بهترین کلینیک زیبایی در کرج

بهترین کلینیک زیبایی در کرج کدام کلینیک است و معنای یک کلینیک زیبایی چیست و کلینیک های زیبایی کرج در کجا قرار دارند؟ برای رسیدن به مفهوم یک کلینیک خوب ما را دنبال کنید. امروزه در کرج مردم بیش از پیش به زیبا بودن اهمیت خواهند داد و برای زیبایی خود به دنبال بهترین کلینیک های زیبایی در کرج هستند.

تعداد کلینیک های زیبایی در کرج کم نیست اما اگر بهترین کلینیک های زیبایی کرج را برای زیبایی در نظر دارید پس باید کمی در جستجو کردن مرکز دقیق شوید چون اگر کلینیک های زیبایی کرج خدمات دهی مناسبی را نداشته باشند یا جزء مراکز خوب نباشند عوارض بدی را ایجاد خواهد کرد. از سوالاتی که ممکن است برای بیماران به وجود بیاید انتخاب بهترین کلینیک در کرج است اما واقعا بهترین کلینیک های زیبایی کرج در کجا قرار دارند و چه ویژگی های باعث شده که عنوان بهترین را کسب کنند.

از ویژگی های بهترین کلینیک های زیبایی کرج باید به موارد زیر اشاره کرد.

 • در ابتدا یک کلینیک خوب باید مجوزهای لازم را داشته باشد.
 • از لحاظ امکانات کمبودی نداشته و مجهز باشد.
 • محیط تمیز و آرامش بخشی را داشته باشد.
 • کادر درمانی و افراد خدمت دهنده در کار خود متخصص باشند و خدمات خوبی را ارائه دهند.
 • برخورد افراد مناسب باشد تا از راهنمایی های خوبی کادر بهره مند شوند.

چگونه بهترین کلینیک های زیبایی کرج را انتخاب کنیم؟

 • چون به دنبال برترین مراکز و کلینیک های زیبایی کرج هستید پس از دوستان خود بپرسید یا در اینترنت جستجو کنید که سریعترین راه را برای پیدا کردن مراکز زیبایی است.
 • بعد از پیدا کردن بهترین کلینیک های زیبایی کرج، اسامی را برای خود لیست کنید.
 • بعد از مشخص کردن منطقه خود ( کرج ) بهتر است نمونه کارهای مرکز را ببینید به همین منظور به سایت یا صفحات شخصی مراکز بروید.
 • برای متوجه شدن از میزان موفقیت کلینیک های زیبایی کرج به بیماران مرکز صحبت کنید و ببینید آیا از خدمات دهی مراکز راضی هستند یا خیر. اگر راضی هستند رضایت خاطرشان به چه دلیل است.

از بهترین کلینیک های زیبایی کرج باید به کلینیک آوینای شهر کرج اشاره کرد. کلینیک زیبایی آوینا شعبه کرج از بهترین کلینیک های زیبایی بوده و کافیست نام مرکز را در اینترنت سرچ کنید تا نمونه کارهای موفق را ببینید.

چگونه بهترین کلینیک های زیبایی کرج را انتخاب کنیم؟

معنا و مفهوم کلینیک زیبایی

معنای کلینیک به تنهایی یعنی مکانی که خدمات درمانی را به صورت تخصصی ارائه خواهد داد. ( مثلا وقتی گفته شود کلینیک پوست و مو یعنی مکانی که به صورت تخصصی به انجام خدمات در زمینه پوست و مو مانند لیزر کردن موهای زائد، کاشت مو، بوتاکس و غیره فعالیت دارد. )

هر چند که آرایشگاه ها نیز خدمات خود را در زمینه زیبایی ارائه خواهند کرد و حتی ببینید که لیزر موهای زائد در آرایشگاه ها نیز انجام شود اما فعالیت های چون لیزر، کاشت مو و غیره نیازمند تخصص است و افرادی که در آرایشگاه مشغول کارهای زیبایی  گفته شده هستند به صورت تجربی کار زیبایی را انجام داده تا کسب سود کنند که باید خود را بریا هر گونه اتفاق ناخوشایند نیز آماده کنید.

