جدیدترین متد کاشت ابرو

در این مقاله قصد داریم شما را با کاشت ابرو و جدید ترین متد کاشت ابرو آشنا کنیم ، همان طور که می دانید امروزه یکی از مهم ترین معیار های زیبایی در خانم ها و آقایان داشتن ابرو های پر پشت و طبیعی می باشد که امروزه بهترین و جدید ترین متد کاشت ابرو و داشتن یک ابروی ضخیم به شکل کاملا طبیعی و دائمی کاشت ابرو و یا پیوند ابرو می باشد ، همان طور که می دانید یکی از مهم ترین عضو های صورت که تاثیر بسیار زیادی بر روی زیبایی افراد دارد ابرو ها می باشد .

افراد بسیاری هستند که از فرم ابرو های خود و یا از کم پشتی ابرو های خود کاملا نا راضی می باشند و به همین دلیل اقدام به انجام بسیاری از کار ها مانند تاتو ، هاشور ابرو و یا مداد کشیدن و بسیاری دیگر از روش ها استفاده می کنند اما این روش های زیبایی در افراد به صورت موقت می باشند و همچنین عوارض این روش های زیبایی برای افراد بسیار سخت می باشد . در سال های گذشته تا به الان پیشرفت های بسیاری در جهت رفع ایرادات ابرو انجام شده است که یکی از این روش های موثر و کارآمد پیوند ابرو و یا همان کاشت ابرو می باشد .

این روش زیبایی به صورت کاملا دائمی می باشد و یک ظاهر کاملا طبیعی و نچرال را به چهره افراد خواهد داد ،  این روش زیبایی دارای روش های مختلفی است که هر یک از آن ها مزایا و معایب خودشان را دارند ، در ادامه قصد داریم شما را با کاشت ابرو و جدید ترین متد کاشت ابرو آشنا کنیم ممنون می شویم که ما را تا آخر این مقاله همراهی کنید .

کاشت ابرو چگونه است ؟

شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که کاشت ابرو چگونه است ؟ بسیاری از افراد این تصور را دارند که استفاده از روش هایی مانند هاشور و یا تاتو یکی از بهترین روش های پر نمودن ابرو ها و یا فرم دادن به آن ها می باشد ، دلیل تصور این موضوع عدم شناخت کافی از هر یک از روش های زیبایی و مزیت و معایب آن ها خواهد بود ، باید این موضوع را بدانید که این دو روش زیبایی موقت می باشد و یک ظاهر طبیعی و نچرال به صورت افراد نخواهد داد .

 

کاشت ابرو چگونه است ؟

 

رنگ هاشور و تاتو ها کاملا شیمیایی بوده و با موهای طبیعی انسان تفاوت بسیاری را دارند ، همچنین بعد از گذشت مدت بسیار کوتاهی باید برای تمدید آن ها حتما اقدام شود ، بعد از هر بار تمدید هم باید دوباره درد و زخم های ناشی از آن را باید تحمل کنید و در آخر هم باید به یک نتیجه دلخواه نخواهید رسید . اما کاشت ابرو یکی از روش های زیبایی است که زیبایی را به صورت کاملا دائمی و طبیعی به افراد هدیه خواهد داد ، در فرآیند این روش زیبایی موی افراد از نواحی اطراف سر خود فرد و یا کناره های گوش فرد بر می دارند و در نواحی کاشت ابرو کاشته می شود .

به همین دلیل است که می گوییم کاشت ابرو یک چهره کاملا طبیعی و نچرال به چهره افراد خواهد دارد ، روش های مختلف این روش زیبایی با روش های گوناگون انجام کاشت ابرو تقریبا یکی می باشد و کاشت ابرو را می توان نوعی کاشت مو در نواحی ابرو به حساب آورد ، در مراحل انجام کاشت ابرو علاوه بر موها ارگان های کوچک تولید کننده نیز موارد مورد نیاز را برای رشد بهتر تار موها انتقال خواهد دارد و همین مورد موجب می شود تا نتیجه کاشت ابرو برای افراد برای همیشه باقی بماند و یک ابرو طبیعی و حتی بسیار بهتر از روز اول به افراد هدیه دهد ، موهای کاشته شده در این نواحی کاملا به موهای طبیعی شبیه هستند و رشد خواهد کرد پس شما نیاز به کوتاهی ابرو و یا اصلاح بعد از انجام این عمل زیبایی نیز خواهید داشت .

