دکتر کاشت ابرو در کرج

ما در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین دکتر کاشت ابرو در کرج آشنا کنیم ، این روش زیبایی به عنوان یکی از عمل های سر پایی با کمترین درد و عوارض انجام می شود ، در کاشت ابرو موهای فرد به صورت تک به تک از نواحی اهدا کننده که معمولا در نواحی پشت سر می باشد برداشته می شود و در شکاف های بسیار ریزی که در قسمت های مختلف ابرو ایجاد شده کاشته می شوند .

کاشت ابرو می تواند نازک بودن موها و یا نواحی شکسته شده ابرو ها را کاملا درمان کند ، کاشت ابرو یک روش زیبایی و درمانی برای از به زیبایی ابرو ها و رفع ابرو های از دست رفته می شود که انجام این روش تنها در یک روش انجام خواهد شد ، در عمل زیبایی کاشت ابرو جای هیچ زخمی بر روی ابرو ها باقی نمی ماند و یک نتیجه کاملا طبیعی و دائمی به چهره افراد می بخشد .

بهترین دکتر کاشت ابرو در کرج یک پزشکی است که از جدید ترین روش های کاشت ابرو برای خارج نمودن فولیکول ها و بروز ترین تکنیک ها برای کاشت آن ها استفاده می کند ، این روش زیبایی بر خلاف روش های دیگر ترمیم ابرو مانند رنگ کردن ابرو ها و یا تاتو که یک نتیجه غیر طبیعی را به ارمغان می آورند غیر طبیعی نمی باشد .

استفاده از روش های جدید این روش زیبایی کاملا بستگی به بهترین دکتر کاشت ابرو در کرج دارد و نتیجه بعد از انجام کاشت کاملا غیر قابل مشخص می باشد . به این دلیل که موهای کاشته شده با موهایی که از قبل در ابرو ها وجود داشته کاملا یکی شده و یک ظاهر طبیعی به ابرو های فرد خواهد داد ، داشتن ابرو های یک دست و پر پشت می تواند در اجزای صورت فرد هماهنگی زیبایی را ایجاد کند و در صورت عمق خاصی را ایجاد کند و اعتماد به نفس فرد بیشتر شود . پس اگر به فکر انجام این عمل زیبایی هستید بهتر است که هر چه زودتر به بهترین دکتر کاشت ابرو در کرج مراجعه فرمایید .

افراد مناسب برای کاشت ابرو

کاشت ابرو بیشتر برای افرادی است که به دلایل مختلف ابرو های خود را به طور کامل و یا کمی از آن ها را از دست داده اند ، ناراحتی آن ها از مدل ابرو ها و ضخامت و تراکم ابرو ها برای برخی از افراد دلیل بسیار خوبی برای انجام این روش زیبایی می باشد ، داشتن ابرو های دلخواه و با رشد مناسب و بسیار طبیعی بسیار بهتر از کشیدن یک خط به عنوان ابرو در صورت افراد می باشد ، در ادامه شما را با افراد مناسب برای کاشت ابرو آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید .

افراد مناسب برای کاشت ابرو

 • برخی از افرادی که ابرو های باریک و یا کم پشتی را دارند .
 • افرادی که به دلیل بیش از حد برداشتن ابرو های خود ، ابرو های آن ها به طور کامل کم پشت شده اند و به مرور زمان ابرو های آن ها خالی شده است .
 • افرادی که از فرم ابرو های خود کاملا نا راضی می باشند و قصد دارند با یک روش به غیر از تتو و یا هاشور آن ها را به طور کامل تغییر دهند .
 • افرادی که به دلیل جراحت های وارد شده و یا شکستگی ابرو های خود دچار ریزش در این نواحی شده اند .
 • برخی از افرادی به دلیل عواملی مانند زخم ، جای بخیه و یا سوختگی برخی از قسمت ابرو های خود را از دست داده اند.
 • افرادی که به دلیل کم کاری تیروئید ابروی آن ها دچار ریزش شده است .
 • کسانی که به یک سری از بیماری های پوستی مبتلا هستند ممکن است که دچار ریزش دائمی ابرو های خود شوند .
 • افرادی که ابرو های آن ها به دلیل برخی از جراحی ها و یا درمان های پزشکی دچار ریزش شده اند .
 • افرادی که مشکلات و یا نواقص های مادر زادی دارند و تنها راه درمان آن ها انجام کاشت ابرو می باشد .
 • یکی از عوامل مهم در ریزش ابرو ها می تواند خالکوبی باشد .
 • در برخی از موارد عوامل ژنتیکی و یا ارثی یک عامل مهم در ریزش موها می باشد .
 • افرادی که دارای ابرو ها هاشور شده و یا تتو شده هستند برای از بین بردن جای هاشور و یا تتو های خود می توانند از کاشت ابرو استفاده نمایند .

