تلفن کلینیک: 02634092282‬‬

تلفن مشاوره رایگان : 09120914348

کرج :گوهردشت ، خيابان آزادي، نبش يازدهم غربي، پلاك ٩

 

 

قیمت لیزر موهای زائد

قیمت لیزر موهای زائد

قیمت لیزر موهای زائد

ما سعی داریم در این مقاله شما را قیمت لیزر موهای زائد بدن آشنا کنیم. لیزر موهای زائد یکی از جدیدترین روش های رفع موهای ناخواسته بدن است که برای همیشه موجب می شود ناحیه تحت درمان با رویش مو مواجه نشود. اما کسانی که تصمیم می‌گیرند این روش انجام دهند با تفاوت قیمت لیزر مواجه می شوند. به طور کلی، سوال اکثر مراجعه کنندگان لیزر این است که قیمت لیزر موهای زائد چقدر است؟ هزینه لیزر موهای زائد به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهمترین آن ناحیه تحت درمان و دستگاهی که مورد استفاده قرار می گیرد است.

در واقع هر چقدر وسعت ناحیه تحت درمان بیشتر باشد، مطمئناً هزینه‌ لیزر بیشتر خواهد بود. همچنین اگر کلینیکی که انتخاب کردیم از دستگاه پیشرفته تری استفاده کند و شما را به زودتر به نتیجه ایده‌آل برساند، قطعاً هزینه لیزر افزایش پیدا می‌کند.
حال که متوجه تفاوت قیمت برخی از کلینیک ها شدید بهتر است در مورد این روش حذف موهای زائد بیشتر بدانید و نسبت به عواملی که بر روی هزینه تاثیرگذار است، آشنا شوید.

این روزها لیزر موهای زائد به عنوان پرطرفدارترین روش برای رفع موهای ناخواسته بدن شناخته می شود.

این روزها با پیشرفت علم و تکنولوژی و روی کار آمدن دستگاه های جدید و پیشرفته لیزر، خیلی ها به دنبال رفع موهای بدن برای همیشه هستند. در واقع لیزر موهای زائد بر روی تمام نقاط بدن قابل اجراست و قدرتی که از خود نشان می دهد موجب می‌شود رشد موها برای همیشه قطع شود.
روش های دیگری مانند اپیلاسیون، تیغ و دستگاه اپیلیدی با مشکلات بسیاری همراه هستند و هنگام استفاده از آنها مجبور می شویم، درد زیادی را تحمل کنیم. به همین خاطر استفاده از چنین روشی برای هیچ‌کس خوشایند نیست. چراکه با وجود تحمل کردند درد بسیار دوباره شاهد رویش موها خواهیم بود.
البته از آنجا که لیزر موهای زائد بعلاقه‌مندان زیادی به خود جذب کرده است، خیلی از کلینیک ها از این موقعیت استفاده کردند و با انجام تبلیغات پررنگ با قیمت ارزان لیزر بسیاری از افراد را برای انجام لیزر موهای زائد به سمت خود کشانده اند. اما این دسته افراد بعد از مدتی از انجام این روش مایوس و دوباره با رویش موها مواجه شدند. این واقع یک تجربه تلخ است که ممکن است برای هر فردی اتفاق بیفتد و در کنار هدر رفتن پول ممکن است حتی سلامتی خود را نیز به خطر بیاندازد.
بنابراین توصیه می شود هرگز لیزر موهای زائد را با قیمت‌های بسیار پایین انجام ندهید. چرا که این روش هرگز با قیمت بسیار کم به نتیجه نمی رسد و ممکن است سلامتی پوست شما به خطر بیفتد.

