تلفن کلینیک: 02634092282‬‬

تلفن مشاوره رایگان : 09120914348

کرج :گوهردشت ، خيابان آزادي، نبش يازدهم غربي، پلاك ٩

 

 

هزینه کاشت مو به روش SUT

هزینه کاشت مو به روش SUT

هزینه کاشت مو به روش SUT

هزینه کاشت مو به روش SUT چقدر است؟ به طور کلی، هزینه کاشت مو به تعداد موهایی که نیاز است کاشته شود و کیفیت مراحل کاشت مو بستگی دارد. همچنین تجربه و مهارت پزشک هم می تواند بر روی هزینه این روش کاشت تاثیرگذار باشد. معمولا پزشکانی که به صورت حرفه ای در این زمینه فعالیت می کنند، برای انجام کاشت مو هزینه بیشتری در نظر می‌گیرند. در صورتی که می خواهید از هزینه کاشت مو به روش SUT با خبر شوید، ابتدا باید به متخصص مراجعه کنید و او با بررسی های انجام شده میزان هزینه را مشخص کند.
همانطور که می دانید، کاشت مو یکی از موثرترین روش‌ها برای رفع مشکل ریزش مو و طاسی سر است که با استفاده از روش‌های مختلف انجام می‌شود. یکی از این روش ها کاشت مو به روش SUT است که با تکنولوژی بسیار پیشرفته روند پیوند مو را با کمترین عارضه به نتیجه می رساند. در واقع با استفاده از روش SUT کاشت مو دیگر نیازی به جراحی ندارد و هیچ جای اسکار و برشی باقی نمی‌ماند. چراکه برداشت مو توسط دستگاه تمام اتوماتیک و زیر نظر متخصص حرفه ای انجام می شود.
با شرایطی که این روش برای کاشت مو فراهم می کند، خیلی ها دوست دارند بدانند هزینه این روش چقدر است. اما قبل از این که بدانید دقیقا هزینه روش کاشت مو به روش SUT به چه میزان است، باید نسبت به این روش آگاهی کامل به دست آورید و نکات مهم آن را بدانید.

ارزان بودن هزینه کاشت مو به روش SUT 

همانطور که گفتیم کاشت مو به روش SUT جزء یکی از جدیدترین روش های کاشت مو در حال حاضر است که توسط دستگاه کاملا اتوماتیک انجام می شود بنابراین سرعت دستگاه باعث می‌شود کاشت مو تنها با یک جلسه صورت گیرد و تعداد بیشتری فولیکول مو کاشته شود. بنابراین هزینه کاشت مو به روش SUT نسبت به روش های دستی ارزان تر است.

کاشت مو به روش SUT

این روش بهترین نیست

انتخاب کاشت مو به روش SUT به عنوان بهترین روش کاشت مو کار درستی نمی باشد. چراکه روش مناسب تنها توسط متخصص انتخاب می شود. او با بررسی شرایط و میزان طاسی سر بهترین و در واقع مناسب ترین روش کاشت مو را برای شما انتخاب می کند تا این روش زیباسازی نتیجه ایده آلی به همراه داشته باشد و کمترین عارضه شما را تهدید کند. البته روش های کاشت مو در سال اخیر تحولات چشمگیری داشته اند تا برداشت و کاشت فولیکول ها با حداقل ترین تهاجم انجام شود و هیچ عوارض جانبی به همراه نداشته باشند. دلیل این که کاشت مو متناسب با شرایط فرد انتخاب می شود این است که این عمل بهترین نتیجه را با کمترین عارضه و هزینه مناسب به ارمغان آورد. عوامل مختلفی مانند میزان طاسی سر، وضعیت بانک مو و وضعیت خوب شدن زخم ها، میزان تراکم مورد نیاز، انعطاف پذیری پوست و غیره بر روی انتخاب یک روش مناسب تاثیرگذار است که تمام این موارد توسط متخصص پوست مورد برسی قرار می گیرد.