بهترین دکتر کاشت ابرو در کرج

به طور کلی انتخاب بهترین دکتر کاشت ابرو یکی از مهم ترین موضوعات در زمینه انجام این روش زیبایی و ابرو های طبیعی می باشد ، به این دلیل که بهترین دکتر نقش بسیار مهمی را در موفقیت آمیز بودن مراحل انجام کاشت ابرو ایفا خواهد کرد ، اگر پزشک جراح زیبایی از مهارت و دانش کافی برخوردار نباشد درصد موفقیت عمل زیبایی بسیار پایین می آید و احتمال بروز برخی از عوارض ناخوشایند برای افراد وجود خواهد داشت .

برای اینکه از نتیجه عمل زیبایی کاشت ابروی خود راضی باشید و برای همیشه لذت ببرید باید تمامی نکات را در انتخاب بهترین دکتر کاشت ابرو در کرج مورد بررسی قرار دهید و تمامی این نکات را رعایت فرمایید .

جگونگی انتخاب بهترین دکتر کاشت ابرو در کرج

با توجه به این موضوع که مرکز های درمانی بسیاری با خدمات بسیار پایین در کشور مو در حال کاشت هستند برای انتخاب بهترین دکتر کاشت ابرو در کرج باید به موارد زیر توجه فرمایید :

 • در مرحله اول باید با انجام یک سری تحقیقات گسترده در بین تمامی پزشک های کاشت ابرو که نام آن ها را بیشتر شنیده و یا دیده اید انجام دهید ، به طور کلی افراد ببینند که بیشتر مراجعه کنندگان از کدام یک از متخصص ها رضایت کامل را دارند .
 • یکی از معیار های مهم دیگر برای انتخاب بهترین دکتر کاشت ابرو در کرج سوابق کاری پزشک زیبایی می باشد ، قطعا احتمال رخ دادن اشتباه در یک پزشک با تجربه بسیار کمتر از یک پزشک زیبایی تازه کار می باشد ، همچنین عاقلانه تریم کار این است که به سراغ متخصص و یا یک رزومه کاری درخشان بروید .
 • بعد از این که سوابق پزشک به طور کامل مورد بررسی قرار گرفت از متخصصین بخواهید که نمونه کار های خود را در اختیار شما قرار دهند .
 • علاوه بر نکات گفته شده در مقاله بالا مورد تایید بودن پزشک جراح از سمت وزارت بهداشت یکی از نکات مهم و ضروری است که باید به آن توجه داشته باشید .

جگونگی انتخاب بهترین دکتر کاشت ابرو در کرج

برخی از افرادی که به طور کاملا طبیعی دارای ابرو های کم حجم و یا کم پشت هستند می توانند کاشت ابروی طبیعی را انجام دهند ، همچنین چنین افرادی را می توان به افرادی که به دلیل تاتوهای مستعد و یا برخی از حوادث ابرو های خود را به طور کامل از دست داده اند اشاره کرد .

به همین دلیل مو از پشت سر فرد و یا پشت گوش آن ها برداشته  شده و در قسمت های خالی ابرو های فرد کاشته می شود ، انجام این روش زیبایی معمولا در یک جلسه با اعمال بی حسی های موضعی صورت می گیرد و در آخر بدون هیچ گونه عوارض خاصی می توانید به فعالیت های روزانه خود ادامه دهید .

بهترین دکتر کاشت ابرو در کرج فردی است که تجربه و تخصص بسیاری را در زمینه کاشت داشته باشد ، همچنین سابقه کاری وی هم در اینترنت باید بسیار مشهود باشد و تمامی افراد بتوانند برای آشنایی بیشتر با کار های وی تحقیقان لازم را به راحتی انجام دهند .

