تلفن کلینیک: 02634092282‬‬

تلفن مشاوره رایگان : 09120914348

کرج :گوهردشت ، خيابان آزادي، نبش يازدهم غربي، پلاك ٩

 

 

هزینه کاشت مو برای زنان

هزینه کاشت مو برای زنان

هزینه کاشت مو برای زنان

آیا تصمیم دارید کاشت مو انجام دهید اما نمی دانید هزینه کاشت مو برای زنان چقدر است؟ برای این که از عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه کاشت مو برای خانم ها با خبر شوید خوب است در این مطلب همراه ما باشید. این روش زیباسازی هم در بین خانم ها و هم در بین آقایان رواج دارد که این روزها با داوطلبان بسیاری همراه است. اما نکته ای که اهمیت دارد این است که چرا هزینه کاشت مو در هر کلینیکی متفاوت است و هر پزشکی برای انجام این روش زیباسازی هزینه ی مشخص در نظر می‌گیرد؟

حال شما به عنوان کاندید کاشت مو باید ابتدا کلینیک یا دکتر خود را انتخاب کنید تا به صورت دقیق بدانید هزینه کاشت مو شما چقدر می شود. در حقیقت تا زمانی که به صورت حضوری به مطب مراجعه نکنید نمی توانید از هزینه کاشت مو برای زنان آگاه شوید. چرا که در روز مراجعه متخصص شرایط ریزش موی شما را مورد بررسی قرار می‌دهد و اگر لازم باشد، یک سری آزمایشات انجام می دهید؛ سپس با توجه به نتایج به دست آمده هزینه کاشت موی شما مشخص می شود.

عوامل موثر بر روی هزینه کاشت مو

عوامل مختلفی وجود دارد که بر روی هزینه کاشت مو تاثیر گذار هستند که در ادامه به طور کامل در مورد هر یک از این عوامل صحبت می‌کنیم:

  1.میزان گرافت های از دست رفته
هرچقدر طاسی سر وسیع تر باشد به تعداد گرافت های بیشتری برای انتقال به ناحیه طاسی سر نیاز است. به همین خاطر کاشت گرافت به زمان، انرژی و مواد مصرفی بیشتری نیاز دارد و همین موجب می شود هزینه کاشت مو افزایش پیدا کند.

عوامل موثر بر روی هزینه کاشت مو

 2. روش انتخابی برای کاشت مو 
امروزه کاشت مو با روش های مختلف قابل انجام است که هر کدام از روش ها دارای پیچیدگی ها و مراحل مختلف خودش است. پس یکی از دلایل تاثیرگذار بر روی هزینه کاشت روش انتخابی می باشد. کلینیک های پوست و مو هنگام استفاده از دستگاه های به روز و پیشرفته هزینه بیشتری بابت کاشت مو دریافت می کنند.

3. مهارت و تخصص کلینیک یا پزشک مورد نظر
مهمترین عاملی که بر روی هزینه کاشت مو تاثیرگذار است، کلینیک یا دکتر انتخابی کاشت مو می باشد. هر چقدر کلینیک شما پیشرفته تر باشد و با استفاده از تکنیک ها و روش های به روزی کاشت مو را انجام دهد مطمئنا هزینه بیشتری بابت کاشت مو دریافت می‌کند.  البته  پزشکانی که در زمینه کاشت مو مهارت و تجربه بیشتری دارد؛ نتیجه بهتری از کاشت مو برای زنان به ارمغان می آورند.

