تلفن کلینیک: 02634092282‬‬

تلفن مشاوره رایگان : 09120914348

کرج :گوهردشت ، خيابان آزادي، نبش يازدهم غربي، پلاك ٩

 

 

هزینه کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو

می خواهیم در این مقاله اطلاعاتی که از هزینه کاشت ابرو نمی دانید را در اختیارتان قرار دهیم؛ کاشت ابرو نوعی درمان برای از بین بردن ریزش ابرو به حساب می آید و نوعی راه حل محسوب می شود؛ در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا هر اطلاعات مفیدی در باره هزینه کاشت ابرو را در اختیارتان قرار دهیم.

کاشت ابرو چگونه انجام می شود؟

در واقع برای بسیاری از افراد، کاشت ابرو روش بسیار مناسبی در نظر گرفته می شود چون ابرو نقش بسیار موثری در چهره انسان دارد و کم پشت و نازک بودن آن سبب جلب توجه افراد می شود؛ ابرو برای چشم ها نوعی مکمل است و هر دو با هم تاثیر بسیار زیادی در زیبا نشان دادن چهره دارند؛ کاشت ابرو با متدهای متفاوتی انجام می شوند و از طریق هر کدام از این متدها می توان ابروهای بسیار زیبا و طبیعی و پرپشت داشت؛ متد یا روش هایی که برای انجام کاشت مو در نظر گرفته می شوند شامل موارد زیر می باشند:

 • تکنیک اِف آی تیFIT: در این روش از طریق پانچ یا هولدر می توان گرافت ها را برداشت؛ این روش بسیار قدیمی محسوب می شود و دیگر قابل استفاده نمی باشد و منسوخ است.
 • تکنیک اِف یو یی FUE: در این تکنیک از طریق دستگاه برقی اف یو بی گرافت ها را بر میدارند که این دستگاه سرعت بسیار بالایی دارد.
 • تکنیک اِس یو تی SUT: این روش نیز نوعی همانند روش قبلی می باشد اما در مقایسه با آن روش می توان گفت که SUT روشی بی پایه و ساس است.
 • تکنیک سوپر اِف یو یی Super FUE یا S.FUE: می توان گفت که این روش با اف یو بی بسیار مشابه هم اند و در این روش نیز برای برداشتن گرافت ها از دستگاه برقی اف یو بی استفاده می شود که سرعت کار آن بسیار بالا می باشد؛ فرق این روش با اف یو بی در این است که پس از آن که گرافت ها را از بانک مو بر می دارند آن ها را کاشت می کنند و پس از مرتب کردن گرفت ها و دسته بندی کردنشان، ان ها را در شکاف هایی که روی ابرو وجود دارند می کارند.

کاشت ابرو چگونه انجام می شود؟

برای کاشت ابرو معمولا به 250 الی 400 عدد تار مو نیاز است تا بتوانند کاشت را به پایان برسانند؛ این تارها کمک بزرگی به حفظ ظاهر ابرو می کند؛ تعدادی که برای ابرو در نظر گرفته می شود بسیار به خود ابروی فرد بستگی دارد و هر چه کم پشت تر باشد باید تعداد بیشتری تار مو استفاده کرد؛ هر تار موی که کاشته می شود باید با جهت رویش ابرو متناسب باشد و این تارها کاملا باید روی سطح پوست فرد قرار بگیرد؛ برای آن که ابروها پرپشت تر به نظر برسند باید پزشک تارها را به صورت بسیار متراکم و فشرده در کنار یکدیگر بکارد.

توصیه های پس از کاشت ابرو

پس از کاشت ابرو باید به نکاتی توجه کرد و توصیه هایی را مهم تلقی کرد تا هیچ عارضه ای برای کسی اتفاق نیفتد؛ توصیه های مهم در این امر شامل موارد زیر می باشند :

 • ممکن است که مدت بسیار کوتاه پس از کاشت کبودی یا تورم را در ناحیه کاشت مشاهده کنید اما با همه این موارد، روشی کاملا بی درد و سریع به حساب می آید و پس از گذشت مدتی ابروها به حالت طبیعی در می آیند و مثل حالت قبل خود رشد می کنند و شما باید حتما آن ها را مرتب و اصلاح کنید تا فرم اصلی خود را از دست ندهند.
 • پس از گذشت یک هفته می توانید شکل واقعی ابروهایتان را در یابید اما ممکن است که پوسته هاا اطراف ابروها ایجاد شود که باید موقع استحمام آن ها را بشویید.
 • تا مدت زمانی که پزشک تعیین می کند نباید به حمام بروید و صورت خود را بشویید.
 • برای برداشتن وسیله ای از روی زمین اصلا خم نشوید و اگر به وسیله ای احتیاج دارید حتما می توانید از دوستان یا اعضای خانواده کمک بگیرید.
 • در صورتی که ابروها پس از کاشت دچار خارش یا سوزش شوند نباید آن را بخارانید یا لمس کنید.
 • ممکن است که خونریزی یا التهاب را پس از اتمام کاشت مشاهده کنید که این امر کاملا طبیعی است و نباید اصلا نگران شوید.

مدت زمان لازم برای کاشت ابرو

کاشت ابرو همانند دیگر روش ها به مدت زمانی نیاز دارد تا بتوان پروسه انجام آن را به پایان رساند؛ در ابتدا که فرد به پزشک مراجعه می کند، پزشک مشاوره ای از نوع کاشت و طریقه انجام آن به او می دهد و پس از ان در صورت تمایل فرد پروسه کار را شروع می کند؛ به طور معمول مدت زمان برای کاشت حدودا چهار الی هفت ساعت می باشد؛ مدت زمان مورد نیاز برای کاشت به کم پشت بودن ابروی فرد بستگی دارد چون اگر پیوند بیشتری نیاز باشد باید زمان بیشتری را برای کاشت اختصاص داد؛ در ابتدا قبل از شروع به کاشت، پزشک نوعی بی حسی موضعی را برای فرد در نظر می گیرد که این بی حسی دارای لیدوکائین است و برای انجام به 200 الی 400 تار مو نیاز است.