 لیزر موهای زائد

عوامل موثر در هزینه های لیزر موهای زائد

همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم عوامل مختلفی بر روی هزینه لیزر موهای زائد تاثیر گذار است که مهم‌ ترین آن نوع دستگاه لیزر و ناحیه تحت درمان بوده است . معمولا کلینیک هایی که با دستگاه های پیشرفته خدمات ارائه می دهند نسبت به دیگر کلینیک‌ ها قیمت بالاتری برای خدمات خود در نظر می گیرند. چرا که نگهداری این گونه دستگاه ها هزینه بیشتری به همراه دارند.
معمولاً پوست و مو هر فردی با دیگری متفاوت است و تاثیرگذاری لیزر بر روی هر بدنی فرق دارد. بنابراین متخصص مشخص می کند برای رفع موهای زائد چه تعداد جلسات مورد نیاز است. هر چقدر تعداد این جلسات برای رفع موهای زائد بیشتر باشد مسلماً هزینه لیزر موهای زائد بالا خواهد رفت.
دیگر عامل تاثیر گذار بر روی هزینه لیزر موهای زائد کیفیت خدمات مرکز زیبایی است. هر چقدر یک مرکز زیبایی تجهیزات پیشرفته تری داشته باشد و محیط منحصر به فرد جهت ارائه خدمات خود فراهم کرده باشد؛ مطمئناً از بین بردن لیزر موهای زائد همراه با خدمات منحصر به فرد هزینه بیشتری به همراه خواهد داشت. مثلاً، برخی کلینیک ها در کنار انجام لیزر موهای زائد از دستگاه‌های خنک‌کننده لیزر نیز استفاده می‌کنند که این ویژگی بر روی هزینه لیزر موهای زائد تاثیر گذار خواهد بود.

آیا تمام افراد می‌توانند لیزر موهای زائد انجام دهند؟

در جواب این سوال باید بگوییم خیر. چرا که برخی افراد به دلایل مختلفی باعث رویش بیش از اندازه موهای بدن شده‌اند که این دلایل ممکن است به خاطر اختلالات هورمونی باشد، یا غیر هورمونی. اگر دلایل هورمونی باعث ایجاد موهای زائد شود نمی توانید از این روش برای حذف موها استفاده کنید. چرا که در ابتدا باید اختلالات هورمونی را درمان و سپس برای رفع موهای زائد مراجعه نمایید. در غیر این صورت با انجام لیزر، شما بعد از مدتی دوباره شاهد رویش مو ها خواهید بود که عملاً تنها هزینه پرداخته و هیچ نتیجه مشاهده نخواهید کرد.
همچنین افرادی که دچار بیماری های پوستی مانند لوپوس شده اند؛ نمی توانند لیزر موهای زائد انجام دهند. در واقع نور لیزر موجب تشدید بیماری شان می شود و پوست شان نسبت به لیزر شروع به نشان دادن واکنش های بسیار بدی می کند. دیگر کسانی که انجام لیزر موهای زائد برایشان ممنوع است؛ شامل موارد زیر می باشد:

  • افرادی که باتری در قلب شان قرار گرفته
  • کسانی که مبتلا به بیماری پروفیلی هستند.
  • کسانی که مجبور به مصرف داروهای ضد التهاب غیر استروئیدی می باشند.افرادی دچار دیابت کنترل نشده اند.
  • و …

آیا تمام افراد می‌توانند لیزر موهای زائد انجام دهند؟

آیا خانم های باردار و شیرده می توانند لیزر موهای زائد انجام دهند؟

این سوال برای اکثر خانم‌ها پیش می آید. اما هنوز دلیل قطعی بر مضر بودن لیزر در این دوران وجود ندارد. با این حال پزشکان توصیه می کنند خانم ها در این دوره لیزر انجام ندهند تا مشکل خاصی برایشان پیش نیاید و انجام لیزر را به بعد از دوره شیردهی موکول می کنند.
چگونه بهترین دستگاه لیزر موهای زائد را انتخاب کنید:
هنگامی که برای انجام لیزر موهای زائد تصمیمتان قطعی است؛ باید در انتخاب دستگاه نکات مهمی را در نظر بگیرید تا یک انتخاب ایده آل داشته باشید و به نتیجه دلخواهتان برسید:
این روزها بهترین تکنولوژی دستگاه لیزر تکنولوژی الکساندرایت و دایود است: معمولا رایج ترین تکنولوژی بکار رفته برای ساخت دستگاه های لیزر موهای زائد تکنولوژی الکساندرایت و دایود است که این دو تکنولوژی کاملا شناخته شده هستند و نتایج منحصر به فردی به همراه دارد. البته دستگاه هایی که با تکنولوژی الکساندرایت طراحی شده اند، نسبت به تکنولوژی دایود قدرت بیشتری دارند و در حذف فولیکول های مو سریع تر عمل می کنند. همچنین استفاده از دستگاه الکساندرایت بسیار ساده و راحت تر است و در صورت داشتن تکنولوژی خنک کننده درمان لیزر بدون درد را برای شما به ارمغان می آورد. همچنین قابلیت تنظیم طول موج و میزان انرژی با توجه به نوع پوست و مو قابل تنظیم است.
البته دستگاه دایود هم از قدرت بسیار خوبی برخوردار است و با قدرت نفوذ بسیار بالا برای پوست های تیره گزینه بسیار خوبی می باشد.
استفاده از معتبرترین برندها بر روی نتیجه لیزر موهای زائد بسیار تاثیر گذار است: کشورهای بسیاری در زمینه تولید دستگاه لیزر موهای زائد فعالیت دارند و هم اکنون شاهد انواع دستگاه های مختلف لیزر با برندهای متفاوت هستیم. به همین خاطر، بهتر است برای رسیدن به نتیجه ایده آل از دستگاه‌های معتبر با کیفیت بسیار بالا استفاده شود. بنابراین دقت داشته باشید که کلینیک‌ زیبایی که انتخاب می‌کنید، تضمین استفاده از بهترین و با کیفیت ترین دستگاه لیزر موهای زائد را به تمام مراجعه کنندگان خود ارائه دهد.

