تلفن کلینیک: 02634092282‬‬

تلفن مشاوره رایگان : 09120914348

کرج :گوهردشت ، خيابان آزادي، نبش يازدهم غربي، پلاك ٩

 

 

بهترین روش کاشت مو در جهان 

بهترین روش کاشت مو در جهان 

بهترین روش کاشت مو در جهان 

ما در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین روش کاشت مو در جهان آشنا کنیم. این روزها مشکل ریزش مو ممکن است برای هر فردی اتفاق بیفتد. اما رخ دادن آن بسیار رنج آور است و به راحتی قابل حل نخواهد بود و به همین دلیل همه افراد به دنبال بهترین روش کاشت مو هستند ، معمولا هر کسی که با  این مشکل رو به رو می شود، به دنبال یک روش مطمئن است تا به نتیجه ایده‌آل برسد. اکثر روش های مختلف درمان ریزش مو هیچ نتیجه ای به همراه ندارند، همین باعث می شود فرد از درمان نا امید شود. برخی روش های دیگر هم تنها در مدت زمان کوتاهی مشکل ریزش مو را حل می‌کند که فرد به محض قطع کردن روند درمانی دوباره با ریزش مو مواجه می شود. اما اگر بخواهیم بهترین روش درمان ریزش مو را به شما معرفی کنیم، تنها کاشت مو است که نتیجه قطعی دارد. البته کاشت مو هم به روش‌های مختلفی انجام می‌شود و کسی که تصمیم می‌گیرد این روش را امتحان کند، مطمئنا به دنبال بهترین روش کاشت مو می گردد.
اگر شما هم تصمیم به انجام کاشت مو دارید و می خواهید از میان روش های مختلف کاشت مو بهترین روش را انتخاب کنید پیشنهاد می کنیم در ادامه همراه ما باشید تا روند کاشت مو را به بهترین صورت ممکن پیش ببرید.

بهترین روش کاشت مو  باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

منظور از بهترین روش کاشت مو این است که شخص بهترین نتیجه را مشاهده کند. اما هر کسی دارای شرایط خاصی می باشد و مشکل ریزش مو برای هر فردی متفاوت است. بنابراین به طور کلی نمی توان یک روش را به عنوان بهترین روش انتخاب کرد. معمولاً کاشت مو با روش های مختلف انجام می‌شود تا هر فردی با توجه به شرایطی که دارد بهترین و مناسب ترین روش کاشت مو را انتخاب کند.  حال شما هم برای انتخاب بهترین روش کاشت مو باید شرایط خود را بسنجید و بدانید کدام روش برای رسیدن به نتیجه ای که در نظر دارید، گزینه مناسب تری است.

  بهترین روش کاشت مو  باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟
امروزه روش های کاشت مو با تغییرات بسیار چشمگیری مواجه هستند تا این روش زیباسازی با کمترین آسیب دیدگی و بهترین نتیجه انجام شود. به همین خاطر، به راحتی می توان کاشت مو را به صورت حداقل ترین تهاجم انجام داد به طوری که عوارض جانبی کمی به همراه داشته باشد. در واقع تمام روش ها عملکرد بسیار خارق العاده ای به همراه دارند که هر کدام در شرایط خاص به عنوان بهترین روش کاشت مو انتخاب می شود.

بهترین روش های کاشت مو

زمانی که تصمیم خود را از روش کاشت مو گرفته اید، باید قبل از هر کاری در مورد این روش اطلاعات دقیقی بدست آورید. البته متخصص کاشت مو در جلسه مشاوره نکات لازم را برای شما بازگو می کند. اما خوب است خودتان هم در مورد روش های مختلف کاشت مو و شرایط لازم برای انجام آن آگاهی لازم را کسب کنید.
همانطور که می دانید، روش های کاشت مو دارای تنوع بسیار بالایی است و این شرایط باعث شده ، متقاضیان کاشت مو روزبه‌روز بیشتر شود. تمام کسانی که علاقه مند به این روش هستند تصمیم دارند ظاهر موهای خود را  با تراکم ایده آل مشاهده کنند و نسبت به تفاوت هایی که بین روش های کاشت وجود دارد، آگاهی لازم را کسب نمایند. مهم ترین تفاوتی که بین روش های کاشت مو وجود دارد روند و تکنیک های مورد استفاده برای برداشت گرافت های مو است. به طور کلی کاشت مو به دو روش اصلی انجام می شود که با استفاده از تکنیک های جدید این دو روش دچار تغییر و تحولات بسیاری شده است. روش اول، روشی است که برداشت فولیکول های مو به صورت نواری انجام می‌شود. اما در روش دوم برداشت فولیکول ها به صورت تک واحدی است که انتخاب از میان این دو روش بستگی به شرایط شخص و انتخاب متخصص دارد.