جدید ترین متد کاشت ابرو

به طور کلی کاشت مو و ابرو به هم شبیه هستند و تنها تفاوت آن ها در کاشت ابرو و کاشت مو تعداد فولیکول های جدا شده از بانک مو بسیار کمتر از کاشت مو می باشد ، امروزه روش های مختلف و موثری برای پر پشت شدن ابرو ها و موها در دسترس قرار دارد که هر یک از آن ها تا حدودی موجب رشد ابرو ها خواهند شد ، برای اطلاع بیشتر از این که کدام یک از این روش ها در پر پشت شدن ابرو تاثیر بسیاری را بر آن ها دارد لازم است که جدید ترین متد کاشت ابرو منابع معتبر را حتما امتحان نماییم .

کاشت ابرو به روش FIT

یکی از جدید ترین و بهترین روش های کاشت ابرو ها کاشت ابرو طبیعی به روش FIT  می باشد که در این روش زیبایی ابتدا فولیکول ها با استفاده از پانچ های کوچک به صورت کاملا دستی از پشت موی سر برداشته می شود و در شیار های ایجاد شده در ابرو کاشته می شوند ، کاشت ابرو به روش FIT به دلیل عدم نیاز به تراشیدن موها به طور ویژه در خانم ها بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است .

این روش زیبایی در کاشت ابرو های طبیعی به افراد کمک می کند تا هیچ نیازی به تراشیدن موهای سر خود نداشته باشید و ظاهر روتین خود را دستخوش تغییر نکند ، به همین دلیل که این روش زیبایی بدون هیچ جراحی در بین برخی از خانم ها از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار می باشد .

مزایای کاشت ابرو به روش fit 

این روش زیبایی یک روش کم تهاجمی نسبت به دیگر روش های زیبایی می باشد و معمولا افراد از عمل هایی که خطر بیشتری برای افراد دارند ترس و نگرانی هایی را دارند که خود این ها موجب می شود که در زمان انجام این عمل زیبایی فرد دچار استرس شده و موجب حواس پرتی نیم پزشکی هم خواهد شد اما باید به شما بگوییم که این روش زیبایی به هیچ عنوان تهاجمی نخواهد بود و افراد هیچ نیازی به نگرانی در این مورد نخواهند داشت .

همچنین نتیجه نهایی در این روش زیبایی برای افراد بسیار طبیعی بوده و یکی از نتیجه هایی که در انتخاب روش های موجود از مهم ترین موضوعاتی که برای انتخاب به حساب می آید طبیعی بودن نتیجه بعد از عمل جراحی می باشد ، در این روش زیبایی بعد از انجام این عمل به دلیل این که در زمان شروع به رشد موهای کاشته شده در قسمت های ابرو با یک خط طبیعی رویش شروع خواهد شد ابرو به صورت کاملا طبیعی دیده می شود و به هیچ وجه افراد نمی توانند تشخیص دهند که ابرو ها کاشت می باشد .

کاشت ابرو به روش FIT

همچنین در این روش زیبایی محل برداشت موها کاملا قابل رویت می باشد ، در این روش زیبایی هیچ نیازی به زدن برش ندارید و بخیه و ایجاد اسکار نیز اتفاق نخواهد افتاد ، زمان درمان در کاشت مو به روش fit نیاز به هیچ استراحتی نمی باشد و از ویژگی های بسیار مهم این روش زیبایی را می توان به داشتن یک دوره بسیار کوتاه مدت برای سپری نمودن دوران درمان اشاره نمود .

همچنین افراد امروزه به دلایل مختلفی مانند مشغله های کاری نمی توانند زمان بسیاری را برای به اتمام رسیدن این عمل زیبایی اختصاص دهند ، همچنین این روش زیبایی برای آن دسته از افرادی که به دلیل داشتن دوران درمان کوتاه مدت کاملا مناسب می باشد و افراد می توانند با استفاده از این روش زیبایی مشکلات خود را به طور کامل از بین ببرند .

کاشت ابرو با تراکم بسیار زیاد در نواحی بسیار کم در این روش زیبایی می باشد ، کاشت مو به روش fit به دلیل این که از فناوری روز جهان به صورت کاملا پیروی می کنند موجب می شود تا ایمپلنت ابرو ها با تراکم بسیار زیادی نسبت به روش های سنتی و قدیمی می باشد .