نکات مهم هنگام انجام دوره های لیزر

به نکات گفته شده در موارد زیر در طول جلسات لیزر موهای زائد الزامی است:

  • قبل از مراجعه حتما ناحیه مورد نظر را اصلاح کنید.
  • هنگام انجام لیزر می تواند از ژل های خنک کننده جهت تسکین درد استفاده کنید.
  • در صورتی که قصد دارید لیزر را بر روی صورت انجام دهید حتماً استفاده از عینک محافظ را فراموش نکنید.
  • قبل و بعد از لیزر سعی کنید در برابر نور خورشید قرار نگیرید و در صورت بیرون رفتن از منزل حتماً از ضد آفتاب استفاده کنید.
  • هنگام جلسه درمانی در صورت احساس درد و ناراحتی حتما به پزشک خود اطلاع دهید تا لیزر را برای شما راحت تر و تاثیرگذارتر تنظیم کند.
  • بعد از لیزر حدود چند روز از رفتن به سونا و استخر خودداری کنید.

نکات مهم هنگام دهنده دوره های لیزر 

فواید لیزر موهای زائد

این روش درمانی برای رفع موهای زائد فواید بسیاری به همراه دارد که در موارد زیر برای شما فواید لیزر موهای زائد را بیان کردیم:
رفع موهای زائد بدون هیچ عارضه ای انجام می گیرد: در صورتی که بهترین دستگاه لیزر برای شما مورد استفاده قرار بگیرد؛ مطمئنا این روش بدون هیچ عارضه و خطری برای شما به اتمام می‌رسد.
اثربخشی بسیار سریع تکنولوژی پیشرفته: برخی دستگاه های لیزر موجب می‌شود که روند حذف موها بسیار سریع انجام گیرد و شما تنها با چندین جلسه لیزر شاهد عدم رشد مو ها خواهید بود.
این روش نیاز به بستری شدن ندارد: لیزر گذراندن دوره خاصی ندارد و بعد از از اتمام هر جلسه می توانید به آسانی به فعالیت‌های خود ادامه دهید.
اشعه لیزر هیچ آسیبی به پوست وارد نمی‌کند: اشعه لیزر طوری طراحی شده است که تنها فولیکول‌های مو را مورد هدف قرار می‌دهد و تغییر رنگدانه های پوست و ایجاد زخم در مواقع بسیار کم اتفاق می‌افتد. با استفاده از این روش به راحتی می توان در کوتاه ترین زمان ممکن وسیع ترین نواحی بدن را درمان نمود.
ناحیه صورت یکی از حساس ترین مناطق بدن است؛ پس در انجام لیزر موهای صورت دقت کافی داشته باشید.
مطمئنا اکثر خانم ها استفاده از روش هایی مانند بند انداختن و وکس برای از بین بردن موهای صورت به نظرشان خسته کننده است. لیزر روش علاوه بر ایجاد حساسیت های پوستی هیچگاه مانع رشد موها نمی شود. استفاده از تیغ هم اگرچه آسان تر از دیگر روش هاست. اما موجب ضخامت و تراکم بیشتر مو های زائد می شود. بنابراین بهترین روش لیزر کردن است تا برای همیشه پوستی صاف و بدون مو داشته باشیم.
اما از آنجا که پوست ناحیه صورت نسبت به دیگر قسمت‌های بدن نازک تر است؛ باید هنگام انجام لیزر دقت کافی داشته باشید و این روش را به صورت ایمن انجام دهید. یکی از نکات مهم هنگام انجام لیزر موهای زائد استفاده از عینک محافظ است. زیرا خطر آسیب دیدگی چشم ها هنگام لیزر صورت بسیار بالاست.