کلینیک آوینای کرج برای انجام کارهای زیبایی :

ما به شما کلینیک آوینای شهر کرج را پیشنهاد کردیم اما چرا از میان بهترین کلینیک های زیبایی کرج پیشنهاد ما به شما کلینیک آوینای کرج است؟ چون فعالیت های کلینیک آوینای کرج زیر نظر یک مجموعه متخصص در زمینه زیبایی است و فعالیت های زیبایی را به بهترین نحو به شما هدیه خواهد کرد. کادر زیبایی کلینیک باعث شده که توانایی مرکز به عنوان بهترین کلینیک های زیبایی کرج یاد شود. سه عامل گفته شده پایه های موفقیت را در زمینه فعالیت های مرکز مربوط به تجربه داشتن، تخصص و توانایی در انجام کار است که کلینیک آوینا با تکیه بر سه عامل گفته شده پایه های موفقیت را در زمینه فعالیت های زیبایی بنیان گذاری کرده است.

تجهیزات و امکانات در بهترین مراکز زیبایی چگونه است؟

هر مرکزی به وسایل مناسب مربوط به فعالیت های خود نیازمند است و برای درست انجام شدن کارهای زیبایی و درمانی باید مراکز از وسایل های درستی استفاده کند که مناسب کارش باشد. حتی بهترین کلینیک های زیبایی کرج نیز از امکانات و وسایل مدرنی بهره گرفته اند. استفاده از وسایل استریل شده در زمینه زیبایی باعث ضمانت شما خواهد شد.

فراموش نکنید که برای فعالیت های زیبایی بهترین تجهیزات لازم است چون جزء این باشد ممکن است سلامتی شما را به خطر بیندازد که این موضوع بسیار جدی و قابل توجه است. در واقع یک کلینیک زیبایی زمانی می تواند به عنوان بهترین انتخاب شود که بتواند با مدرن ترین تجهیزات خدمات خود را ارائه دهد. استفاده از تجهیزات درمانی پیشرفته و استاندار باعث می شود، مراجعه کنندگان کلینیک رضایت بیشتری نسبت به خدمات داشته باشند. به عنوان مثال، استفاده از دستگاه لیزری که ساخته چند سال اخیر باشد می تواند خدمات بهتری در حوزه رفع ‌موهای زائد به مشتریان ارائه داد.

همچنین احساس راحتی مراجعه کنندگان در کلینیک باید در اولویت کاری یک کلینیک زیبایی قرار بگیرد. به گونه ای که مراجعه کنندگان در همان ابتدای ورود به کلینیک احساس خوبی داشته باشند و این اطمینان به آنها داده شود که خدمات کلینیک به بهترین صورت ممکن برای آنها انجام می شود. در کنار فراهم کردن خدمات درمانی نیازهای غیر درمانی بیماران نیز باید مورد توجه قرار بگیرد. به عنوان مثال سالن انتظار مناسب و اتاق های معاینه باید با تجهیزات لازم در اختیار آنها قرار بگیرد تا باعث آسودگی بیشتر آنها در محیط کلینیک بشود.

علت ضرورت انجام کارهای زیبایی در کلینیک :

دیگر با مفهوم و معنای کلینیک زیبایی آشنا هستید ( ولی به طور مختصر کلینیک زیبایی به درمانگاه یا مکانی گفته شده که دارای مجوز بهداشت و پروانه تخصصی در زمینه فعالیت های زیبایی و درمانی است و با کادر پزشکی خود به فعالیت های زیبایی و درمانی  به صورت سرپایی بدون بستری مشغول است. ) همچنین هر کلینیک زیبایی باید علاوه بر مجوز، دو نفر دکتر متخصص زیبایی، یک نفر کارشناس برای پذیرش و تحویل گرفتن مدارک و اسناد پزشکی، سه نفر پرستار را داشته باشد.

اما چرا رفتن به کلینیک زیبایی به گ(ونه ای ضرورت دارد؟ زیرا کلینیک های زیبایی باعث اعتماد شما از انجام درمان خواهند شد. اعتماد شما از طریق کادر پزشکی ( پزشک متخصص ) و مجوزهای اخذ شده توسط کلینیک جلب خواهد شد. خیالتان راحت باشد چرا که یک کلینیک زیبایی تحت نظر وزارت درمان و بهداشت بوده و باید تمامی موارد بهداشتی را در فعالیت های خود رعایت کند. پس لازم است که برای درمان به یک کلینیک زیبایی بروید.

