هزینه کاشت ابرو طبیعی

یکی از مهم ترین مسائلی افراد قبل از اقدام به انجام عمل کاشت ابرو در مورد آن بسیار حساس هستند هزینه کاشت ابرو طبیعی می باشد ، یکی از مهم ترین عضو در چهره هر فردی قطعا ابرو های او می باشد به این دلیل که حالت و سن صورت هر فردی تا حد بسیاری به شکل ابرو های او بستگی دارد اما برخی از افراد به دلایل مختلف مانند ژنتیک ، سن و استفاده پی در پی از مواد های آرایشی و اصلاح بیش از اندازه ابرو ها می تواند که با گذشت زمان موجب ریزش و باریک شدن ابرو ها در افراد شود .

امروزه روش های جدید مختلفی برای داشتن ابرو های زیبا و دلخواه افراد ابداع شده است که همه این روش ها به دلایل مختلفی مورد پسند هر فردی نیستند ، در میان این روش ها کاشت ابرو تنها روشی است که ابرو های پر پشت و ایده آل را برای شما و به صورت دائمی کاملا تضمین می کند ، اگر شما هم فکر می کنید که عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی برای زیبا تر کردن چهره شما است باید پارامتر های مختلفی را مورد بررسی قرار دهید که یکی از مهم ترین آن ها هزینه کاشت ابرو طبیعی می باشد . در ادامه قصد داریم شما را با عوامل موثر بر هزینه کاشت ابرو طبیعی آشنا کنیم ممنون می شویم که ما را تا آخر این مقاله همراهی کنید .

هزینه کاشت ابرو طبیعی

به طور کلی افراد بسیاری قصد انجام کاشت ابرو را در کلینیک های مختلف کاشت ابرو دارند و در ذهن خود این سوال را دارند که هزینه کاشت ابرو برای آن ها چقدر است ؟ و آیا قیمت کاشت ابرو به عوامل مختلفی بستگی دارد یا خیر ؟

امروزه برای انجام این عمل زیبایی روش های بسیاری وجود دارد که انتخاب هر کدام از آن ها به شرایط و ویژگی های افراد مراجعه کننده و همین طور نظر و صلاح دید پزشک جراح زیبایی کاملا بستگی دارد ، هر یک از روش های کاشت ابرو زیبایی سختی های متفاوتی را دارد و همین امر موجب شده که هزینه کاشت ابرو طبیعی در روش های مختلف خود نسبت به دیگر روش ها کاملا متفاوت باشد ، افرادی که قصد انجام این عمل زیبایی را دارند باید این نکته را بدانند که کاشت ابرو ممکن است به صورت مجدد به ترمیم ابرو و یا افزایش تراکم مو در این قسمت ها نیاز داشته باشد که قطعا در چنین شرایطی هزینه کاشت ابرو برای آن ها بیشتر خواهد شد .

هزینه کاشت ابرو طبیعی

یکی دیگر از مهم ترین عوامل تعیین هزینه کاشت مو و یا ابرو میزان شهرت پزشک جراح می باشد ، هر اندازه که میزان تجربه و سابقه کاری یک پزشک جراح بالاتر و درخشان تر باشد امکان دارد که در قبال انجام کاشت ابرو هزینه بالا تری را پرداخت کند ، امروزه با پیشرفت روز افزون علم و تکنولوژی ، دستگاه ها و ابزار های جدیدی وارد عرصه کاشت ابرو شده است که انجام این عمل زیبایی را بسیار راحت تر و سریع تر کرده است ، برای مثال بعضی از روش ها مانند کاشت ابرو به روش SUT  با استفاده از دستگاه های مخصوص و هوشمند که دارای یک تکنولوژی پیشرفته هستند و عملکرد آن ها را نسبت به دیگر روش های دستی از سرعت و دقت بسیار بالایی برخوردار هستند انجام خواهد شد .

استفاده از این نوع از دستگاه های کاشت ابرو جزو معیار های مهم در تعیین هزینه کاشت ابرو می باشد ، علاوه بر نکاتی که در بالای مقاله گفته ایم موقعیت جغرافیایی هم بر روی این هزینه تاثیر گذار می باشد، برای مثال این امکان وجود دارد که پزشک این عمل و یا کلینیک زیبایی برخی از شهرستان ها به دلایل مختلفی مانند نداشتن مهارت کافی و استفاده از روش های ارزان قیمت و قدیمی هزینه بسیار کمتری را نسبت به شهر های بزرگ داشته باشد .