 4. موقعیت مکانی کلینیک
شاید تا به حال به این نکته توجه نکرده باشید که موقعیت مکانی کلینیک می‌تواند بر روی هزینه کاشت مو تاثیرگذار باشد. اما زمانی که تصمیم می‌گیرید خدمات کاشت مو را در کدام کلینیک و در چه موقعیت مکانی انجام دهید هزینه این اقدام زیبایی کاملاً برای شما مشخص می شود. در واقع کلینیک هایی که در موقعیت مکانی بهتری قرار دارند و در شهرهای به روز و پیشرفته خدمات خود را ارائه می دهند؛ مطمئنا هزینه بیشتری برای کاشت مو در نظر می گیرند. اما این نکته را هم فراموش نکنید که اکثر متخصصین و کلینیک های حرفه ای در بهترین موقعیت های مکانی قرار دارند. به همین خاطر بیشتر افراد ترجیح می‌دهند برای اقدامات زیبایی به شهرهای پیشرفته مانند تهران مراجعه کنند.
حال مطمئنا متوجه شدید که چرا هر کلینیک یا پزشکی برای کاشت مو هزینه متفاوتی دریافت می کنند. اما هر چقدر هزینه کاشت مو برای خانم ها بیشتر باشد، به این معنا نیست که کیفیت کاشت مو بهتر خواهد بود. شما برای کاشت مو باید به دنبال یک متخصص حرفه ای باشید تا با پرداخت یک هزینه معقولانه بهترین نتیجه را مشاهده کنید.

 بیشتر خانم ها از کاشت مو نتایج بسیار خوبی مشاهده نمی کنند، اما وضعیت ظاهری موها بهتر خواهد شد.

خانم ها باید بدانند به خاطر الگوی ریزش موی منتشر داوطلب خوبی برای پیوند مو نیستند. چرا که ذخایر موی آنها در بخش پشت سر یا سایر مناطق بدن نخواهد بود. اما با این حال می توان به نتایج قابل قبولی از کاشت مو برسند.  حال خوب است دلایل اصلی ریزش مو در بین خانم ها را بدانید:

بالا بودن خطرویش موها به صورت ارثی: برخی  خانم ها از همان ابتدا رویش موهای شان بالاتر از حد معمول بوده است. این مشکل موجب می شود ظاهر صورتشان ایده آل به نظر نرسد.

 مواجه شدن با ریزش مو بعد از جراحی لیفت صورت: معمولا خانم هایی که جراحی لیفت صورت انجام می دهند در ناحیه شقیقه ها دچار ریزش مو غیرعادی خواهند شد. این ریزش مو به دلیل ایجاد زخم های حاصل از جراحی می باشد.
 ریزش مو به دلیل بستن نامناسب موها: علت ریزش مو در برخی از خانم ها به دلیل بستن نافرم موها و کشیدن بیش از حد آنها توسط کش می باشد. بستن موها به صورت دم اسبی و بافت های حصیری ریز در طولانی مدت موجب از دست رفتن غیر طبیعی موها  در برخی قسمت های سر می شود.
 عادت به کندن موهای سر، ابرو یا دیگر نقاط بدن: خانم هایی که با بیماری تریکوتیلومانیا مواجه هستند عادت دارند موهای سر، ابرو یا دیگر قسمت‌های بدن را به صورت ناخودآگاه بکنند. این شرایط موجب می شود ناگهان قسمتی از سر دچار طاسی شود که برای برطرف کردن آن کاشت مو نیاز است.
الگوی ریزش مردانه در بین خانم ها: یکی از اصلی ترین دلایل ریزش مو در بین خانم‌ها الگوی ریزش مردانه است. برخی زنان که در قسمت های جلو، بالا و فرق سر دچار ریزش می شوند. اما موهای پشت و کنار باقی می ماند، دچار ریزش مو با الگوی مردانه هستند.

 

عوامل موثر بر روی هزینه کاشت مو

زمان مناسب برای کاشت مو خانم ها

به طور کلی، زنان می‌توانند با دو هدف، درمان الگوی ریزش مو و پایین آوردن خط رویش موها کاشت مو انجام دهند. پایین آوردن خط رویش به وسیله موهای بانک مو از طریق روش های مختلف انجام می شود که خط رویش موها در موقعیت پایین‌تری قرار می‌گیرند. البته قبل از هر کاری باید الگوی ریزش مو مشخص شود. معمولا خانم ها با الگوهای مختلف ریزش مو مواجه هستند که این مرحله نیاز به دقت و مهارت بسیاری دارد تا متخصص بتواند به راحتی تشخیص دهد فرد برای انجام پیوند مو کاندید مناسبی است یا نه.

 ریزش مو خانم‌ها نسبت به طاسی مردانه بسیار متفاوت است.