روش های جوانسازی پوست در بهترین کلینیک زیبایی در کرج

جوانسازی پوست یکی از رایج ترین روش های زیبایی است که در بهترین کلینیک های زیبایی انجام می شود. به طور کلی روش های جوانسازی پوست در سه دسته قرار می گیرند که در ادامه به بررسی هر یک از آن ها می پردازیم:

 • روش تهاجمی: در این فرآیند نیاز به بستری شدن، دوره بهبودی طولانی مدت، عوارض و خطرات بیش تر است. در مقابل ماندگاری این روش نسبت به سایر روش ها بیش تر می باشد. اقداماتی مانند جراحی پلاستیک و زیبایی مانند لیفت صورت در این دسته قرار می گیرند.
 • روش حداقل تهاجمی: این روش به صورت جزئی به پوست نفوذ کرده و هزینه و عوارض کم تری نسبت به روش تهاجمی دارد. مدت دوره بهبود نیز کوتاه تر است. این روش شامل مزونیدلیگ، میکرودرم، انواع تزریقات و… می شود.
 • روش غیر تهاجمی: مراقبت های روزانه و عمومی از پوست در این دسته قرار می گیرند. مانند استفاده از ضدآفتاب، پماد های پوست و … این روش ها کم خطر تر بوده و تاثیر آن ها نسبت به دو روش قبل، کم تر است.

چه خدماتی در کلینیک های زیبایی کرج ارائه شده است؟

به طور کلی کلینیک های زیبایی خدمات زیبایی زیر را ارائه خواهند داد.

 • درمان و معالجه بیماری های مربوط به پوست و مو
 • حسی
 • گرفتن آزمایشات مربوط به حساسیت های پوستی
 • لیزر کردن موهای اضافی
 • اشعه درمانیپلیزرتراپی پوست یا درمان پوست با لیزر
 • پیوند مو
 • درمان ضایعات پوستی
 • و بالاخره انجام جراحی های که فقط به بی حسی موضعی نیاز دارد. ( مانند برداشتن خال، لایه برداری و غیره )

اما در کلینیک های زیبایی کرج ارائه خدمات زیر وجود دارد.

جوانسازی پوست در کلینیک های زیبایی کرج شامل همه فعالیت های بوده که سبب جوانسازی پوست صورت با لیزر است. همه ی دستگاه ها و موادی که برای جوانسازی پوست مورد استفاده است تأییدیه بهداشت را کسب کرده است.

از خدمات جوانسازی پوست باید بوتاکس کردن، مزوتراپی، لیفت، تزریق ژل و غیره را نام برد.

 • زیبایی بدون جراحی

منظور خدماتی است که بدون عمل کردن باعث زیباتر شدن فرد خواهد شد که شامل تزریق ژل، مزوتراپی و غیره است.

 • لیزر

لیزر کردن برای از بین بردن موهای زائد مورد استفاده بوده که بسیار پرطرفدار است. کلینیک های زیبایی کرج با در نظر گرفتن پوست ایرانیان دستگاه های لیزری را تهیه کرده اند که با پوست افراد بخواند و مشکلی را برای افراد ایجاد نکند و بدین ترتیب خدمات رسانی خوبی را در زمینه رفع موهای زائد داشته باشند.

 • تناسب اندام

از جمله خدمات مراکز زیبایی شهر کرج زیبایی اندام است که لاغری جزئی از آن است. لاغری افراد با دستگاه های لیپوماتیک در کرج انجام خواهد شد که کمترین ضرر را برای افراد دارد و با مدت زمانی کوتاه اندام فرد را لاغر ( خوش اندام ) خواهد کرد.

همچنین برای لاغری موضعی در مراکز کرج از دستگاه های ژنیکوماستی استفاده خواهند کرد که مناسب برای سینه مردان است.

 • مو

از خدمات رایج کلینیک های زیبایی کرج کاشت مو بوده که توسط متخصصان انجام خواهد شد. کاشت مو ،کاشت ریش، کاشت ابرو، سبیل و سر است.

 • بانوان

بیشتر خدمات زیبایی مراکز کرج مربوط به بانوان است.