اما با در نظر گرفتن معیار های گفته شده در نوشته های بالا هزینه این عمل زیبایی برای افراد به تعداد گرافت های پیوند داده شده دارد و هر چه که تعداد این گرافت های پیوندی بیشتر باشد هزینه آن نیز بیشتر خواهد شد ، همچنین با توجه به معیار های گفته شده نمی توان هزینه مشخصی را برای انجام کاشت ابرو به افراد گفت و برای اطلاعات بیشتر در این زمینه باید به کلینیک انتخابی خود مراجعه فرمایید .

باید این نکته مهم را هم بدانید که عمل زیبایی کاشت ابرو زیر شاخه عمل های زیبایی می باشد و تحت پوشش بیمه ها قرار نمی گیرد ولی با این وجود برخی از پزشکان این عقیده را دارند که اگر این عمل زیبایی به دلیل جراحت و یا بیماری انجام شود امکان دارد که بینه هزینه آن ها پرداخت کند که برای جزئیات بیشتر نیز باید با شرکت بیمه خود صحبت کنید .

افراد مناسب برای کاشت ابرو

در جلسات مشاوره ای برای انجام کاشت ابرو پزشک جراح مشخص خواهد کرد که آیا فرد مورد نظر کاندید مناسبی برای کاشت ابرو می باشد یا خیر ؟ و بعد از آن در مورد شکل و یا ظاهر مورد نظر فرد گفت و گو خواهند کرد ، در ادامه شما را با افراد مناسب برای انجام کاشت ابرو آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید .

  • افرادی که در اصلاح های غیر اصولی و پی در پی ابرو های آن ها دچار کچلی دائم شده باشد .
  • آقایان و یا خانم هایی که از تمدید هاشور ، فیبروز و یا تاتو ابرو های خود به طور کامل خسته شده اند .
  • برخی از افراد به طور کاملا مادر زادی از داشتن ابرو های طبیعی و پر پشت محروم می باشند .
  • افرادی که در سوانح مختلف کانند شکستگی و یا سوختگی ابرو های خود را به طور کامل از دست داده اند .
  • همچنین افرادی که به صورت کاملا ژنتیکی و یا ارثی مبتلا به برخی از بیماری ها مانند بیماری آلوپسی هستند که موجب ریزش ابرو های آن ها می شود .
  • برخی از افرادی که جای بخیه و یا زخم در ابرو های خود دارند .

افراد مناسب برای کاشت ابرو

آیا هزینه کاشت ابرو را بیمه پرداخت می کند ؟

امروزه افرادی که قصد انجام عمل زیبایی کاشت ابرو را دارند زمانی که از هزینه های آن اطلاع پیدا می کنند این سوال در ذهن آن ها پیش می آید که آیا بیمه درمانی آن ها هزینه کاشت ابرو طبیعی آن ها را پرداخت می کند یا خیر ؟ این موضوع کاملا صحیح می باشد که بیمه درمانی شما در قبال پرداخت هزینه هایی به صورت سالیانه و یا ماهیانه هزینه تمامی کار های درمانی شما را بر عهده خود قرار می دهد اما برای انجام این عمل جراحی که هزینه بالا تری را دارد و از طرفی هم برای انجام آن هیچ ضرورتی برای افراد وجود ندارد بیمه هیچ تعهدی را ندارد به این دلیل که با توجه به هزینه های خروجی و دریافتی کاشت ابرو برای عمل زیبایی مخصوصا عمل زیبایی کاشت ابرو هیچ سودی را برای شرکت بیمه نخواهد داشت .

فقط و فقط در زمانی هزینه های عمل جراحی زیبایی توسط شرکت بیمه مورد نظر پرداخت خواهد شد که انجام این عمل برای فرد کاملا ضروری باشد و انجام ندادن آن سلامتی فرد به خطر بیافتد ، به طور کلی انجام این عمل جراحی کاملا جنبه ترمیمی را دارد ، همچنین برای اطلاع بیشتر و اطمینان کامل از این که آیا بیماری شما تحت پوشش بیمه قرار دارد یا خیر بهتر است که با شرکت بیمه خود صحبت کنید و همچنین از پزشک جراح زیبایی خود جزئیات کامل را بپرسید .