ویژگی بهترین دکتر کاشت ابرو

به طور کلی انتخاب یک پزشک مجرب برای انجام این عمل زیبایی کار آن چنان آسانی نمی باشد به این دلیل که باید با دقت زیاد نکات بسیاری را در نظر بگیرید ، برای آسان تر شدن کار برای افرادی که قصد انجام این عمل زیبایی را دارند برای رسیدن به بهترین دکتر کاشت ابرو باید عوامل زیر را مورد نظر قرار دهید با ما همراه باشید :

داشتن یک اخلاق حرفه ای کاری : علاوه بر این موضوع که پزشک متخصص زیبایی باید یک مهارت لازم و کافی را در زمینه خودش داشته باشد بهتر است از یک اخلاق حرفه ای شغلی هم برخوردار و این به این معنا است که پزشک باید یک رفتار مورد پسند و محرمانه را با افراد مراجعه کننده داشته باشد و با حوصله و دقت بسیار بالای خود به سوالات مطرح شده پاسخ دهند ، این موضوع قبل از هر موضوعی باعث کسب آرامش و اطمینان از افراد شود .

مرکزی که پزشک زیبایی در آن فعالیت داشته باشد : از دیگر مواردی که باید به آن توجه داشته باشید  کلینیکی است که پزشک زیبایی در آن فعالیت می کند  به این دلیل که پزشک زیبایی متخصص و موفق در بسیاری از مواقع در یک کلینیک معتبر مشغول له کار است ، کلینیک های درمانی به هیچ وجه راضی به لکه دار شدن اعتبار و نام خود نمی باشند و صد در صد از پزشکان زیبایی با تجربه درخواست به همکاری خواهند کرد .

روز های مختلف درمانی پزشک زیبایی : پزشکان جراحی که تخصص بسیار بالایی در زمینه کاری خود دارند همیشه سعی بر این دارند که از به روز ترین روش ها برای ارائه خدمات خود به مراجعه کنندگان خود استفاده می کنند و با استفاده از تکلونوژی های جدید موجب می شوند تا حداقل معایب کاشت ابرو را با بهترین نتیجه ممکن برای افراد به ارمغان آورند . در آخر یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های بهترین دکتر کاشت ابرو در کرج تسلط او به تمامی روش های جدید کاشت ابرو می باشد .

بررسی تخصص پزشک زیبایی : یکی دیگر از مهم ترین موضوعاتی که به هیچ وجه نباید آن را نادیده بگیرید تخصص پزشک مورد نظر می باشد ، به این معنا است که باید دقت کنید که مدرک و تخصص پزشک جراح متناسب با خدماتی که ارائه می دهد توسط او بوده و پزشک گواهی معتبر از وزارت بهداشت را حتما داشته باشد .

بررسی کامل نمونه کار های جراح : برای این که بهترین دکتر کاشت ابرو را انتخاب کنید حتما باید در جلسات مشاوره خود با متخصص نمونه کار های فرد را به درستی مورد بررسی قرار دهید و در صورتی که نتیجه به دست آمده از کار های او را مشاهده و مورد قبول واقع شد می توانید برای انجام مراحل بعدی تصمیم بگیرید .

ویژگی بهترین دکتر کاشت ابرو

مراحل کاشت ابرو

به طور کلی در تمامی روش های انجام این روش زیبایی مراحل کار کاملا یکسان می باشد و فقط شیوه کاشت فولیکول ها و برداشت آن ها با یکدیگر تفاوت دارد ، در ادامه شما را با مراحل کاشت ابرو آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید .

مشاوره های بین بیمار و پزشک زیبایی : قبل از انجام هر کاری و تصمیم گیری در مورد روش های مختلف کاشت ابرو باید جلسات مشاوره ای بین فردی که قصد انجام این عمل زیبایی را دارد و پزشک برگزار شود ، در چنین جلساتی وضعیت بانک مو انتظارات شخص بیمار و میزان ریزش موی وی کاملا مورد بررسی خواهد گرفت و با توجه به آن ها پزشک زیبایی در مورد روش های مختلف کاشت مو و تاریخ روز کاشت مو تصمیم خواهد گرفت . همچنین در چنین مراحلی حتما لازم است که پزشک جراح در این جلسات سلامت عمومی افراد را به طور کامل مورد بررسی قرار دهند و در صورتی که فرد از یک سری دارو های خاص استفاده می کند حساسیت داشته و یا اگر فرد به نوع خاصی از بیماری مبتلا است اطلاعات لازم را در اختیار پزشک زیبایی خود حتما قرار دهید .

آماده سازی بیمار برای انجام عمل کاشت مو : یکی از مهم ترین کار هایی که در روز اول عمل انجام می شود آماده سازی افراد برای شروع این عمل زیبایی می باشد ، در این مراحل بی حسی های موضعی اعمال می شود و استریلیزاسیون های لازم در نواحی بانک مو و ابرو اعمال خواهد شد .