 هر چقدر شرایط برداشت گرافت ها بهتر باشد، مطمئناً نتیجه کاشت مو بهتر خواهد بود.

دو عامل بر روی نتیجه کاشت مو تاثیر می گذارد. عامل اول، شرایط خود فرد است. یعنی کسی که برای کاشت مو اقدام می کند، باید دارای بانک مو ایده‌آلی باشد تا متخصص بتواند با توجه به تراکم مورد نیاز بهترین نتیجه را به  ارمغان بیاورد. اما عامل دوم میزان تجربه و مهارت متخصص و استفاده از بهترین متدهای کاشت مو می باشد. هر چقدر متخصص در زمینه کاشت مو مهارت بیشتری داشته باشد ،نتیجه کاشت مو بهتر خواهد بود. همچنین استفاده از تکنیک ها و روش های جدید کاشت مو بر روند کاشت مو تاثیر بسیار زیادی می گذارد. اگر بخواهیم از میان روش های مختلف کاشت مو یکی از روش های تاثیر گذار و پراستفاده را نام ببرید، روش FUT می باشد. همچنین جدیدترین روش کاشت مو در جهان روش MICRO FIT نام دارد که در ادامه در مورد این دو روش توضیح کاملی برای شما خواهیم داد:

بهترین روش های کاشت مو 

 کاشت مو به روش fut

در گذشته‌ کاشت‌ مو با ایجاد زخم های نواری انجام می‌شد که هر فردی از انجام این روش خودداری می‌کرد. در واقع تنها عیب روش fut  ایجاد زخم در ناحیه پشت سر می باشد. اما حالا روش fut با استفاده از میکروسکوپ انجام می شود که فولیکول های موجود در قسمت بانک مو به صورت نواری استخراج شده و سپس برای انتقال به ناحیه طاسی سر آماده می‌شوند.
زمانی که این روش روی کار آمد، بدون هیچ ایرادی به عنوان بهترین روش کاشت مو در جهان انتخاب شد. اما حالا با روی کار آمدن روش fit و دیگر روش های جدید تر مانند sut و micro fit طرفداران این روش کمتر شد. البته هنوز هم به عنوان یک روش ایده آل و موثر توسط جراحان حرفه ای در سراسر دنیا انتخاب می شود.
حال روند کاشت مو به روش fut چگونه است؟ این روش در کمترین زمان ممکن انجام می شود و لازمه آن تراشیدن موهای سر است. از آنجا که سرعت این روش بسیار بالاست، فولیکول ها در مدت کمتری خارج از بدن قرار دارند و احتمال آسیب دیدگی آنها بسیار کم است. متخصصان با استفاده از میکروسکوپ در این روش تعداد فولیکول های سالم را تشخیص می دهند و به راحتی به ناحیه طاسی سر با ابزارهای جراحی در درصد خطای بسیار پایین انتقال می دهند. در واقع فولیکول های استخراج شده توسط این روش به عنوان سالم ترین فولیکول های مو شناخته می شوند.

