تلفن کلینیک: 02634092282‬‬

تلفن مشاوره رایگان : 09120914348

کرج :گوهردشت ، خيابان آزادي، نبش يازدهم غربي، پلاك ٩

 

 

هزینه کاشت ابرو چقدر است؟

هزینه کاشت ابرو چقدر است؟

هزینه کاشت ابرو چقدر است؟

هزینه کاشت ابرو برای کسانی که تصمیم می گیرد این روش زیباسازی را انجام دهند، یک این مسئله جدی است، در واقع اولین سوالی که برای کاندیدای کاشت ابرو پیش می‌آید این است که هزینه کاشت ابرو چقدر است؟ این روزها با توجه به این که ابروهای پرپشت و خوش حالت بسیار مد شده است و بیشتر افراد مشهور و سلبریتی ها مدل ابرویشان حالت پرپشتی دارد.

کسانی که دارای ابروهای کم پشت و بد حالتی هستند دوست دارند برای پرپشت شدن ابروهایشان چاره‌ای بیاندیشند. اما هیچ راهی جز کاشت ابرو نیست که نتیجه طبیعی داشته باشد. روش های دیگری هم وجود دارد که به نواقص و پرپشت نشان دادن ابروها می‌پردازد. روش‌هایی مانند تاتو، هاشور ابرو. این دسته از روش ها ماندگار نیستند و شخص مجبور است هر چند وقت یکبار برای ترمیم  ابرو تاتو شده به سالن های زیبایی مراجعه کند. بنابراین بهترین کار با پرداخت هزینه معقولانه و رسیدن به ابروهای دل ‌خواه با ظاهر طبیعی کاشت ابرو می باشد. در این مقاله قصد داریم شما را با کاشت ابرو و کسانی می خواهند بدانند هزینه کاشت ابرو چقدر است؟ است آشنا کنیم ممنون می شویم که ما را تا آخر این مقاله همراهی کنید .

 هزینه کاشت ابرو توسط جراح زیبایی مشخص می شود.

جراح زیبایی با توجه به شرایط  کاندید کاشت ابرو هزینه این روش زیباسازی را مشخص می‌کند و معمولا جراحی که تجربه و مهارت بیشتری در این زمینه داشته باشند هزینه بیشتری برای کاشت ابرو دریافت می کنند. البته این نکته را هم فراموش نکنید که کاشت ابرو نسبت به کاشت مو به دقت و ظرافت بیشتری نیاز دارد. بنابراین برای انجام این روش زیباسازی حتما به یکی از متخصص ترین جراحان کاشت ابرو مراجعه کنید تا جراحی با دقت و ظرافت تمام اجرا شود.

هزینه کاشت ابرو چقدر است؟
اگر کمی به ظاهر ابروها دقت کنید کاملاً متوجه فرق بین زاویه کاشت و گرافت های مو در ناحیه ابرو خواهید شد. جراح باید بتواند برای فرم دهی ابرو ها هر قسمت از ابرو را با زاویه مشخص کاشت انجام بدهد تا فرقی بین ظاهر ابرو کاشته شده با ابروهای طبیعی وجود نداشته باشد.
تجربه و مهارت جراح یکی از عامل های تاثیر گذار بر روی هزینه کاشت ابرو می باشد.
معمولاً جراحانی که سال های بسیاری در زمینه کاشت ابرو طبیعی فعالیت دارند بابت انجام این عمل هزینه بیشتری دریافت می کنند. اما این موضوع به معنای این نیست که هر چقدر هزینه کاشت ابرو بیشتر باشد، نتیجه این روش زیباسازی بهتر خواهد بود. در واقع یک جراح زیبایی باید بتواند با توجه به مهارت و تجربه که دارد و همچنین خدماتی که ارائه می دهد یک هزینه کاملا معقولانه برای کاشت ابرو در نظر بگیرد. پس در انتخاب خود دقت کافی داشته باشید.

بی شک کاشت ابرو در شهرستان ها ارزان تر است.
برخی ها برای این که کاشت ابرو ارزانتری انجام دهند تصمیم می گیرند به شهرستان‌ها مراجعه کنند. دیگر شهرهایی به غیر از تهران با توجه به خدماتی که ارائه می دهند و تجربه و مهارت کمتری که پزشکان دارند، هزینه کمتری نسبت به کاشت ابرو دریافت می کنند. اما افرادی دیگری که تصمیم دارند کاشت ابرو به بهترین صورت ممکن انجام شود، به شهرهای پیشرفته مانند تهران مراجعه می‌کنند. معمولا در شهرهایی مانند تهران کاشت ابرو قیمت بیشتری دارد. اما این نکته را هم فراموش نکنید تمام متخصصین با تجربه و حرفه ای در شهر تهران فعالیت دارند و مطمئنا خدمات با کیفیت تری به شما ارائه خواهند داد.