چه کسانی می توانند این روش را انجام دهند؟

کسانی که برای کاشت مو به روش SUT انتخاب می‌شود که معمولاً شرایط گفته شده در زیر را دارند:

 • طاسی پس از ضربه
 • طاسی سر بعد از سوختگی
 • طاسی بعد از گذراندن دوره شیمی درمانی
 • طاسی بخاطر انجام جراحی
 • طاسی با ریزش مو مردانه
 • نواقص مو در نواحی مانند ابرو، مژه، سبیل و ریش
 • نواقص مو در نواحی تناسلی

چگونگی کاشت مو به روش SUT

کاشت مو با انتخاب هر روش طی مراحل خاصی انجام می‌شود. مراحل کاشت مو به روش SUT شامل موارد زیر می باشد:

مرحله اول برداشت فولیکول های مو با استفاده از دستگاه: در این مرحله برداشت فولیکول های مو توسط دستگاه انجام می شود. تکنولوژی بکار رفته در این روش موجب کاهش احتمال آسیب دیدگی مو و تمام ساختار مو بدون آسیب دیدگی از پوست سرد جدا می شود.

مرحله دوم پیوند فولیکول های برداشت شده در ناحیه طاسی سر: مرحله دوم هم با استفاده از دستگاه انجام می‌شود که دستگاه برای قرار گیری پیوندهای مو ابتدا برش های بسیار ریزی در ناحیه طاسی سر ایجاد می‌کند. سپس فرآیند کاشت فولیکول مو را به صورت دقیق با استفاده از دستگاه انجام می شود. کاشت مو به روش SUT با حداقل ترین تهاجم انجام می‌شود که دوره نقاهت بسیار کمی به همراه دارد. در این روش همچنین جای اسکار باقی نمی ماند و مانند دیگر روش های کاشت مو نیاز به ایجاد برش در ناحیه پشت سر ندارد.

متخصصان با استفاده از دستگاه کاشت مو SUT سالم ترین فولیکول های مو را پیوند می زنند. تکنولوژی به کار رفته در روش SUT باعث شده است پزشکان روند کاشت را راحت‌تر و سریع‌تر انجام دهند و فولیکول هایی که استخراج می‌شود را بدون هیچ آسیب دیدگی پیوند زده می شوند. همچنین زخم های حاصل از برداشت فولیکول بسیار ناچیز است که بعد از مدتی و گذراندن دوره بهبودی هیچ نشانه‌ای از کاشت مو در ناحیه سر باقی نمی ماند.
این تکنولوژی مزایای دیگری هم دارد. با استفاده از دستگاه SUT کاشت مو را می توان در دیگر نواحی بدن انجام داد. مثلا آقایانی که در ناحیه ریش یا سینه دچار نواقص مو شده اند با استفاده از این روش می توانند پیوند مو انجام دهند. در واقع تکنولوژی SUT به طرز قابل مشاهده‌ای امکان پیوند مو را افزایش داده است. همچنین این روش برای بیمارانی که قبلاً از روش‌های قبلی کاشت مو استفاده کردند. اما نتیجه خوبی نگرفتند گزینه بسیار مناسبی می باشد. پیوند موهایی که توسط روش SUT انجام می‌شود خیلی سریع نتیجه می گیرند و دوره نقاهت و بهبودی بعد از کاشت مو به روش SUT بسیار کمتر از دیگر روش ها است. به همین خاطر اکثر بیماران ترجیح می‌دهند کاشت مو به روش SUT انجام دهند تا هیچ اسکاری و جای بخیه در ناحیه پشت سر باقی نماند و زودتر به نتیجه ایده‌آل دسترسی پیدا کنند.

چگونگی کاشت مو به روش SUT

عوامل مختلف تاثیر روی هزینه کاشت مو به روش SUT

به طور کلی، هزینه کاشت مو به روش SUT بر اساس الگوی ریزش، تعداد گرافت های مورد نیاز و همچنین انتخاب کلینیک مورد نظر مشخص می شود. هر چقدر میزان طاسی سر شما بیشتر باشد، بی شک به تعداد گرافت‌ های بیشتری نیاز دارید و عملا کاشت مو طولانی تر خواهد بود. در این مواقع پزشک برای رسیدن به نتیجه ایده آل باید وقت بیشتری بر روی بافت و پیوند موی شما بگذارد. همچنین کلینیکی که برای کاشت مو انتخاب می کنید، بر روی هزینه کاشت مو به روش SUT بسیار تاثیرگذار است. هر چقدر کلینیک شما پیشرفته تر باشد و از دستگاه‌های به روز تری استفاده کند، مسلماً هزینه کاشت مو شما افزایش پیدا می‌کند.  یک نکته مهم! هرگز به تبلیغات پررنگ و ارزان برخی کلینیک های سودجو توجه نکنید. چرا که کلینیک ارزان قیمت بدون هیچ تخصص و مهارتی این روش را انجام می دهند و فرد بعد از گذراندن دوره های درمانی به هیچ نتیجه ایده‌آلی نمی رسند.  بنابراین کاشت مو هرگز با هزینه‌های کم قابل انجام نخواهد بود.