برداشت فولیکول های مو از نواحی پشت سر ( بانک مو ) : بعد از آماده سازی فرد بیمار پزشک جراح کار خود را با برداشتن فولیکول ها از پشت سر شروع خواهد کرد ، تعداد فولیکول های برداشته شده در هر فردی با توجه به نیاز هر فرد کاملا متفاوت می باشد ، همچنین روش های برداشت فولیکول های مو کاملا با روشی که برای پیوند مو انتخاب کرده اید مطابقت دارد .

آماده سازی فولیکول های مو برای کاشت : برای اینکه فولیکول های برداشته شده از بانک مو را در نواحی مورد نظر قرار دهید باید یک سری کار هایی را برای آماده سازی بر روی فولیکول ها انجام دهید ، به این شکل که با استفاده از یک سری میکروسکوپ های قوی فولیکول های  مو به صورت کاملا تار به تار در آورده می شوند و بافت های اضافی و چربی اطراف آن حذف خواهند شد ، البته انجام این کار به روش انتخاب پزشک جراح کاملا بستگی دارد .

کاشت مو در نواحی مورد نظر : آخرین مراحل مربوط به کاشت مو ، کاشت فولیکول های برداشته شده می باشد و با انجام آ عملیات پیوند ابرو ها تمام خواهد شد ، در چنین مراحلی به کمک روش های انجام کاشت ابرو فولیکول ها به صورت تا به تار و طبق الگو های کاشت در خط ابرو ها قرار داده می شود .

ویژگی بهترین کلینیک کاشت ابرو

همان گونه که انتخاب یک پزشک جراح زیبایی در انجام این عمل زیبایی بسیار مهم می باشد انتخاب بهترین کلینیک کاشت ابرو نیز از مهم ترین موضوعاتی است که باید به آن اهمیت بسیاری دهید ، برای این که افراد بتوانند یک کلینیک مناسب برای کاشت ابروی خود انتخاب کنند باید به چند نکته بسیار مهم توجه داشته باشند که در ادامه شما را با آن ها آشنا خواهیم کرد .

ویژگی بهترین کلینیک کاشت ابرو

امکانات مرکز انتخابی : به طور حتم بهترین کلینیک انجام کاشت مو مرکزی است که از تکلونوژی و امکانات حدید در دنیا استفاده کرده باشد ، به این دلیل که مراکز معتبر همه روزه در حال کسب رضایت افراد مراجعه کننده و رسیدن به بهترین نتیجه ممکن نهایت تلاش خود را می کنند

داشتن یک کادر درمانی با تجربه و متخصص : مراکز درمانی معتبر برای بالا بردن کیفیت در کار خود و جلب رضایت افراد از کادر درمانی و متخصص و مجرب بهره خواهند برد ، هیچ چیزی به اندازه یک کادر درمانی مجرب در ایجاد یک نتیجه مثبت تاثیری ندارد .

رعایت اصول بهداشتی و استاندارد ها : به طور کلی کاشت مو و یا کاشت ابرو یک عمل زیبایی غیر تهاجمی به حساب می آید و به همین خاطر تمامی مراحل انجام این روش زیبایی باید در یک محیط کاملا بهداشتی و استاندارد صورت گیرد به این دلیل که مرتکب شدن به کوچک ترین خطا موجب بروز خطرات جدی و عفونت خواهد شد ، بهترین مرکز انجام کاشت مو قطعا از این نظر در بهترین شرایط خود به سر خواهد برد .

انتخاب یک مرکز تحت نظارت وزارت درمان : وزارت درمان تمامی کلینیک ها و مراکز درمانی را مورد بررسی قرار می دهد پس معیار ها و اصول های مختلفی را بررسی کرده و در صورت یک مشل و سر پیجی از اصول بهداشتی به کلینیک و یا مرکز مورد نظر مجوز فعالیت نخواهد داد ، به همین خاطر این موضوع بسیار مهم است که کلینیک انتخابی مورد نظر مورد تایید نظارت وزارت درمان شده باشد .

کلام آخر 

از این که ما را تا آخر مقاله دکتر کاشت ابرو در کرج همراهی کردید از شما سپاس گزاریم همچنین اگر نظر و یا پیشنهادی در این زمینه دارید ممنون می شویم که با ما نیز در میان بگذارید .

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان (کلیک کنید)