ویژگی بهترین کلینیک کاشت ابرو

همان طور که می دانید انجام این عمل زیبایی کاملا حساس می باشد و این عمل حتما باید توسط یک پزشک متخصص با تجربه در این زمینه صورت گیرد تا افراد دچار هر گونه آسیب و مشکلی نشوند و با اطمینان کامل اقدام به انجام این روش جراحی زیبایی کنند ، یکی دیگر از مهم ترین معیار های انتخاب کلینیک کاشت ابرو بهداشت محیطی می باشد که از اهمیت ویژه ای برخوردار است و افراد باید قبل از اقدام آن را به طور کامل مورد ارزیابی قرار دهند تا از عوارض احتمالی این عمل جلوگیری شود ، قبل و یا بعد از انجام این عمل جراحی ممکن است که سوالاتی پیش بیاید که پاسخ آن ها توسط مشاورین کلینیک مورد نظر انجام خواهد شد ، دریافت مشاوره های دلسوزانه از پزشکان جراحان با تجربه موجب می شود که افراد با تمامی مزایا و عوارض کاشت ابرو زیبایی آشنا شوند و خود را برای انجام این عمل آماده کنند ، در ادامه قصد داریم شما را با برخی از ویژگی های این کلینیک ها آشنا کنیم با ما همراه باشید :

  • داشتن یک محیط کاملا بهداشتی و تمیز کلینیک ها ؛ به طور کلی کاشت ابرو و یا همان پیوند ابرو جزو عمل های زیبایی می باشد و به همین خاطر رعایت نکات بهداشتی و همچنین حفظ سلامتی افراد از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد به این دلیل که بروز کوچک ترین خطا می تواند موجب بروز مشکلاتی مانند عفونت های شدید در نواحی بانک مو و یا نواحی ابرو شود .
  • تجهیزات کامل و پیشرفته تجهیزات مورد نیاز برای انجام کاشت ابرو ؛ روش های بسیاری برای ایمپلنت ابرو وجود دارد که این عمل جراحی را بسیار آسان تر کند و دوران درمان بعد از آن را کم دردسر و بسیار کوتاه تر کرده است ، بسیاری از کلینیک ها با به روز نگه داشتن تجهیزات خوب خود همیشه سعی می کنند که رضایت افراد را به خود جلب کنند و راحتی آن ها را در اولویت کار های خود قرار دهند .
  • داشتن کادر درمانی با تجربه و متخصص ؛ در ابتدای کار توانایی و مهارت دستان پزشک جراح زیبایی در زمینه کاشت ابرو بیشتر تاثیر را بر روی کاشت ابرو دارد همچنین لازم است که در کنار پزشک متخصص کادر کمکی نیز با استعداد و با تجربه هم در آن جا حضور داشته باشند تا پزشک را در انجام این عمل جراحی کمک کنند .
  • استفاده از جدید ترین روش های کاشت ابرو ؛ پزشک جراح با استفاده از روش های جدید کاشت ابرو پروسه این عمل را به صورت کاملا غیر تهاجمی و بدون هیچ گونه زخم و یا خونریزی سپری می کنند پس در کلینیک های معتبر افراد سعی می کنند از جدید ترین روش ها برای کاشت ابرو استفاده کنند .

عوارض انجام کاشت ابرو

به طور کلی عوارض کاشت ابرو نیز مانند کاشت مو زیاد نمی باشد و بسیار زود گذر و محدود تر خواهد بود ، عوارض کاشت ابرو به قدری کم و نا چیز می باشد که به هیچ وجه نیازی به نگرانی درباره آن ها نمی باشد ، حتی بعد از انجام این عمل زیبایی نیز می توانید به فعالیت های روزانه خود برسید و اطمینان پیدا کنید که مشکلی برای شما ایجاد پیدا نکند .

عوارض انجام کاشت ابرو

بعد از انجام کاشت ابرو خود بهتر است که از استرسی در هفته های اول عمل دور باشید زیرا استرس دشمن فولیکول های مو می باشد ، بعد از انجام این عمل جراحی زیبایی امکان دارد که به دلیل استفاده از دارو های بی حسی در قسمت های پیشانی و یا نواحی ابرو ها کمی ورم را مشاهده خواهید کرد که این ورم بعد از گذشت مدت کوتاهی از بین خواهد رفت ، به دلیل به وجود آمدن زخم هایی در محل کاشت ابرو امکان دارد که کبودی های بسیار خفیف در این نواحی به وجود بیاید که هم بسیار محدود می باشد و به هیچ وجه جای نگرانی وجود ندارد .