 کاشت مو به روش fit:

با روی کارآمدن روش fit روش های جدید بر پایه آن شکل گرفت رفت. روند کار در این روش به گونه است که با ایجاد سوراخ هایی به قطر یک میلیمتر و حتی کمتر  واحدهای فولیکولی به راحتی استخراج و توسط ابزارهای مخصوص به ناحیه طاسی سر منتقل می شوند. مزیت روش fit نسبت به روش قبلی این است که دیگر نیازی به ایجاد برش بر روی سر ننیستو هیچ اثراتی از کاشت مو بر جای نخواهد ماند. همچنین در این روش خبری از خونریزی و بخیه نیست و کاشت مو  به صورت کمترین آسیب به نتیجه می‌رسد. به همین علت، افرادی که دوست ندارند کاشت مو را با خونریزی و ایجاد بخیه انجام دهند،  معمولاً این روش را انتخاب می کنند.  اما خوب است بدانید، کاشت مو به روش fit نسبت به روش fut روند طولانی دارد و ممکن است فرد به چندین جلسه کاشت مو نیاز داشته باشد تا به تراکم بالا برسد. همچنین استخراج و کاشت فولیکول ها به دقت بسیار بالایی نیاز دارد. بنابراین روش fit تنها توسط متخصصان حرفه‌ای و با تجربه قابل انجام است.
از آنجا که فولیکول های مو در مدت بیشتری  خارج از بدن قرار دارند، احتمال آسیب دیدگی آنها افزایش پیدا می‌کند. البته هر چقدر جراح در این زمینه مهارت بیشتری داشته باشد، نگرانی بابت این موضوع کمتر خواهد شد.

 آیا با روش های جدید کاشت مو آشنا هستید؟

به دلیل تهاجمی بودن روش fut، روش fit روی کار آمد. اما به این معنا نیست که روش fit به عنوان بهترین روش کاشت مو انتخاب شود. چرا که این روش هم محدودیت ها و معایبی همراه است . امروزه با روی کار آمدن تکنیک های جدید بر پایه روش fut مشکلات قبل کاملا برطرف شد و محدودیت‌ها دیگر مشاهده نمی شود. روش های جدیدتر هم موجب شده کاشت مو در سریعترین زمان ممکن با نتیجه بسیار منحصر به فرد انجام شود  و حتی می توان آنها را به عنوان بهترین روش کاشت مو در جهان معرفی کرد.

 آیا با روش های جدید کاشت مو آشنا هستید؟

 کاشت مو به روش sut:

کاشت مو به روش sut بر پایه روش fit شکل گرفته است که استخراج گرافت ها در این روش توسط دستگاه خودکار انجام می شود. این روش با دقت بسیار بالا و سرعت بسیار خوب انجام می‌شود و دیگر نگرانی بابت آسیب‌دیدگی فولیکول ها  وجود نخواهد داشت. دستگاه مورد استفاده در این روش باعث می شود کاشت مو در بالاترین سرعت و در یک جلسه انجام شود. البته تبحر و مهارت جراح هنگام استفاده از دستگاه بسیار اهمیت دارد. هر چقدر جراح مهارت کافی نداشته باشد، خطر آسیب دیدگی کاشت مو به روش sut افزایش پیدا می‌کند. همچنین این نکته را هم بدانید روش sut نسبت به دیگر روش ها هزینه بیشتری دارد. اما مطمئنا نتیجه که به همراه دارد، بهتر و طبیعی تر از دو روش قبلی خواهد بود.

 کلام آخر

همانطور که متوجه شدید،  امروزه روش‌های جدیدی برای کاشت مو روی کار آمده. اما روش های قدیمی کنار گذاشته نشده است. بنابراین انتخاب بهترین روش توسط جراح صورت می گیرد و نمی‌توان یک روش را به عنوان بهترین انتخاب کرد. در واقع ممکن است روش قدیمی کاشت مو برای یک فرد به عنوان بهترین روش انتخاب شود و نسبت به دیگر روش ها نتیجه بهتری به همراه داشته باشد.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

اینستاگرام آوینا

جدیدترین نمونه کارها

گرفتن وقت تلفنی

026۳۴۰۹۲۲۸۲‬‬

ساعت کاری کلینیک

شنبه تا پنجشنبه - 8:00 - 20:00

ایران کرج

گوهردشت خيابان اصلي (ازادي)نبش يازدهم غربي پلاك ٩