ریزش ابرو به چه دلیلی اتفاق می افتد؟

ریزش ابرو به چه دلیلی اتفاق می افتد؟

در واقع دلیل استفاده از کاشت ابرو طبیعی ، ریزش ابرو ها می باشد که برای هر کدام از افراد به دلایل متعددی ابروهایشان می ریزد؛ باید ابتدا قبل از کاشت مشکلاتی که سبب ریزش شده اند را حل کرد؛ این دلایل شامل موارد زیر می باشند:

 • مبتلا بودن به بیماری هایی مانند جذام و آلوپسی و سرطان و بسیاری از بیماری های دیگر.
 • آسیب های بیرونی و عوامل فیزیکی که موجب ریزش ابروها می شوند.
 • ریزش ابرو به دلیل سوختن و صدمه دیدن و تصادفات
 • به دلالی ژنتیکی یا مادرزادی ابروها کم پشت و ضعیف باشند.
 • استفاده کردن از برخی داروها مانند مکملات و داروها و پروتئین ها
 • به وجود آمدن هر گونه زخم یا خراش در ابروها
 • کم کار شدن غده تیروئید فرد
 • انجام هرگونه تتو یا هاشور برای ابروها
 • خوردن قرص هایی مانند ضدبارداری
 • و غیره ….

آمادگی های لازم قبل از کاشت ابرو

همانند سایر عمل های جراحی، در این روش نیز باید به نکات قبل از کاشت ابرو توجه کنید و طبق این موارد عمل کنید تا جراحی بسیار موفقی را در پیش داشته باشد و این نکات شامل موارد زیر می باشند:

 • باید قبل از کاشت مراقب باشید که از دارو ها و مکملاتی که موجب رقیق شدن خون می شوند استفاده نکنید.
 • باید مدت دو الی سه هفته قبل از کاش ابرو، از هیچگونه دخانیاتی استفاده نکنید.
 • باید حتما دو روز قبل از کاشت از استفاده هر گونه مشروبات و نوشیدنی های الکلی دوری کنید.

بهترین کار این است که هنگام مراجعه کردن به پزشک معالج،از لوازم آرایشی بر روی صورتتان استفاده نکنید تا پزشک بتواند بهترین تصمیم را برای چهره شما بگیر و نتیجه کار طبیعی شود.

هزینه کاشت ابرو

کاشت ابرو نیز همانند دیگر روش های زیبایی به پرداخت هزینه هایی نیاز دارد و هنگامی که در روز مشاوره پزشک ابروی شما را می بیند هزینه تخمین زده برای کاشت را به شما می گوید تا مطابق با بودجه خود بتوانید برای کاشت ابرویتان تصمیم گیری کنید؛ هزینه کاشت ابرو به موارد متفاوتی بستگی دارد که این موارد به شرح ذیل می باشند:

هزینه کاشت ابرو

کلینیک مورد نظر شما : در حقیقت کلینیکی که شما انتخاب می کنید تاثیر بسیار زیادی در هزینه کاشت ابرو دارد؛ به طور مثال موقعیت جغرافیایی کلینیک می تواند در بالا و پایین بودن هزینه موثر باشد و می دانیم که اگر کلینیکی در تهران واقع باشد هزینه کاشتش از کلینیک های واقع در شهرستان بسیار بیشتر خواهد بود و قابل مقایسه نمی باشد.

مهارت پزشک : هر پزشک در هر حرفه ای که مشغول است مهارت و سابقه مخصوص به خود را دارد؛ این امر تاثیر بسیار زیادی در هزینه کاشت ابرو دارد چون هر چه مهارت و سابقه پزشک در این امر زیاد باشد هزینه ای که باید پرداخت شود نیز بیشتر باشد.

تعداد گرافت ها : در واقع ابرو هر چه خالی تر باشد باید پزشک گرافت های بیشتری را از پشت گوش یا پشت سر فرد بردارد و به ابرو ها پیوند بزند؛ هنگامی که تعداد گرافت ها بیشتر باشد باید پزشک مدت زمان بیشتری را برای کاشت صرف کند که در این مورد هزینه کاشت ابرو بیشتر می شود.

نوع روش کاشت ابرو : همان گونه که گفتیم برای کاشت ابرو چندین روش وجود دارد که در هر کدام از این روش ها از دستگاه ها و روش های بسیار متنوعی استفاده می شود و همین امر موجب متغیر بودن هزینه کاشت ابرو می شود.

کلام آخر

در مقاله ای که با هم بررسی کردیم هدف ما در اختیار گذاشتن اطلاعات سودمندی در رابطه با هزینه کاشت ابرو بود و امیدواریم که این مقاله توانسته باشد به شما کمک بزرگی کرده باشد؛ از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بی نهایت سپاس گذاریم.

 

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

اینستاگرام آوینا

جدیدترین نمونه کارها

گرفتن وقت تلفنی

026۳۴۰۹۲۲۸۲‬‬

ساعت کاری کلینیک

شنبه تا پنجشنبه - 8:00 - 20:00

ایران کرج

گوهردشت خيابان اصلي (ازادي)نبش يازدهم غربي پلاك ٩