تراکم بیشتر و تعداد فولیکول ها برای کاشت بیشتر 

خیلی‌ها در مورد میزان تراکم کاشت مو به روش SUT سوال می‌پرسند. در این شرایط به تراکم موهای پشت سر شما بستگی دارد و در واقع هر چقدر تراکم پشت سر شما بیشتر باشد شما به تراکم ایده‌آل تر در ناحیه طاسی سر خواهید رسید. اما در صورتی که تراکم در ناحیه پشت سرتان کم است، نگران نباشید. متخصص با بررسی‌های انجام شده باید یک الگوی مناسب بر روی سر شما اجرا کند تا به نتیجه قابل قبولی برسید. در واقع هر چقدر طاسی سر شما پوشانده شود، مطمئناً تغییر بسیار خوبی بر روی ظاهر خود مشاهده خواهید کرد.
خوبی روش SUT این است که در یک روز قابل انجام است و بعد از چند ماه شما شاهد رشد مجدد موها خواهید بود. بنابراین دیگر نیازی نیست، برای انجام جلسه مجدد کاشت مو مراجعه کنید و برداشت کاشت مو با استفاده از این روش اصلاً خسته کننده نیست و نسبت به دیگر روش ها نیازی به ترمیم ندارد. در آنجا که هیچ برشی بر روی ناحیه سر ایجاد نمی‌شود روند کاشت مو بدون خونریزی و درد است.

نکات مهم برای انتخاب پزشک

متخصصی انتخاب کنید که قبل از شما تعداد بسیاری کاشت مو انجام داده باشد: یک متخصص زمانی می تواند کاشت موی شما را به نتیجه برساند که قبل از شما این کار را تکرار کرده و دارای تجربه و مهارت بسیار بالایی باشد. سپس با مشاهده چند نمونه کارهای انجام شده درصد موفقیت را بسنجید. البته شما هم باید نسبت به کاشت مو توقع واقع بینانه داشته باشید. چرا که کاشت مو نمی‌تواند موی پرپشت برای شما به ارمغان بیاورد. این خواسته تنها با گذاشتن کلاه گیس حاصل می شود. بنابراین اگر با مرکزی روبه‌رو شدید که کاشت مو را برای شما بزرگ نمایی و انتظارات غیر منطقی برای شما ایجاد می کند بدانید که چنین مرکزی برای انجام کاشت مو اصلاً مناسب نیست.
پرس و جو در مورد مراکز مختلف کاشت مو: از آنجا که این روزها مراکز زیادی در زمینه کاشت مو فعالیت می کند، انتخاب از میان آنها کمی سخت به نظر می رسد. با در نظر گرفتن یک سری ویژگی ها می‌توان انتخاب کلینیک را راحت‌تر و به نتیجه ایده آل دسترسی پیدا کرد. مثلا، یک کلینیک کاشت مو برای به ارمغان آوردن نتایج موثر و مفید باید از بهترین متخصصین در این زمینه بهره مند باشد. همچنین کلینیک های با تجربه و حرفه ای معمولاً در فضای اینترنت فعالیت موثری خواهند داشت و شما می توانید با مراجعه به صفحات پربازدید مانند اینستاگرام و وب سایت کلینیک های کاشت مو اطلاعات مفید درباره آنها و میزان سابقه فعالیت شان به دست آورید.