افرادی که قصد دارند موهای پر پشت و قابا توجهی را در این نواحی از بدن خود به وجود آورند بهتر است که از این روش زیبایی کاشت ابرو استفاده نمایید تا علاوه بر مزیت از مزایای دیگر این روش نیز بهره مند شوید ، این روش کاشت ابرو هم در خانم ها و هم در آقایان قابل استفاده خواهد بود و در این روش با استفاده از ابزار های بسیار کوچم بافت ها برداشته می شود و از ایجاد زخم نیز در این نواحی جلوگیری خواهد شد .

معایب کاشت ابرو به روش fit 

 • در این روش زیبایی به زمان بیشتری برای استخراج فولیکول های پیوند مو در نواحی کاشت نیاز دارید و این یکی از مشکلاتی است که برای برخی از افراد بسیار آزار دهنده می باشد و تنها راه حل این مشکل داشتن صبر و حوصله بسیاری می باشد و تنها در این صورت می توان افراد علاوه بر این که عصبانی نشوند می توانند این عمل زیبایی را به راحتی به پایان برسانند .
 • این روش زیبایی برای نواحی بسیار کوچک مناسب بوده و برای نواحی بزرگ نیز بسیار پر زمان می باشد و افراد کمی اذیت می شوند زیرا در این عمل احتیاج به زمان بیشتری خواهید داشت .

کاشت ابرو به روش SUT

یکی دیگر از روش های کاشت ابرو ، کاشت ابرو به روش SUTمی باشد که این روش زیر مجموعه کاشت ابرو به روش FIT و یا همان FUE می باشد ، همچنین با استفاده از این روش زیبایی که احتمال آسیب به فولیکول های مو در آن بسیار کمتر ی باشد و زنان و آقایان هم در سنین مختلف می توانند از آن استفاده کنند به این دلیل که پزشک جراح در این روش زیبایی به جای استفاده از هولدر های دستی از دستگاه برای جدا نمودن فولیکول ها استفاده خواهد مرد ، این روش زیبایی یکی از روش های پر طرفدار و محبوب در میان افراد می باشد و مدت بسیاری است که این روش استفاده می شود ، احساس درد و خونریزی در این روش زیبایی بسیار کم و جزئی بوده ، به این دلیل که دستگاه با دقت و ظرافت بسیار بیشتری فولیکول های مو را از سر جدا خواهد کرد .

کاشت ابرو به روشMFIT :

یکی دیگر از روش های انجام کاشت ابرو ، کاشت مو به روش MFIT نیز می باشد ، این روش کاشت ابرو یکی از جدید ترین روش های کاشت مو می باشد و دقت استخراج و فولیکول های مو در این روش زیبایی نسبت به دیگر روش های زیبایی بسیار بیشتر می باشد ، در این روش زیبایی از متد FIT پیروی می شود و به همین خاطر برای خارج نمودن گرافت از بانک مو نیازی به برش پوست نمی باشد ، پزشک جراح زیبایی برای انجام این روش زیبایی از دستگاه های مخصوصی که دقت بسیار بالایی را دارد استفاده خواهد کرد تا کمترین آسیبی به پوست سر فرد و فولیکول های مو دیده شود و بیشترین حجم موهای استخراج شده قابلیت پیوند را داشته باشند .

کاشت ابرو به روش SUT

کاشت ابرو به روش FUT : 

از دیگر رو های کاشت ابرو کاشت ابرو به روش fut می باشد ، در پاسخ به این سوال که کدام یک از روش ها بهترین روش کاشت ابرو می باشد می توانیم بگوییم که کاشت ابرو به روش FUT و یا UT یکی از بهترین روش های کاشت ابروی طبیعی در کشور می شود ، در این روش زیبایی کاشت ابرو با استفاده از موهای طبیعی ، برداشت گرفت ها با استفاده از یک نوار باریک و یا یک فلپ در نواحی پشت گوش و یا چهار انگشت بالاتر از پشت گردن فرد متقاضی و در آخر کاشت ابرو با استفاده از نیدل های مخصوص بسیار ظریف بدون هیچ گونه بی هوشی و یا بی حسی موضعی صورت می گیرد ، یکی از مهم ترین مزایای استفاده از این روش زیبایی سرعت بسیار بالا در بازه زمانی بسیار کوتاه بین برداشت و کاشت گرفت مو که بر حسب خواب مو می باشد که نتیجه این روش زیبایی کیفیت بسیار بالای گرافت های مو کاشته شده و مشابه با ابرو های طبیعی فرد می باشد .