تجهیزات و امکانات در بهترین مراکز زیبایی چگونه است؟

تشخیص کلینیک زیبایی مناسب در کرج

تعداد کلینیک های زیبایی کرج کم نیستند اما از میان کلینیک های زیبایی کرج چگونه بهترین کلینیک را تشخیص و انتخاب کنیم؟

به علت زیاد بودن کلینیک های زیبایی کرج فرد در انتخاب کردن سردرگم خواهد شد. برای انتخاب یک کلینیک خوب  به اسناد پزشکی و کارکنان مرکز که حتما از افراد باتجربه و متخصص باشند توجه کنید.

از رفتن به مراکزی که مجوز ندارند اما به فعالیت مشغول هستند خودداری کنید و به مرکزی بروید که سابقه کاری بالای را در زمینه خدمات دهی داشته باشد.

اعتبار داشتن کلینیک های زیبایی در چیست؟

اعتبار مراکز زیبایی به افراد، وسایل و رضایت مراجعه کنندگان از نحوه خدمات دهی است. اگر مایلید که بدانید پزشکان مرکز چه افرادی هستند و یا مرکز چه تجهیزاتی برای خدمات دهی خود مورد استفاده قرار داده است. بعد از دانستن موارد گفته شده به میزان اعتماد مرکز پی خواهید برد.

برای دانستن اطلاعات کامل از مرکز می توانید به سایت مرکز مربوطه بروید و با تمام پزشکان و تجهیزات مرکز آشنا شوید.

همچنین در نظر داشته باشید که هر کلینیک ممکن است در زمینه تخصصی خود خدمات را ارائه دهد. مثلا کلینیک پوست و مو مخصوص انجام کارهای زیبایی و درمانی پوست و مو است.

دقت کنید که برخی مراکز زیبایی کلینیک نیستند ولی به اسم کلینیک، مرکز خود را تبلیغ خواهند کرد که چندان معتبر نیستند زیرا مجوزهای لازم را ندارند و فقط به صورت تجربی به فعالیت مشغول هستند.

در کلینیک های معتبر زیبایی قبل از انجام هر خدمتی سلامت فرد را ارزیابی کرده تا اگر فرد بیمار است متوجه بیماری خود شود و نسبت به درمان بیماری خود اقدام کند . ولی اگر دارای مشکلی نیست یا خطری سلامتی وی را تهدید نخواهد کرد مورد درمان زیبایی قرار خواهد گرفت.

اهمیت کار پرسنل کلینیک و وظیفه مدیریتی آن ها :

در کنار پزشکان و متخصصانی که در کلینیک کار می کنند، کادر درمانی نیز وجود دارد که شامل پرستاران، بهیاران، تکنسین ها، کارشناسان پوست و مو و مدیران و همچنین کادر اداری می باشد که سیستم کلی کلینیک را در دست دارد. در ساعتی از کلینیک باید هر کدام از این پرسنل ها وظیفه خود را به خوبی انجام دهند تا سیستم مدیریتی دچار مشکل نمی‌شود و دیگر پرسنل ها  بتوانند وظیفه خود را به خوبی انجام دهند.

در واقع، بهترین کلینیک زیبایی زمانی مشخص می شود که تمام پرسنل اعم از متخصصان و کادرهای درمانی بتوانند به خوبی به وظایف خود عمل کنند. همچنین پرسنلی که وظیفه برخورد با مشتریان را دارد نقش اساسی کلینیک را ایفا می کنند. چرا که آنها باید تمام تلاش خود را بکار بگیرند و به صورت پر انرژی در  محیط کلینیک ظاهر شود تا کمک کنند تمام مراجعه کنندگان با رضایت کامل از کلینیک خارج شود و بتوانند به خوبی با آنها ارتباط دوستانه برقرار کنند.

خیلی ها فکر می کنند، وظایف افراد پرسنل چندان اهمیتی ندارد و تنها پزشکان هستند که فعالیت آنها نقش مهمی ایفا می کند. اما در واقعیت وظایف پرسنل ها برای مشتریان بسیار مهم است. به طوری که تمام ارتباط غیر درمانی با متخصصان توسط پرسنل کلینیک انجام می شود و باعث می شود روند درمان و پذیرش بیماران با برنامه ریزی پیش برود. همچنین پرسنل تأسیسات باید نهایت تلاش خود را انجام دهد تا ظواهر کلینیک به صورت لذت بخش جلوه دهد و مشتریان با حضور در محیط کلینیک لذت ببرند و احساس آرامش داشته باشد.