در قسمت های ابرو کاشته شده خارش هایی به وجود می آید که این امر کاملا طبیعی بوده و یکی از مراحل بهبودی می باشد اما اگر این خارش ها ادامه پیدا کند باید به پزشک جراح خود مراجعه فرمایید تا مبادا عفونتی در نواحی کاشت به وجود بیاید ، بعد از انجام عمل کاشت ابرو شما متوجه رشد نا مناسب موهای نواحی ابرو خواهید شد که این رویداد به دلیل برداشتن گرافت ها از قسمت سر می باشد که این موضوع کاملا طبیعی است و شما می توانید با اصلاح و کوتاهی به موقع آن ها ظاهر زیبای ابرو های خود را حفظ کنید .

در این فواصل زمانی بعد از کاشت ابرو شما فاصله های بسیار کمی را در داخل ابرو های خود مشاهده خواهید کرد که این هم کاملا طبیعی می باشد و به مرور زمان و رسیدن موها به حالت طبیعی خود باز می گردد ،  البته هم شدت ضعف و تمامی موارد این چنینی باز هم به تخصص و تجربه شخصی پزشک جراح زیبایی بستگی دارد که عمل کاشت ابرو را برای افراد متقاضی انجام می دهد ، در بهترین کلینیک های کاشت ابرو بهترین متخصص کاشت ابرو با مهارت بسیار بالای خود رضایت افراد را کسب خواهد کرد و افراد هم چهره دلخواه خود خواهند رسید .

روش های نوین کاشت ابرو

امروزه انجام کاشت ابرو هم مانند عمل های کاشت مو دارای روش های گوناگونی برای برداشت گرافت ها می باشد و همان طور که اطلاع دارید کاشت در تمامی روش ها به یک شکل انجام خواهد شد و تنها تفاوت روش های گوناگون در چگونگی برداشت گرافت های مو می باشد .

اولین روش هایی که برای انجام کاشت ابرو مورد استفاده قرار می گیرد کاشت ابرو به روش FUT می باشد که در این روش کاشت اصلی ترین روش های کاشت ابرو و کاشت مو می باشد ، گرافت های مو به شکل یک نوار یک سانتی متری و با بی حسی های موضعی از قسمت های بانک مو برداشته می شود و در نواحی مورد نظر ابرو ها کاشته خواهد شد .

روش های نوین کاشت ابرو

روش بعدی کاشت ابرو و یا کاشت مو ، کاشت ابرو به روش SUT می باشد که در این روش کاشت گرافت هایی که برای کاشت ابرو ها نیاز می باشد به صورت تکی و با استفاده از دستگاه های مخصوص از بانک برداشته می شوند و با طراحی های پزشک یک فرم برای ابرو ها به قسمت های مورد نظر پیوند زده می شود .

یکی از جدید ترین روش های کاشت مو یعنی کاشت مو به روش MICRO FIT می باشد که در کاشت ابرو کاربرد بسیاری دارد و جزو روش هایی است که هر چه می گذرد محبوبیت آن ها در بین افراد بیشتر خواهد شد ، در کاشت ابرو به روش MICTO FIT دیگر هیچ نیازی به تراشیدن و یا کوتاهی موها در قسمت های بانک مو نمی باشد و همچنین برداشت گرافت های مو هم به صورت بسیار کمتر و بسیار ظریف تر انجام خواهد شد و به همین علت جای برداشت و کاشت با عوارض بسیار کمتر و محدود تری برای افراد خواهد بود که این یکی از مهم ترین مزیت های این روش کاشت می باشد که بسیاری از افراد علاقه به انجام این روش کاشت دارند .

آیا هزینه های هر کدام از روش های مختلف ابرو با یکدیگر متفاوت می باشد ؟ 

بله با توجه به روش های گوناگون و جدید کاشت ابرو و تجهیزات مورد استفاده در هر کدام از روش هزینه های هر روش نسبت به دیگری متفاوت خواهد بود .

کلام آخر 

از این که ما را تا آخر مقاله هزینه کاشت ابرو طبیعی همراهی کردید از شما سپاس گزاریم همچنین اگر نظر و یا پیشنهادی در این زمینه دارید با ما نیز در میان بگذارید .

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان (کلیک کنید)