تعداد جلسات مورد نیاز لیزر

تعداد جلسات مورد نیاز برای انجام لیزر به ناحیه مورد نظر بستگی دارد . همچنین جنس و رنگ پوست و مو بر روی تعداد جلسات لیزر تاثیر گذار است. معمولا هرچقدر ناحیه مورد نظر محدودتر باشد، مدت زمان جلسه لیزر کاهش پیدا می کند. معمولاً برای حذف موهای هر ناحیه از بدن حدود ۶ الی ۱۲ جلسه با فواصل ۲ الی ۴ هفته ای جلسه لیزر در نظر گرفته می شود که مدت زمان دقیق آن با انجام بررسی‌های لازم توسط متخصص مشخص می شود.

فواید لیزر موهای زائد

آمادگی لازم برای انجام لیزر موهای زائد

مهمترین نکته ای که باید قبل از انجام لیزر رعایت شود، اصلاح موهای ناحیه مورد نظر است. در واقع حدود یک ماه قبل از لیزر نباید موهای تحت درمان را با استفاده از روش های اپیلاسیون و بند انداختن اصلاح کنید. همچنین حدود دو ماه قبل از لیزر نباید سولاریوم بروید و از حمام آفتاب استفاده کنید. این کار باعث تیره تر شدن پوست و ایجاد اختلال در روند لیزر موها زائد می شود. بعد از این که جلسه لیزر را انجام دادید حتما از کرم های ضد التهابی و ترمیمی جهت پیشگیری از سوزش و خارش و کاهش التهاب و قرمزی استفاده کنید.

هنگام طی کردن جلسات لیزر سعی کنید صبور باشید.
برای به نتیجه رسیدن از روش لیزر باید کمی صبور باشید. چرا که این روش نیاز به انجام چندین جلسه دارد تا به نتیجه مطلوب دسترسی پیدا کنید. بنابراین بعد از انجام ا الی ۲ جلسه لیزر نباید فکر کنید تمام موهای زائدتان از بین می رود. بلکه در هر جلسه از لیزر تنها موهای از بین می‌رود که در مرحله رشد قرار گرفته باشد. پس برای از بین بردن دیگر موهایی که در مرحله استراحت هستند باید صبر کنید در فاز رشد قرار گیرد تا لیزر بر روی آنها اثرگذار باشد.

آیا استفاده از لیزر باعث سوختگی پوست می شود یا نه؟

خیلی ‌ها در مورد سوختگی بعد از لیزر سوال می پرسند. این مشکل برای برخی افراد پیش می آید که متخصص دستگاه لیزر را به درستی انتخاب نکرده باشد.
بنابراین توصیه می شود در انتخاب کلینیک و متخصص خود دقت کافی داشته باشید و تا زمانی که اطمینان کافی نسبت به کلینیک پیدا نکردید؛ هرگز برای انجام لیزر اقدام نکنید.

آمادگی لازم برای انجام لیزر موهای زائد

کلام آخر

تمام موهای زائد با استفاده از دستگاه لیزر قابل رفع است. اما موهای زائد برخی نواحی به دلیل مشکلاتی که به همراه دارد؛ بیشترین درصد علاقه مندی برای انجام لیزر دارد. بنابراین شما هم می توانید برای نواحی حساس مانند بیکینی و زیر بغل لیزر انجام دهید و هیچ گونه ناراحتی نسبت به انجام آن احساس نکنید.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

اینستاگرام آوینا

جدیدترین نمونه کارها

گرفتن وقت تلفنی

026۳۴۰۹۲۲۸۲‬‬

ساعت کاری کلینیک

شنبه تا پنجشنبه - 8:00 - 20:00

ایران کرج

گوهردشت خيابان اصلي (ازادي)نبش يازدهم غربي پلاك ٩