 کلینیک زیبایی باید با بیماران همکاری کامل داشته باشد.

زمانی کلینیک می تواند پیشرفت کند و به عنوان بهترین کلینیک زیبایی در کرج مطرح شود که تمام فعالیت ها و اهداف خود را  بر اساس رضایت کامل و حمایت متقاضیان و بیماران خود قرار دهد. در واقع مهم ترین ویژگی یک کلینیک خوب، متعهد بودن به اصول اخلاقی در زمینه فعالیت های پزشکی می باشد.

یک کلینیک پزشکی باید در مرحله اول دارای مجوز بهداشتی باشد.

در ابتدا برای انتخاب کلینیک ‌زیبایی باید دقت کنید، اصلی ترین ویژگی کلینیک زیبایی داشتن مجوز های لازم پزشکی می باشد. معمولاً هر کلینیکی که این مجوز را داشته باشد در وبسایت خود در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد. داشتن مجوز لازم نشان دهنده این است که پزشکان دارای تخصص می باشند و همچنین ساختمان مربوط به کلینیک شرایط مناسب را برای مراجعه بیماران دارد. به طور مثال، حداقل دو اتاق معاینه و یک اتاق جراحی و همچنین داشتن شرایط لازم برای تهویه سالن انتظار مناسب می باشد.

مهارت متخصص و کیفیت خدمات

متخصصان و پزشکان به عنوان مرکز یک کلینیک زیبایی را شناخته می شود. به گونه‌ای که اگر پزشکان تخصص مربوطه را داشته باشد و در زمینه آن مهارت کافی را به دست آورده باشد، کیفیت خدمات عالی تر خواهد بود.

در واقع اهمیت مهارت متخصص زمانی مشخص می‌شود که در کنار داشتن تجهیزات کامل و امکانات مجهز پزشکان بتوانند نیاز مراجعه‌کنندگان را برطرف کنند.

کدام یک را انتخاب کنیم کلینیک یا مطب؟

ممکن است که از خود بپرسید برای دریافت خدمات زیبایی کلینیک را انتخاب کنید یا مطب؟ کیفیت خدمات دهی در هر تقریبا یکسان است ولی کلینیک خدمات، امکانات و کادر درمانی را به صورت گسترده تری در اختیار شما قرار خواهد داد.

بیشتر کلینیک های زیبایی خدماتی چون بوتاکس، لیزر کردن ، پاکسازی، مزوتراپی ، کاشت مو، تناسب اندام و بالاخره عمل های زیبایی را انجام خواهند داد. از میان کلینیک یا مطب مردم بیشتر کلینیک ها به تبلیغ مرکز خود مشغول هستند و بیماران به راحتی کلینیک معتبر خود را خواهند یافت.

تبلیغات کلینیک ها با معرفی فعالیت ها و پزشکان همراه است و همین دو مورد ( فعالیت و پزشک ) برای بیماران مهم است. با جستجو در اینترنت شما به راحتی کلینیک های زیبایی کرج ( در اینجا ) را خواهید دید و به تمامی اطلاعات مانند شماره تماس، زمان کاری، گواهی ها، نمونه کارها، خدمات و غیره دسترسی پیدا خواهید کرد.

کلینیک زیبایی اطمینان می دهد، تحت نظر متخصص قرار دارید.

با مراجعه به کلینیک زیبایی مطمئن می شوید که تحت نظر یک متخصص زیبایی قرار دارید. چراکه برپایی یک کلینیک دارای قوانین و شرایط می باشد و در صورتی می تواند مجوز وزارت بهداشت را بگیرد که دکترهای کلینیک زیبایی دارای متخصص باشند و همچنین تمام شرایط بهداشتی در محیط کلینیک رعایت شود.

در صورتی که بخواهید اقدامات زیبایی خود را توسط متخصص انجام دهید، به سراغ فردی بروید که در این در زمینه ی زیبایی مهارت داشته باشد. در واقع انتخاب کلینیک بهترین گزینه برای مراجعه به متخصص است.

