کاشت مو

کاشت مو کاملاً تضمینی

کاشت مو روش بسیار مناسب و مفید و البته دائمی برای رفع مشکل طاسی است . افراد بسیاری را می بینیم که به دلایل مختلف دچار ریزش مو هستند و بعد از مدتی قسمتی از سر و یا کل سر با طاسی مواجه می شود.در ابتدا برای اینکه بتوان از ریزش موها جلوگیری کرد بهتر است ، درمان های دارویی و بررسی عواملی که در ریزش و رویش موها موثر هستند بررسی شوند.

کلینیک زیبایی آوینا بعنوان بهترین مرکز کاشت در ایران میباشد. این کلینیک با بهره گیری از دانش و تجربه بهترین متخصصان پوست مو زیبایی، از جدیدترین متدها در کاشت استفاده کرده است. پیشنهاد میکنم اگر میخواهید کاشت مو انجام دهید و ظرافت و طبیعی بودن مو برای شما مهم است با گرفتن وقت قبلی نمونه کارهای کاشت آوینا را مشاهده کنید.

اما در بیشتر افراد به خصوص آقایان می بینیم که درمان های دارویی دیگر پاسخ گو نیست و بیشتر به دلایل مسائل ژنتیکی نمی توان از ریزش موها جلوگیری کرد.در این مواقع افراد بسیاری هستند که از این موضوع رنج می برند و زیبایی ظاهری برای آنها بسیار اهمیت بالایی دارد به همین دلیل به دنبال روش هایی برای برطرف کردن طاسی و کم مویی قسمت های مورد نظر می باشند.

کاشت ابرو و مو یکی از بهترین راه حل هایی بوده که امروزه با پیشرفت تجهیزات پزشکی به سادگی انجام میپذیرد. کلینیک زیبایی آوینا با بکار گیری متخصصین با تجربه در این زمینه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.سلامت تن شما آرزوی ماست.

کاشت مو کلینیک آوینا

همچنین سایر خدمات کلینیک آوینا را میتوانیم به طور کل شامل ۶ بخش اصلی ذیل تقسیم کرد:

۱- جوانسازی پوست
۲- تزریق ژل لب
۳- کاشت ابرو
۴- کاشت مو
۵- لیزر بدن
۶- لیزر موهای زائد

 

 

کلینیک آوینا علاوه بر اینکه به عنوان یکی از بهترین مرکز کاشت مو در ایران بوده لذا از خدمات عمده دیگر این مجموعه لیزر موهای زائد بدن می باشد و بدون شک میتوان گفت اگر به دنبال کلینیک لیزر موهای زائد در تهران با مهارت و تخصص بالا می گردید آوینا را پیشنهاد میکنیم.

لیزر موهای زائد می‌تواند بهترین گزینه برای رفع موهای زائد ناحیه تناسلی باشد. بنابراین لیزر تاثیر شگفت انگیزی در حذف موهای زائد دارد.

روش های کاشت مو در کلینیک آوینا

کاشت مو به روش FUT: در روش FUT  فلپ یا نوار از پشت سر از نزدیکی گوش چپ تا نزدیکی گوش راست برداشته می‌شود و از آن موها را جداسازی کرده و کاشت میکنند.
کاشت مو به روش FIT: در این روش بر خلاف روش FUT برش و برداشت فلپ وجود ندارد.
کاشت مو به روش BHT: در این نوع متد کاشت مو به جای برداشت مو از پشت سر و فلپ مو از موهای سایر نواحی بدن همچون کمر، سینه، ران ها و هر جای دیگر که مو قابلیت برداشت را داشته باشد برداشت و در محل مورد نظر کاشت می‌شود.

بررسی روش FUT در کاشت مو

این نوع از کاشت شامل یک جراحی بسیار کوچکی در قسمت پشت سر است، به‌گونه‌ای که یک نوار باریک جدا می‌شود که این نوار نیز در زیر میکروسکوپ به یک‌تکه بسیار کوچک تبدیل می‌شود که هر یک از این تکه‌ها شامل یک تا چهارتار مو است. در این‌گونه از مدل برداشت مو است که می‌شود موها را با ظرافت و تراکم بالاتری بر روی سر فرد کاشت. به علت اینکه موها در زیر میکروسکوپ جدا می‌شوند اتلاف موی جداشده از قسمت پشت سر در حد صفر است و تمام مویی که جداشده است، کاشت می‌شود.

ازآنجایی‌که گرافت هایی که از قسمت پشت سر به‌صورت یکی و دوتایی و سه‌تایی و چهارتایی جدا می‌گردد، می‌توان قسمت جلوی سر و خط مو را با ظرافت بالاتری کاشت نمود. درجاهایی که تراکم بالاتری لازم باشد، از گرافت های سه الی چهارتایی استفاده می‌شود. این نوع از کاشت دارای یک مزیتی است که در قسمت پشت سر نیاز به بخیه دارد که این روش کاشت باید توسط یک متخصص انجام شود. جای بخیه‌ای که باقی می‌ماند بسیار ریز است و کاملاً زیر موها پنهان می‌شود.

روش FIT در کاشت مو

در کاشت مو به روشFIT، موها به شکل تک تک از قسمت پشت سر جدا می‌شود و از طریق قسمت های جزئی به نام پانچ انجام می‌گیرد. این نوع کاشت نیازی به‌ جای بخیه ندارد و می‌توان بدون هیچ اسکار یا زخمی این کار را انجام داد که ازجمله بزرگ‌ترین مزیت‌های این روش است.

