تلفن کلینیک: 02634092282‬‬

تلفن مشاوره رایگان : 09120914348

کرج :گوهردشت ، خيابان آزادي، نبش يازدهم غربي، پلاك ٩

 

 

هزینه عمل کاشت مو در کرج

هزینه عمل کاشت مو

هزینه عمل کاشت مو در کرج

آیا تصمیم به کاشتن مو دارید؟ مطمئنا می خواهید بدانید هزینه عمل کاشت مو در کرج چقدر است. هزینه عمل کاشت در کرج مانند دیگر روش های زیباسازی به عوامل مختلفی بستگی دارد و هر کدام از کلینیک ها و متخصصین هزینه متفاوتی برای کاشت مو در نظر می گیرند. پس تا زمانی که نزد آن ها مراجعه نکنید و موها و وضعیت بانک مو مورد بررسی قرار نگیرد، هزینه عمل کاشت مو در کرج مشخص نمی شود.

برای این که با اطلاعات دقیق و کافی برای کاشت مو اقدام کنید تا قبل از مراجعه به کلینیک و متخصص کاشت مو نکات لازم را بدانید در این مطلب همراه ما باشید. ما سعی کردیم از عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه عمل کاشت مو در کرج را برای شما شفاف سازی کنیم تا با آگاهی کامل نسبت به پزشک مراجعه کنید.

  کاشت مو به عنوان تنها روش درمانی برای رفع موهای از دست رفته هزینه بیشتری نسبت به دیگر روش ها دارد.
کسانی که دچار ریزش مو هستند یا در ناحیه سر با طاسی  مواجه شدند، تنها با کاشت‌مو می‌توانند ظاهر  موهای خود را ترمیم  و موهای از دست رفته را جبران کنند.  ممکن است شما هم با انجام روش های مختلف برای رفع موهای از دست رفته به نتیجه ایده آل نرسید و تصمیم بگیرید برای رفع مشکتان کاشت مو انجام دهید. اما این نکته را باید بدانید که کاشت مو نسبت به دیگر روش های رفع ریزش مو هزینه بیشتری دارد. البته شما با پرداخت تنها یکبار برای کاشت مو به نتیجه ایده آل می رسید و نیاز نیست دیگر بابت طاسی و ریزش مو دوباره نگران باشید.

هزینه عمل کاشت مو

به طور کلی، مراحل کاشت مو به گونه‌ای است که موها از قسمت بانک مو که معمولا پشت سر قرار دارد به ناحیه دچار ریزش شده انتقال پیدا می‌کند. این مراحل با تکنیک ها و روش های مختلف انجام می شود و هر چقدر روش انتخابی نتیجه بهتری برای فرد داشته باشد به عنوان بهترین راه برای کاشت مو انتخاب خواهد شد.

فرایند کاشت مو چگونه است؟

امروزه کاشت مو به عنوان بهترین روش برای رفع موهای از دست رفته شناخته شده است و موجب  جلوگیری از ریزش مو می شود. کسانی که بیش از حد با ریزش مواجه هستند و موهای از دست رفته شان توانایی رشد دوباره ندارد با استفاده از کاشت مو می توانند به بهترین نتیجه برسند و  با به دست آوردن موهای جدید لذت ببرند.
عوامل متعددی بر روی هزینه عمل کاشت مو تاثیر گذار است.

 حال به بررسی عوامل متعدد تاثیرگذار بر روی هزینه کاشت مو می‌پردازیم:

 انتخاب متخصص کاشت مو: معمولاً پزشکان با توجه به مهارت و تجربه ای که در زمینه کاشت مو دارند، هزینه این روش را مشخص می کنند. هر چقدر پزشک در زمینه کاشت مو تجربه بیشتری داشته باشد، مسلماً هزینه عمل کاشت مو افزایش پیدا می کند. چرا که پزشکان با تجربه نسبت به مراحل کاشت مو واقف هستند و با پیچیدگی های عمل آشنایی بیشتری دارند و بهتر می توانند نتیجه کاشت مو را به ثمر برسانند.
پس اگر می خواهید به بهترین نتیجه کاشت مو برسید، بهتر است برای انجام این کار به سراغ باتجربه ترین متخصصین کاشت مو مراجعه کنید.