کدام یک را انتخاب کنیم کلینیک یا مطب؟

کلینیک زیبایی برای افزودن به ویژگی های زیبایی شما ایجاد می شود.

به طور کلی، هدف از تشکیل یک کلینیک زیبایی کمک کردن به شما برای بدست آوردن زیبایی‌های ظاهری می باشد و همچنین وضعیت ظاهری شما را بهبود ببخشد. بنابراین یک کلینیک زمانی به عنوان بهترین انتخاب می‌شود که به زیباتر شدن شما کمک کند. مراجعه به چنین کلینیک زیبایی باعث می شود که شما از انجام یک عمل زیبایی دچار پشیمانی نشوید.

کلینیک های زیبایی معمولا دارای خدمات مختلفی در حوزه حفظ سلامتی پوست و همچنین جراحی های زیبایی می باشد و تمام تلاش متخصصان کلینیک این است که آثار پیری را به حداقل برساند و برای رسیدن به اندام دلخواه به مراجعه کنندگان کمک کنند. روش های زیبایی که در یک کلینیک ارائه می شود بسیار زیاد می باشد که با توجه به شرایط فرد بهترین روش انتخاب شده تا در زیباتر دیده شدن او موثر باشد.

وظایف کلی کلینیک های زیبایی چیست؟

در هر کلینیک کادر درمانی وجود دارد که هر کدام وظایف خاص خود را دارند. به طور کلی شرح وظایف هر کدام از کارکنان کلینیک های زیبایی به صورت موارد زیر است.

 • مسئول فنی که همه ی امور فنی کلینیک ها شامل فعالیت های پزشکی و درمانی و رعایت موارد قانونی به مسئول فنی مربوط است. مسئول فنی کلینیک باید متخصص باشد. متخصص در زمینه پوست و مو و همچنین پروانه مطب داشته باشد.
 • سرپرستی که وظایفه نظارت بر همه ی امور، انتخاب و استفاده از پرسنل دارای صلاحیت، رسیدگی کردن به انتقادات و شکایات، نظارت بر اجرای قوانین و آیین نامه های که مقررات در چارچوب موازین شرعی رعایت شوند.
 • دادن اطلاعات به صورت ماهانه با جداسازی نوع خدمات به دانشگاه ها
 • انجام مراقبت های بهداشتی، درمانی که شامل تأسیسات، ساختمان و داروها است.
 • رسیدگی به نظرات و سوالات مردم
 • رعایت قوانین مربوط به فوریت های پزشکی برای پذیرش بیماران
 • حاضر بودن در زمان کاری ( کادر درمانی )
 • همکاری کردن با بازرسان و دادن اطلاعات به بازرسان

همچنین اگر مسئول فنی کلینیک زیبایی همکاری نکند باید به موسس کلینیک خبر داده شود و موسس فرد دیگری را برای سمت خود ( شغل مسول فنی ) در نظر بگیرد و مدت زمان معرفی مسول فنی جدید تا 3 ماه است.

ساختمان یک کلینیک زیبایی و درمانی

یک ساختمان کلینیک زیبایی باید دارای موارد زیر باشد.

 • واحدهای مدیریت
 • بخش پذیرش
 • امور مالی و اداری،
 • اتاق معاینه
 • اتاق تکه برداری و جراحی
 • اتاق مخصوص اشعه درمانی
 • اتاق لیزر برای بانوان
 • استراحتگاه،
 • سالن انتظار
 • انبار و محل ذخیره
 • آبدارخانه
 • مرکزی برای استرایلیزاسیون
 • ورودی و خروجی مناسب برای عبور چرخ و برانکارد
 • راه پله های مناسب
 • مسیرهای مناسب بریا ورود و خروج افراد ( به گونه ای که با یکدیگر برخورد نکنند. )
 • بالکن و پله های حفاظ دار ( 75 سانتی )
 • علائم راهنمایی نصب شده ( برای راهنمایی بیمار )
 • پله های مناسب ( از لحاظ اندازه )
 • برق اظطراری
 • ایمنی درمانگاه و انتخاب و نظارت بر کارکنان
 • روشنایی کافی در فضای مرکز ( تا مبادا اتفاق یا حادثه ای در مرکز پیش بیاید. )
 • سیستم تهویه مناسب ( سیستم تهویه طوری طراحی شده باشد که در همه ی طول روز آسایش افراد حاضر در مرکز را تأمین کند. )

همچنین ساختمان کلینیک زیبایی حتما باید مورد تأیید کارشناسان قرار گرفته باشند.