نکات مهم برای انتخاب پزشک
در صورتی که در بین آشنایان و دوستانتان کسی کاشت مو انجام داده است نسبت به میزان موفقیت و مهارت کلینیک مورد نظر اطلاعات کافی به دست آورید و در صورتی که رضایت کامل کسب کرده باشند شما هم می توانید به مرکز کاشت مو آنها مراجعه کنید.
در جلسه مشاوره می توانید اطلاعات دقیق نسبت به پزشک کاشت مو بدست آورید: یکی از مراحل اصلی کاشت مو مشاوره قبل از کاشت مو می باشد. در این جلسه توضیحات متخصص در مورد روند کاشت مو و نتیجه ای که به دست می آورید می تواند بر روی انتخاب شما تاثیر بسیار زیادی بگذارد. متخصص وظیفه دارد نسبت به تمام نگرانی ها و سوالات شما راه حل مفیدی داشته باشد و مراحل کاشت را از تمام جهات مورد بررسی قرار گیرد تا به یک درک کامل نسبت به روند کاشت مو برسید.
در این جلسه دقت داشته باشید که شما و پزشک باید به یک نتیجه ایده آل از روند کشت مو برسید و در صورتی که نظرتان با یکدیگر مطابقت نداشت، هرگز برای انجام کاشت مو اقدام نکنید.
فراموش نکنید نتیجه کاشت مو شما با دیگر افراد یکسان نخواهد بود: خیلی ها فکر می کنند، نتیجه کاشت مویشان باید مشابه دیگر افراد باشد. اما در حقیقت نتیجه هیچ کاشت مویی یکی نیست و هر شخصی دارای شرایط و بانک مو خاص خودش است. در واقع هر چقدر میزان بانک مو قوی تر باشد مطمئناً بدانید که نتیجه کاشت مو شما ایده آل تر خواهد بود. همچنین نکته دیگری که بر روی روند کاشت مو تاثیر گذار است، میزان انعطاف پذیری پوست شما است. بنابراین اگر پوست سفتی دارید و میزان انعطاف پذیری آن کم است، تعداد تارهای قابل کاشت کاهش پیدا می‌کند.
نکته‌ای که مهم است و باید به آن دقت کنید این است که با کاشت مو نمی توانید تراکم موی سنین جوانی را دوباره به دست آوردید. اما ظاهرتان مطمئناً نسبت به قبل از کاشت بسیار طبیعی و ایده آل تر خواهد بود. البته با انتخاب درست کلینیک کاشت مو میزان تراکم شما در نهایت رضایت بخشی پیوند زده و خط رویش شما بسیار طبیعی و پرپشت نشان داده می شود.

آماده کردن خود قبل از کاشت مو به روش SUT

روزی که قرار است برای کاشت مو مراجعه می کنید، حتما به نکات گفته شده در ادامه توجه کافی داشته باشید:

 • روز قبل سرتان را با شامپو بشویید و از هیچ گونه مواد افزودنی و مراقبتی پوست مانند ژل و محصولات نرم کننده استفاده نکنید.
 • یک لباس راحت بپوشید تا هنگام عمل احساس راحتی داشته باشید.
 • هنگام صبح یک وعده غذایی سبک میل کنید و در صورتی که قرار است داروی خاصی مصرف کنید حتما از یادتان نرود.
 • فرایند کاشت مو به روش SUT با توجه به تعداد گرافت های پیوندی حدود ۴ الی ۸ ساعت طول می‌کشد.
 • اگر احساس ناراحتی کردید امکان تغییر موقعیت بدن شما حین عمل وجود دارد. پس از دکتر بخواهید استراحت کوتاهی داشته باشید.
 • ناحیه مورد نظر که قرار است برداشت گرافت انجام شود روز قبل شیو کنید تا موها حدود یک میلیمتر باشد.

کلام آخر

در صورتی که از بیماری خاصی رنج می برید یا باید داروی خاصی مصرف کنید، حتما در وقت مشاوره به اطلاع متخصص پوست و مو برسانید. چرا که برخی شرایط خاص مانع انجام کاشت مو می شود.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

اینستاگرام آوینا

جدیدترین نمونه کارها

گرفتن وقت تلفنی

026۳۴۰۹۲۲۸۲‬‬

ساعت کاری کلینیک

شنبه تا پنجشنبه - 8:00 - 20:00

ایران کرج

گوهردشت خيابان اصلي (ازادي)نبش يازدهم غربي پلاك ٩