شرایط کاندید کاشت مو:  شرایط هر کدام از کاندیدای کاشت مو با دیگری متفاوت است. به همین خاطر هزینه کاشت مو برای هر فردی فرق می کند. معمولاً کسانی که دارای طاسی بیشتری در ناحیه سر هستند، هزینه کاشت مو برای آنها بیشتر خواهد بود. چراکه به تعداد گرافت های بیشتری نیاز دارند و عمل جراحی برای آنها  زمان بیشتری طول می کشد و متخصص برای کاشت تمام گرافت ها به دقت و زمان بیشتری نیاز دارد.

 روش انتخابی کاشت مو: آیا می دانید کاشت مو با روش های مختلف انجام می شود و انتخاب روش مناسب به شرایط شخص و نظر پزشک بستگی دارد. معمولاً روش‌هایی که به متد و تکنیک های روز دنیا نیاز دارند، هزینه بیشتری برای کاشت مو صرف می شود. روش micro fit نیاز به دستگاه مخصوصی دارد و پزشکان برای اجرای این روش هزینه بیشتری دریافت می کنند. اما در مقابل کاشت مو با روش های قدیمی تر مانند fit که به صورت دستی انجام می شود، هزینه کمتری دارد. در واقع، نگهداری از تکنیک ها و متدهای روز دنیا و دستگاه های کاشت مو هزینه بیشتری برای کلینیک زیبایی در بردارد.

 موقعیت مکانی کلینیک: کلینیکی که انتخاب کردید، در چه شهر و چه موقعیت مکانی قرار دارد؟ شاید تعجب کنید. اما موقعیت مکانی کلینیک بر روی هزینه کاشت مو تاثیر گذار است. معمولا کلینیک هایی که در شهرهای پیشرفته قرار دارند، هزینه بیشتری برای کاشت مو دریافت می کنند و با توجه به موقعیت مکانی هزینه ی متفاوت تری نسبت به دیگر کلینیک ها برای خدمات خود در نظر می گیرند.

 فرایند کاشت مو چگونه است؟

هزینه کاشت مو به روش sut چقدر است؟

اگر روش انتخابی شما برای کاشت مو روش sut است و می خواهید بدانید هزینه عمل کاشت مو در کرج در این روش چقدر می شود باید به کلینیک انتخابی خود مراجعه کنید تا متخصص با بررسی‌های انجام شده هزینه کاشت مو به روش sut را برای شما مشخص کند. معمولا مراکز مختلف برای انجام کاشت مو به روش sut هزینه های مختلفی در نظر می گیرند و همانطور که گفتیم عوامل متعددی بر روی هزینه کاشت مو تاثیر گذار است. اما این روش نسبت به روش قدیمی هزینه بیشتری دارد. چرا که برداشت فولیکول ها به صورت تک واحدی است و متخصص باید زمان بیشتری برای انجام کاشت مو در نظر بگیرد.

هزینه کاشت مو  هر تار مو

معمولا هزینه کاشت مو بر اساس تعداد گرافت های مورد نیاز مشخص می‌شود. تعداد گرافت مورد نیاز یک معیار اصلی برای تعیین هزینه کاشت مو است. چرا که در مراحل کاشت گرافت های مو از ناحیه بانک به ناحیه طاسی سر منتقل می‌شود و هرچقدر شخص طاسی سر بیشتری داشته باشد، به تعداد بیشتری گرافت نیاز دارد. البته این مورد تنها تعیین کننده هزینه عمل کاشت مو نیست.  برای این که بهتر متوجه این مثال شوید، لازم است به این مثال دقت کنید. کاشت ‌مو به روش sut یکی از جدیدترین روش های کاشت مو در حال حاضر است که نسبت به کاشت مو به روش fUE یا fIT که روش های قدیمی تر کاشت مو می باشد، هزینه بیشتری در بر دارد و اگر کسی بخواهد کاشت مو خود را با روش جدیدتری انجام دهد، هزینه بیشتری بابت کاشت مو باید پرداخت کند. اما اگر به دنبال یک روش ارزان قیمت هستید، روش های قدیمی تر برای شما هزینه های کمتری در بر می گیرد.

