید، تنها باید به بهترین کلینیک هایفوتراپی مراجعه کنید و همچنین اگر کلینیکی هایفوتراپی شما را در جلسات متعدد مانند ماهانه یک بار یا دوبار در نظر گرفته شد، بی شک دستگاه آنها دستگاه از نوع دستگاه خانگی است. چراکه استفاده از دستگاه های پزشکی تنها سالی دو بار نیاز است.

انجام هایفوتراپی در کرج، در کلینیک آوینا

در کلینیک آوینا در کرج همه ی خدمات پوست و مو، زیبایی، لیزر، کاهش وزن و غیره به وسیله دستگاه های مدرن انجام خواهد شد.

هافوتراپی نیز از جمله خدماتی است که در کلینیک آوینای در کرج ارائه شده است. انجام هایفوتراپی با دستگاه های ساخته شده کشورهای اروپایی و در کنار پزشکان ماهر ارائه خواهد شد.

انجام هایفوتراپی در کرج، در کلینیک آوینا

کلینیک آوینا باعث شده که بیماران هایفوتراپی در کرج را به دیگر شهرها و مراکز ترجیح دهند. تجربه انجام هایفوتراپی در کرج در کلینیک آوینا تجربه خوبی را از درمان به شما خواهد داد. همچنین میزان هزینه و قیمت هایفوتراپی در کرج ( در کلینیک آوینا ) با توجه به تعداد جلسات مراجعه بیمار در نظر گرفته خواهد شد.

چگونگی سوزاندن چربی و لاغری با هایفوتراپی

پزشک متخصص دستگاه هایفو را روی قسمتی از بدن برای درمان ( قسمت های دارای اضافه وزن و چربی تابیده ) حرکت داده و به وسیله انرژی متمرکز شده چربی سوزانده خواهد شد.

دستگاه با عبور از پوست سلول های چربی را که در زیر پوست هستند نابود کرده و باعث لاغری خواهد شد. دستگاه زخمی را با حرارت به وجود آورده که با بهبودی منقبض می شود.

برای لاغری با دستگاه هایفو فرد باید حداکثر سه جلسه برای درمان مراجعه کند. هایفوتراپی روشی آسان است که با استفاده از دستگاه هایفو برای چند دقیقه روی قسمت مورد نیاز صورت خواهد گرفت.

زمان هایفوتراپی یک ساعت است که در سه ماه دوره درمان ( دوره کامل ) تمام خواهد شد. عمق نفوذ اشعه هایفو به صورت های زیر است.

 • عمق 5/1میلیمتری برای روشن تر کردن پوست
 • عمق 3 میلیمتری برای سفتی پوست
 • عمق 5/4 میلیمتری برای کشیده شدن پوست به صورت محکم
آیا هایفوتراپی دوره نقاهت دارد؟

یکی از مزیت های این روش این است که بعد از انجام آن نیاز به گذراندن دوره نقاهت ندارد و شما می توانید بلافاصله بعد از انجام هایفوتراپی به فعالیت های روزانه خود برسید. همچنین لازم نیست از دارو یا پماد خاصی استفاده کنید.

اما در عوض جراحی‌هایی مانند لیفت ممکن است حدود ۲ الی ۴ ساعت زمان نیاز داشته باشد و دوره نقاهت بعد از آن حدود چند هفته طول می کشد. همچنین ممکن است به خاطر جراحی که انجام شده است، پانسمانی بر روی صورت شما قرار بگیرد و صورت شما برای چند روز با تخلیه مایعات در محل جراحی همراه خواهد شد. روش لیفت با عمل جراحی با عوارضی مانند کبودی، تورم، درد و التهاب همراه است و شما را برای چند روز تا چند هفته درگیر می کند.

 آیا هایفوتراپی درد دارد؟

این سوالی است که برای متقاضیان هایفوتراپی پیش می‌آید و می خواهند بدانند، آیا هایفوتراپی درد دارد و یا در هنگام انجام آن درد خاصی را احساس می کنند یا نه. ممکن است در هنگام انجام هایفوتراپی کمی احساس ناراحتی کنید و به گفته برخی از افراد هنگام انجام آن احساسی مانند سوزن سوزن شدن داشته‌ باشید. این درد میزانی است که می شود آن را تحمل کرد.

پس اگر برای انجام آن نگران هستید و فکر می کنید درد زیادی به همراه دارد، نگرانی خود را کنار بگذارید و برای احساس بهتر می توانید استامینوفن یا مسکن های ضد التهابی مانند ژلوفن مصرف کنید.

کلام آخر

هایفوتراپی یک روش کاملاً غیر تهاجمی است که می توان از آن بهره کافی را ببرد. اما در صورتی که شما شرایط کافی را داشته باشید و توسط متخصص حرفه ای این کار را انجام دهید.

ممنون که ما را در این مقاله همراهی کردید.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

اینستاگرام آوینا

جدیدترین نمونه کارها

گرفتن وقت تلفنی

026۳۴۰۹۲۲۸۲‬‬

ساعت کاری کلینیک

شنبه تا پنجشنبه - 8:00 - 20:00

ایران کرج

گوهردشت خيابان اصلي (ازادي)نبش يازدهم غربي پلاك ٩