در ضمن در قسمت جدا نمودن مو هر تکه اسکار کوچکی به صورت یک نقطه کوچک سفید بر جای می‌ماند که به صورت کامل زیر موها مخفی است.
این روش نسبت به روش قبلی از دوران نقاهت کمتری برخوردار است، درد کمتری دارد و بیمار می‌تواند بلافاصله بعد از عمل به‌ راحتی استراحت نماید. به علت اینکه این نوع از کاشت، راحت‌ترین نوع جراحی است، بسیاری از مراکز به‌ صورت غیرمجاز این کار را انجام می‌دهند.

در این روش سر فرد باید به‌ صورت کامل تراشیده می‌شود تا موها به‌ صورت کامل و سالم خارج شوند. این روش برای طاسی نای بسیار بزرگ مناسب نیست و فقط برای طاسی‌های بسیار کوچک کاربرد دارد. مبنای جدا کردن مو از سر، پشت سر است. این نکته را نیز باید مدنظر قرارداد که جدا نمودن مو از نواحی بدن ازجمله سینه، پشت، نواحی ریش و ناحیه زهار بدن است نیز به روش fit صورت می‌گردد و برای هر بیمار به ‌ندرت این کار انجام می‌شود.روش ترکیبی

این روش بهترین روش کاشت است که برای طاسی‌های بسیار بزرگ قابل‌استفاده است. در اینجا از ترکیب دو روش قبل و به‌صورت هم‌زمان استفاده می‌شود. به این صورت که موهایی که در مرحله fut جدا می‌شود در جلوی سر کاشته می‌شود که از ظرافت بیشتر و تراکم بالاتری برخوردار است. بعد از آن نیز کمی از مو به شکل fit جدا می‌شود تا کمبود موهایی که در قسمت قبلی ایجادشده، جایگزین گردد و از این موهای برداشت‌شده در قسمت پشت سر استفاده می‌گردد.

 

نکاتی مهم قبل از جراحی کاشت موی سر

در جراحی کاشت موی سر نیز مانند سایر جراحی‌ها، باید نکاتی را قبل از عمل رعایت کنید تا بهترین نتیجه را از کاشت مو بگیرید. این نکات در ذیل آمده است.

  • دو هفته قبل از عمل از خوردن ویتامین ها E، مکمل ها و قرص آسپرین خودداری نمایید زیرا باعث رقیق شدن خون می شوند.
  • دو هفته قبل از عمل از مصرف الکل خودداری نمایید و سعی کنید کمتر چایی بخورید.
  • دو هفته قبل از عمل از گرفتن رژیم‌های لاغری که باعث دیر بهبود یافتن پس از عمل می شود، خودداری نمایید. دو هفته پس از عمل می توانید رژیم خود را مجددا بگیرید.
  • یک هفته قبل از عمل از انجام ورزش های سنگین خودداری نمایید.
  • از یک هفته قبل از عمل سیگار کشیدن را کنار بگذارید.
  • چندروز قبل از عمل سعی کنید شب ها را بدون استرس و راحت بخوابید.
  • یک روز قبل از عمل از خوردن ایبوپروفن و ناپروکسن خودداری نمایید.
  • شب قبل از عمل غذایی بخورید که پروتئین، کربوهیدرات و قند به میزان کافی داشته باشد. بدین منظور می توانید از سیب زمینی سرخ شده یا پخته و خوردن بستنی بعد از شام استفاده نمایید.
  • روز عمل لباسی را بپوشید که به راحتی از بدن درآید.

نکاتی مهم قبل از جراحی کاشت موی سرهزینه کاشت موی سر در کلینیک آوینا

هزینه‌ی جراحی برای پیوند مو بسیار اهمیت دارد. برای جراحی پیوند مو، ممکن است یک تیم جراحی متشکل از چندین پرستار، جراح و تکنسین را نیاز داشته باشد. هم چنین موادی که برای این امر می بایست مصرف شود، در بردارنده هزینه می باشند. به همین خاطر در صورتی که تمایل به استفاده از امکانات بیشتر برای دست یافتن به نتایج بهتر دارید، لازم است هزینه‌های بیشتری را صرف نمایید. گاهاً تبلیغاتی مبنی بر هزینه های پایین و استفاده از بهترین روش جهت پیوند مو صورت می گیرد که خلاف واقع خواهد بود.

میزان توانایی و مهارت جراح، از دیگر نکات حائز اهمیت در رابطه با کاشت مو می باشد. زیرا جراحان ماهر و با تجربه، به نحوی عمل می‌کنند که فرد متقاضی جراحی پیوند مو، در حین عمل، شرایط بهتر و راحت تری داشته باشد. هم چنین هر آن چه که باید قبل و بعد از جراحی مراعات گردد توسط جراح یادآوری می شود. یک جراح باسابقه می تواند درصد موفقیت عمل را هرچه بیشتر نماید. بنابراین توصیه می شود که قبل از انجام جراحی پیوند مو، در مورد سابقه جراح انتخابی خود سؤال بپرسید. کلینیک زیبایی آوینا مرکزی مجرب و قابل اعتماد برای دوستداران زیبایی وکسانی که طالب  انجام اعمال زیبایی هستند ، محسوب می شود.

مشاوره رایگان (کلیک کنید)