آیا واقعاً به کاشت مو نیاز دارید؟

مهمترین مرحله ای که قبل از کاشت مو وجود دارد این است که آیا کاندید مناسبی برای کاشت مو هستید و یا  واقعاً به این روش نیاز دارید یا نه. برخی افراد با توجه به شرایطی که دارند نمی توانند از کاشت مو به عنوان یک روش برای جبران ریزش موها و رفع طاسی سر استفاده کنند .چرا که بانک موی مناسبی ندارند و یا دچار ریزش مو پراکنده هستند. همچنین برخی افرادی که دچار بیماری های خاصی هستند، تا زمانی که بیماری شان درمان نشود کاشت مو برای آنها هیچ نتیجه‌ای به همراه ندارد. پس قبل از این که به هزینه عمل کاشت مو در کرج فکر کنید، حتما شرایط و سلامتی خود را مورد بررسی قرار دهید.
افراد دیگری هم هستند که به دلایل مختلف دچار ریزش مو شدند. در صورت رفع دلایل به‌راحتی می‌توانند مشکل ریزش مویشان را برطرف کنند و نیازی به کاشت مو ندارند. در واقع، یافتن علت ریزش مو مهم ترین مرحله کاشت مو است. پس اگر شما هم دلیل ریزش موهایتان برطرف کننده است بهتر است به جای کاشت مو مشکل ریزش موی خود را برطرف کنید.
نکته مهم! بسیاری از افراد جوان که به تازگی دچار ریزش شده اند، بدون بررسی های لازم اقدام به کاشت مو می‌کنند. این دسته از افراد هنوز الگوی ریزش موهایشان کامل نشده اند و ممکن است بعد از کاشت دوباره با ریزش مو مواجه شوند. در صورت عدم توجه به این نکته مطمئنا عمل کاشت موی آنها عملا بی نتیجه خواهد ماند.

 آیا واقعاً به کاشت مو نیاز دارید؟

 آیا کلینیکی که برای کاشت مو انتخاب کردید دارای مجوز می باشد یا نه؟

امروزه کلینیک های بسیاری در زمینه کاشت مو فعالیت می کنند که انتخاب از میان آنها کمی سخت به نظر می‌رسد. اما شما برای این که مراحل کاشت مو را با موفقیت پشت سر بگذارید و بدانید که آیا واقعاً به انجام کاشت مو نیاز دارید، باید به یکی از معتبرترین کلینیک های کاشت مو مراجعه کنید تا مراحل کاشت نزد متخصصین با تجربه و حرفه‌ای انجام شود و شرایط شما قبل از شروع کاشت مورد بررسی قرار گیرد.  همچنین با انتخاب ایده آل مطمئنا هزینه معقولانه ای برای کاشت مو پرداخت خواهید کرد و به نتیجه ایده آل خواهید رسید.

کلام آخر

حال که متوجه شدید عوامل مختلفی بر روی هزینه عمل کاشت مو تاثیر گذار است. مطمئنا بهتر می توانید هزینه های اعلام شده توسط کلینیک های مختلف را درک کنید و تشخیص دهید کدام کلینیک برای انجام این روش زیباسازی گزینه بهتری خواهد بود.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

اینستاگرام آوینا

جدیدترین نمونه کارها

گرفتن وقت تلفنی

026۳۴۰۹۲۲۸۲‬‬

ساعت کاری کلینیک

شنبه تا پنجشنبه - 8:00 - 20:00

ایران کرج

گوهردشت خيابان اصلي (ازادي)نبش يازدهم غربي پلاك ٩