کاشت مو به روش تریکوفیتیک 

یکی دیگر از روش های دیگر کاشت ابرو ، کاشت ابرو به روش تریکوفتیک اسکارلس میکروگرافت می باشد که به عنوان یکی دیگر از جدید ترین متد کاشت ابرو می باشد ، برای برخی از افرادی که قصد دارند بدانند که جدید ترین و بهترین روش کاشت ابرو کدام است باید بگوییم که این روش زیبایی که به سوپر کاشت ابرو نیز معروف است به عنوان جدید ترین روش های کاشت ابرو شناخته شده است و همچنین این روش اثر بخشی بسیاری را بر روی ابرو های فرد دارد .

عوارض مختلف کاشت ابرو

در کنار تمامی مزیت های این روش های زیبایی که برای جدید تریم روش های کاشت ابرو دارند می توان در بسیاری از موارد شاهد معایب و یا عوارض های کاشت ابرو نیز شد ، البته باید این نکته را هم بدانید که عوارض کاشت ابرو در صورتی می تواند برای افراد بسیار مهم باشد که افراد به توصیه ها و مراقبت های پزشک جراح زیبایی خود گوش نداده باشند و یا به مرکز زیبایی نا معتبر و پزشکی غیر حرفه ای مراجعه کرده باشید ، در ادامه شما را با مهم ترین عوارض روش های کاشت ابرو آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید .

 • خونریزی بسیار زیادی در نواحی اهدا کننده
 • تورم و یا خونریزی در نواحی اهدا کننده و کاشته شده مو
 • آسیب به بافت های عصبی
 • کبودی های بسیار زیاد
 • باقی ماندن جای زخم در نواحی مختلف
 • ایجاد عفونت

عوارض مختلف کاشت ابرو

افراد مناسب کاشت ابرو

به طور کلی افرادی که به طور کاملا طبیعی و ژنتیکی و با گذشت زمان بسیار زیر ابرو های نازک و یا کم پشتی را دارند در اولویت کاشت ابروی طبیعی می باشند ، در ادامه شما را با افراد مناسب کاشت ابرو آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید .

 • برداشت بیش از اندازه و نا درست ابرو های خود که موجب خالی شدن ابرو ها خواهد شد .
 • کم پشتی ابرو ها به دلیل تاتو و یا خالکوبی ، هاشور و دیگر موارد مشابه
 • استفاده از یک سری از لوازم های آرایشی مانند مداد و سایه های کاملا نا مرغوب
 • از بین رفتن کامل ابرو ها به دلیل سوختگی ، جراحت و یا زخم های وارد شده ، آکنه ، شکستگی و یا جای بخیه در نواحی ابرو
 • وجود اختلال هورمونی مانند بیماری های تیروئیدی و ریزش موها
 • کم پشتی ابرو ها به دلیل بیماری هایی مانند آاوپسی آره تا ، طاسی های سکه ای و یا منطقه ای ، سیستمیک و عفونی و یا بیماری های پوستی و …
 • ریزش ابرو ها به دلیل برخی جراحی‌ ها و درمان بیماری‌ ها
 • برخی از افرادی که به صورت کاملا مادر زادی و به مرور زمان دچار ریزش در نواحی ابرو های خود می شوند .
 • داشتن یک تغذیه نا مناسب و کمبود آب در بدن

همچنین علاوه بر نکات گفته شده در مقاله بالا کاشت ابرو های دائمی می تواند به دلیل نا رضایتی فرد از مدل ابرو های خود باشد که کاشت ابرو های طبیعی و همیشگی یکی از مطمئن ترین راه ها برای داشتن یک ابروی پهن با مدل دلخواه برای افراد است که یک چهره جذاب با یک قاب زیبا به چهره افراد می دهد .

کلام آخر 

از این که ما را تا آخر مقاله جدید ترین متد کاشت ابرو همراهی کردید از شما سپاس گزاریم همچنین اگر نظر و یا پیشنهادی در این زمینه دارید ممنون می شویم که با ما نیز در میان بگذارید .

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان (کلیک کنید)