 مشخص شدن هزینه کاشت ابرو با توجه به روش انتخابی
کاشت ابرو مانند کاشت موهای سر با روش های مختلفی انجام می شود. در واقع مراحل کاشت ابرو مانند مراحل کاشت مو سر می باشد. همانطور که می‌دانید روند کلی کاشت به صورتی است که ابتدا گرافت های مو از ناحیه بانک مو برداشته و سپس بعد از آماده سازی به ناحیه مورد نظر انتقال داده می شود. تنها فرقی که بین روش های مختلف کاشت مو وجود دارد، نحوه برداشت گرافت ها است.
اولین روشی که برای کاشت ابرو به وجود آمد، روش FUT است.  با استفاده از این روش گرافت ها به صورت یک نوار کوچک به قطر یک سانتی متری از ناحیه بانک مو برداشت می شود. سپس به صورت تک واحدی از روی نوار برداشته شده و به ناحیه ابروها منتقل می شود.
روش دیگر کاشت ابرو روش sut است که در این روش برداشت گرافت های مو به صورت تک واحدی به وسیله دستگاه انجام می شود. این روش نسبت به روش قبلی راحت تر است و نیازی به ایجاد برش و بخیه نخواهد بود.
روش‌های جدیدتری هم برای کاشت مو و ابرو وجود دارد که این روزها توسط جراحان بسیار مورد استفاده قرار می گیرد تا روند کاشت ابرو در سریعترین زمان ممکن انجام و آسیب بسیار کمتری به گرافت های برداشت شده وارد شود و کاشت ابرو با عوارض بسیار کمی همراه خواهد بود. اما مسلماً هزینه کاشت ابرو توسط روش های جدید بیشتر  است.

کاندیدای مناسب برای کاشت ابرو

معمولاً کسانی برای کاشت ابرو اقدام می‌کنند که در ناحیه ابرو دچار کم پشتی یا ریزش مو شده اند و یا اصلاً ابرویی ندارند و استفاده از روش های زیباسازی مانند مدادهای آرایشی، تاتو و هاشور ابرو خسته شدند و دوست دارند به ظاهر طبیعی ابرو دسترسی پیدا کنند. اما برای انجام کاشت ابرو مانند دیگر روش های زیباسازی باید شرایط لازم مهیا باشد.
معمولا  اکثر کسانی که برای کاشت ابرو اقدام می کنند، در شرایط زیر قرار دارند:

  • کسانی که در ناحیه ابرو دچار شکستگی شده اند .
  • افرادی که در همان ابتدا دارای ابروهای کم ‌پشتی بوده اند.
  • افرادی که در قسمت یا تمام ابرو دچار ریزش مو شده اند.
  • کسانی که از حالت ابروهایشان ناراضی هستند و دوست دارند ابروهای پر پشت با حالت بهتری داشته باشد.
  • کسانی که به علت بیماری های خاصی و دیگر اتفاقات قسمتی از ابروی خود را از دست داده‌اند می‌توانند بعد از گذراندن دوره درمانی برای کاشت ابرو اقدام کنند.

کاندیدای مناسب برای کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو چقدر است؟

برخی کلینیک ها کاشت ابرو را با هزینه های ارزان قیمت انجام می‌دهند که ممکن است  شما هنگام مواجه شدن با تبلیغات آنها دچار تردید شوید و بخواهید برای کاشت ابرو به چنین مراکزی مراجعه کنید. اما قبل از هر کاری باید بدانید کاشت ابرو نیاز به تکنیک و مهارت بسیاری دارد و انجام آن با هزینه های ارزان قیمت اصلاً منطقی نیست. در مورد هزینه‌های کاشت ابرو باید بگوییم که معمولاً با توجه به تعداد گرافت های مورد نیاز مشخص می شود. به همین خاطر، ممکن است هزینه کاشت ابروی شما نسبت به دیگری متفاوت باشد. اما رنج قیمت مشخص است. اگر از چندین کلینیک قیمت کاشت ابرو را بپرسید، کاملا متوجه این موضوع می‌شوید. بنابراین این روش زیباسازی را نه با قیمت ارزان انجام دهید و نه با قیمت های بسیار بالا.  تنها با در نظر گرفتن نکات مهم هنگام  انتخاب کلینیک زیبایی، بی شک به بهترین نتیجه خواهید رسید؛ بدون این که نگرانی بابت روند کاشت داشته باشید. در واقع اگر به کلینیک و ارائه خدمات آن اطمینان داشته باشید با خیال راحت کاشت ابروی خود را به دستشان خواهید سپرد.

