لیفت صورت برای چه کسانی مناسبه؟

این روش برای آقایان و خانم ها در سنین 35-50 برای رفع چین و چروک های سطح پوست صورت و گردن بسیار مناسب می باشد . همچنین افراد پیر میتوانند از این روش به جای جراحی های سنگین استفاده کنند.

همچنین این روش برای کسانی که قبلا جراحی لیفتینگ(متفاوت از روش لیفت با نخ است) انجام دادند و اکنون دچار افتادگی شده اند بسیار مناسب می باشد .

 

 

مراقبت های قبل از لیفت با نخ

چه کارهایی را باید قبل از عمل لیفت انجام بدین؟

پزشکی را انتخاب کنید که به او اعتماد کامل دارید و اطمینان دارید این روش را به طور صحیح و حرفه ای انجام میدهد. با او در مورد مناطقی که می خواهید تغییر کنید و اینکه از چه تکنیکهایی استفاده خواهد کرد صحبت کنید.
باید یک رژیم سالم یک هفته قبل از جراحی طبق تجویز یک متخصص برای خود داشته باشید. در ضمن ویتامین C برای کمک به روند بهبود شناخته شده ترین گزینه است.
ممکن است مجبور باشید که از دارو های خاصی مصرف کنید یا داروهایی را مصرف نکنید. داروهای حاوی ایبوپروفن و آسپرین نباید مصرف شوند ، به دلیل این که دست از دارو ها میتواند باعث کبودی شود .بیمار همچنین باید از مصرف سیگار و نیکوتین خودداری کند چون با تاخیر در مراحل بهبودی مواجه می شوند.

مراقبت پس از عمل لیفت صورت

در عرض 24 ساعت مراقبت، میتوانید به فعالیت های عادی خود برگردید ،کمپرس های یخ و حرارتی را به هیچ وجه نباید به صورت مستقیم بر روی صورت بگذارید ، به این دلیل که میتواند موجب از دست دادن بافت تشکیل شده روی پوست شود ، فعالیت هایی که ممکن است فشار خون شما را افزایش دهد را به هیچ وجه انجام ندهید . تمرینات فیزیکی را می توان 3 هفته بعد از جراحی ادامه دهید ، از سیگار کشیدن اجتناب کنید چون خون رسانی به بافت های درمانی را کاهش می دهد.

مزایای لیفت صورت با نخ

این روش زیبایی می تواند اثرات پیری را که موجب تضعیف و سفت شدن بافت های صورت و همچنین بروز چین و چروک های آزار دهنده ی بر روی پوست می شود را از بین ببرد . به عنوان یک راه حل ساده برای برخی از افرادی که بسیار نگران پیر شدن خود و چین و چروک بر روی صورت خود هستند می باشد و همچنین کمک بسیاری به افزایش اعتماد به نفس در افراد می کند .

  • نیاز به آمادگی خاص و مراقبت ویژه ای ندارد.
  • اثرات درمان بلافاصله قابل مشاهده می باشد .
  • اثرات درمان در طول زمان از بین نمیرود.
  • هیچ آسیب و یا زخمی بر روی پوست به جا نمیماند.
  • مشکلات بعد از عمل قابل مشاهده و لمس نیست.
  • در صورت لزوم، میتوانید ماه ها و یا سال ها بعد از آن در همان محل و یا نقاط دیگر در صورت و بدن مجددا تکرار شود .
  • روش های جوانسازی پوست همراه با لیفت پوست صورت