انتظارات بیماران از کلینیک های زیبایی :

فرقی ندارد که به کلینیک های زیبایی کرج بروید یا تهران یا هر جای دیگر. اما شما به عنوان یک بیمار از یک کلینیک انتظار درمان و زیباتر شدن را دارید زیرا خدمات کلینیک های زیبایی مربوط به زیبایی است.

شما انتظار دارید که مرکز شما را زیبا و پیری را به عقب بیندازد. یک کلینیک خوب باید ابتدا سلامتی شما و سپس زیبایی شما را در نظر داشته باشد. ( همین مورد کل انتظار متقاضیان است )

بهترین کلینیک ها چه خدماتی ارائه می دهند ؟

بهترین کلینیک ها خدمات هایی دارند که در ادامه با آن آشنا می شوید :

هایفوتراپی :

برای جوانسازی پوست، رفع چین و چروک و لیفت پوست صورت و گردن استفاده می شود.

میکرودرم :

میکرودرم ابریژن وسیله ای است که می توان از آن برای رفع لک های پوستی، رفع افتادگی پوست و رفع چین و چروک های سطحی پوست استفاده کرد.

لیزر موهای زائد :

این دستگاه برای از بین بردن موهای زائد از کل بدن استفاده می شود. اگر جلسات را به درستی شروع کنید، موهای زائد شما برای همیشه از بین خواهند رفت.

بهترین کلینیک ها چه خدماتی ارائه می دهند ؟

از بین بردن خال :

خال ها با استفاده از دستگاه لیزر و هم با جراحی برداشته می شوند.

از بین بردن اثرات خال کوبی :

خالکوبی و تتو امکان دارد شما را خسته کرده باشد. در کلینیک این خطوط با روش های جدید حذف می شوند.

تزریق بوتاکس :

بوتاکس یکی از راه های رفع چین و چروک صورت است. بوتاکس برندهای معتبر در این کلینیک برای تزریق آماده می شود.

مزوتراپی :

مزوتراپی تزریق مواد مغذی به پوست و مو است. این مواد به پوست اجازه می دهد تا خواص لازم خود را ارائه دهد و پیری پوست و ریزش مو را به تاخیر بیندازد.

میکرونیدلینگ :

میکرونیدلینگ یک روش تهاجمی است که در آن پوست فرد به آرامی تراشیده می شود. این اصلاح چین و چروک های عمیق و جوش های قرمز روی پوست را از بین می برد. این روش همچنین به قوام پوست کمک می کند.

روش های جوانسازی پوست در بهترین کلینیک زیبایی

جوانسازی پوست یکی از رایج ترین روش های زیبایی است که در بهترین کلینیک های زیبایی انجام می شود. به طور کلی روش های جوانسازی پوست در سه دسته قرار می گیرند که در ادامه به بررسی هر یک از آن ها می پردازیم:

 • روش تهاجمی: در این فرآیند نیاز به بستری شدن، دوره بهبودی طولانی مدت، عوارض و خطرات بیش تر است. در مقابل ماندگاری این روش نسبت به سایر روش ها بیش تر می باشد. اقداماتی مانند جراحی پلاستیک و زیبایی مانند لیفت صورت در این دسته قرار می گیرند.
 • روش حداقل تهاجمی: این روش به صورت جزئی به پوست نفوذ کرده و هزینه و عوارض کم تری نسبت به روش تهاجمی دارد. مدت دوره بهبود نیز کوتاه تر است. این روش شامل مزونیدلیگ، میکرودرم، انواع تزریقات و… می شود.
 • روش غیر تهاجمی: مراقبت های روزانه و عمومی از پوست در این دسته قرار می گیرند. مانند استفاده از ضدآفتاب، پماد های پوست و … این روش ها کم خطر تر بوده و تاثیر آن ها نسبت به دو روش قبل، کم تر است.

کلام آخر

سپاس گذاریم که تا آخر این مقاله ما را همراهی کردید. نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

امتیاز دهید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان (کلیک کنید)