برخی خانم ها برخلاف آقایان در ناحیه پشت سر دارای موهای مستحکمی نیستند و نمی توانند از روش کاشت مو برای رفع مشکل ریزش استفاده کنند. در واقع آن ها با ریزش مو در تمام نقاط پوست سر مواجه می‌شوند و ممکن است موهای پیوند زده شده به صورت موقت دوباره دچار ریزش شود.
پس برای انجام کاشت مو حتما شرایط موهای خود را مورد بررسی قرار دهید و نزد یک متخصص حرفه ای مراجعه کنید. چرا که ممکن است کاشت مو برای شما اصلاً مناسب نباشد و موهای ثابت شما در روند کاشت مو انتقال داده نشود و بعد از مدتی با ریزش موهای کاشته شده مواجه شوید.

 آیا خانم ها می توانند از موهای بدن برای پیوند در ناحیه سر استفاده کنند؟

بسیاری از آقایان می‌توانند از دیگر قسمت های بدن مانند موهای بدن و قسمت ریش به عنوان بانک مو برای انتقال به ناحیه طاسی سر استفاده کنند که این امکان برای خانم ها اصلا وجود ندارد.
حال کامل متوجه شدید که شرایط کاشت مو برای خانم ها نسبت به آقایان کاملاً متفاوت است.  البته یک مزیت که برای کاشت مو خانم ها وجود دارد این است که جای زخم موهای برداشت شده برای خانم ها اهمیت چندانی ندارند. چرا که موهای خانم ها بلند است و کاملا ناحیه زخم شده پوشانده می شود. اما آقایان به دلیل موهای کوتاه از کاشت مو به روش fut نمی توانند استفاده کنند. به همین خاطر، خانم ها به راحتی می توانند از روش پیوند مو نواری بهترین نتیجه را مشاهده و حتی به کاهش هزینه کاشت مو فکر کنند.

 خانم ها اهداف مختلفی برای کاشت مو نسبت به آقایان دارند.

انتظارات خانم ها برای کاشت مو بسیار متفاوت تر از مردان می باشد. اکثر آقایانی که برای کاشت مو اقدام می‌کنند، هدفشان تنها رفع طاسی سر است و معمولاً  از نتیجه کاشت مو رضایت کامل را دریافت خواهند کرد. در صورتی که خانم ها اهداف مختلفی برای کاشت مو در نظر می گیرند و مشکلات مختلفی در زمینه ریزش مو دارند. اما مهمترین نکته ای که باید در نظر بگیرند این است که از انجام کاشت مو انتظارات واقع بینانه و منطقی داشته باشند تا به بهترین نتیجه برسند. چراکه نتیجه حاصل از کاشت مو به شرایط مو و استقامت موها بستگی دارد.

زمان مناسب برای کاشت مو خانم ها
خانم هایی که در قسمت جلو و بالای سر دچار کم پشتی مو هستند؛ تنها همین ناحیه را مورد هدف قرار می دهند. اگرچه ممکن است تنها با یک بار عمل کاشت مو به خط رویش مو مناسبی برسند. اما هرگز به تراکم مو های دوران کودکی دسترسی پیدا نخواهند کرد.

کلام آخر

هزینه کاشت مو در میان خانم‌ها با آقایان تفاوت بسیاری ندارد. البته  خانم هایی که دوست دارند این روش زیباسازی را با هزینه کمتری انجام دهند بهتر است روش fut را برای برداشت و کاشت مو انتخاب کنند. اما روش های اتوماتیک برای پیوند موها هزینه‌بر خواهد بود. از این که ما را تا آخر مقاله هزینه کاشت مو برای زنان همراهی کردید از شما سپاس گزاریم همچنین اگر نظر و یا پیشنهادی در این زمینه دارید ممنون می شویم که با ما نیز در میان بگذارید .

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

اینستاگرام آوینا

جدیدترین نمونه کارها

گرفتن وقت تلفنی

026۳۴۰۹۲۲۸۲‬‬

ساعت کاری کلینیک

شنبه تا پنجشنبه - 8:00 - 20:00

ایران کرج

گوهردشت خيابان اصلي (ازادي)نبش يازدهم غربي پلاك ٩