آیا کاشت ابرو عوارض دارد؟

عوارض کاشت ابرو بسیار کم و موقتی است، به گونه ای که اصلاً نیازی نیست در مورد آن نگران باشید. معمولاً کسانی که کاشت ابرو انجام می دهند بعد از اتمام جراحی به راحتی می توانند به فعالیت های روزانه برسند و هیچ مشکلی برای شما ایجاد نخواهد شد. البته اگر در انتخاب خود اطمینان داشته باشند و نزد یکی از بهترین مراکز زیبایی کاشت ابرو مراجعه کنید، تنها علائمی که بعد از کاشت ابرو مشاهده می‌شود، شامل موارد زیر می باشد:

  • احساس بی حسی در ناحیه پیشانی و ابرو ها که به خاطر استفاده از داروهای بی حسی می باشد. این مشکل بعد از چند روز یا چند ساعت برطرف می شود و جای نگرانی نخواهد بود.
  • ایجاد ورم در ناحیه ابروها که به سرعت کاهش پیدا می کند و لازم نیست نسبت به آن نگران باشید.
  • ممکن است در ناحیه برداشت گرافت ها  با زخم های بسیار کوچک مواجه شوید. این زخم ها در دوره بهبودی کاملاً برطرف خواهد شد و مواجه شدن با کبودی های بسیار کم و خفیف کاملاً طبیعی است و جز  اثرات موقتی کاشت ابرو می باشد.
  • همچنین در صورتی که در ناحیه ابرو دچار خارش شدید، این عارضه کاملاً طبیعی است و طی مراحل بهبودی برطرف می‌شود. در صورتی که خارش ادامه دار بود، حتماً به پزشک مراجعه کنید. چرا که ممکن است دچار عفونت در ناحیه ابرو شوید.
  • یکی از عوارض ناخوشایند کاشت ابرو مواجه شدن با رشد نامناسب موهای کاشته شده است. این مشکل به خاطر عدم خواب صحیح گرافت های کاشته شده می باشد. گاهی اوقات رشد نامناسب موها بعد از مدتی برطرف می شود و موهای کاشته شده در رشد صحیح قرار می‌گیرند. اما در صورتی که این مشکل بسیار غیر طبیعی جلوه ‌دهد دلیل آن بی دقتی جراح خواهد بود.

آیا کاشت ابرو عوارض دارد؟

کلام آخر

متاسفانه مشاهده شده است بسیاری از افراد به خاطر این که کاشت ابرو خود را در مراکز بدون مجوز و عدم تجربه کافی انجام داده، به نتایج بسیار ناخوشایندی رسیدند و حتی با عوارض ناگواری مانند جای اسکار و جوش و ایجاد تورم و درد بسیار مواجه شده‌اند که روند بهبودی را در شرایط بدی تجربه کردند. در نهایت هم موهای کاشته شده به صورت نامرتب رشد کرده و ظاهر ابروها بسیار نامناسب شده است. پس شمایی که برای انجام این روش زیباسازی تصمیم گرفته اید کمی واقع بینانه عمل و تنها به مراکزی که دارای مجوز هستند و هزینه مناسبی برای این روش زیباسازی در نظر گرفتند، مراجعه کنید. از این که ما را تا آخر مقاله هزینه کاشت ابرو چقدر است؟ همراهی کردید از شما سپاس گزاریم همچنین اگر نظر و یا پیشنهادی در این زمینه دارید ممنون می شویم که با ما نیز در میان بگذارید .

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

اینستاگرام آوینا

جدیدترین نمونه کارها

گرفتن وقت تلفنی

026۳۴۰۹۲۲۸۲‬‬

ساعت کاری کلینیک

شنبه تا پنجشنبه - 8:00 - 20:00

ایران کرج

گوهردشت خيابان اصلي (ازادي)نبش يازدهم غربي پلاك ٩