تلفن کلینیک: 02634092282‬‬

تلفن مشاوره رایگان : 09120914348

کرج :گوهردشت ، خيابان آزادي، نبش يازدهم غربي، پلاك ٩

 

 

هزینه لیزر ساق پا

هزینه لیزر ساق پا

هزینه لیزر ساق پا

ما در این مقاله سعی داریم شما را با هزینه لیزر ساق پا آشنا کنیم. موهای زائد ساق پا نسبت به ناحیه های دیگر ضخیم تر هستند. اکثر افراد به دنبال زیبایی و آراستگی هستند و به دنبال از بین بردن موهای زائد بدنشان هستند که با لیزر می توانند از شر موهای زائد خلاص شوند. با استفاده از لیزر می توانید برای همیشه از شر موهای زائد بدن و یا از موبر، تیغ، اپلاسیون خداحافظی کنید زیرا استفاده از این ابزار های بسیار زمان بر و وقت گیر است. در ادامه با ما همراه باشید تا با هزینه لیزر ساق پا آشنا شوید.

لیزر ساق پا چگونه انجام می شود؟

لیزر موهای زائد برای از بین بردن موهای زائد نواحی زیادی از بدن استفاده می شود. شما باید با توجه به نوع نیاز و میزان تراکم موهای زائدی که دارید تصمیم بگیرید که از لیزر برای از بین بردن موهای زائد کدام قسمت استفاده کنید. ساق پا از کشکک زانو به پایین گفته می شود. لیزر راهی برای خلاص شدن از اپلاسون و کرم های موبر است. اشعه لیزر نوعی پالس نوری می باشد که از طریق گرمایی که تولید می کند بدون وارد نمودن صدمه به بافت های پوستی که دارای موی زائد می باشد بر روی فولیکول مو اثر گذاشته و جذب ریشه ی مو می شود و بدین طریق بعد از گذشت چند روز مو سست شده و می ریزد.

از طریق این فرایند موهای زائد ساق پا به وسیله لیزر را می توان از بین برد یکی از مهم ترین مزیت های رفع موهای زائد ساق پا از طریق لیزر این است بدون اینکه عوارض جانبی در پی داشته باشد موجب صاف و لطیف شدن پوست ساق پا می شود متقاضیان این روش به ندرت ممکن است احساس سوزش و یا درد خفیفی داشته باشند. استفاده از لیزر برای رفع موهای زائد ساق پا سبب خواهد شد که موهای این ناحیه برای مدت طولانی و دائم کاهش یابند و از بین بروند لیزر موهای زائد نوعی روش درمانی غیر تهاجمی به شمار می آید.

لیزر ساق پا چگونه انجام می شود؟

چرا برای از بین بردن موهای زائد ساق پا استفاده از لیزر مناسب است؟

اکثر خانم ها از اینکه چند روز بعد از شیو کردن موهای زائدشان رشد کند رنج می برند و به دنبال راهی برای از بین بردن موهای زائد هستند. در روش هایی مانند وکس و اپلاسیون با تحمل درد و پرداخت هزینه های بالا بعد از گذشت چند روز موها شروع به رشد می کنند حتی استفاده از این روش برای از بین بردن موهای زائد نه تنها وضعیت را بهتر نمی کند بلکه رشد موهای زائد بیشتر می شود.

موهای زائد ساق پا در مقایسه با نواحی بدن رشد بیشتری دارند برای درمان با لیزر بسیار مناسب بوده و بیشتر افراد برای رفع موهای زائد این ناحیه لیزر درمانی را انتخاب می کنند. در این روش موهای ضخیم و پرپشت ساق پا نازک و بسیار کم حجم می شود به گونه ای که بعد از گذراندن دوره و اتمام جلسات می توان تا سالیان زیاد از شر موهای زائد ساق پا راحت شد.

اقدامات لازم برای کاهش درد لیزر ساق پا

بعضی از افراد به دلیل آستانه درد پایینی که دارند امکان دارد به دلیل گرمای پالس های لیزر احساس ناراحتی و درد کنند به همین دلیل این افراد به دنبال راهی برای کاهش درد هستند که در ادامه با این اقدامات آشنا می شویم.

استفاده از کرم های بی حس کننده : قبل از لیزر می توانید از کرم های بی حس کننده استفاده کنید. این کرم ها در اثر بخشی درمان هیچگونه اختلالی ایجاد نمی کنند. این پمادها را باید 30 دقیقه قبل از لیزر استفاده کنید و ان را روی نتاحیه مورد نظر بمالید تا اثر کند. قبل از استفاده از این پماد ها ابتدا دستور العمل های استفاده از آن ها را بخوانید و مطابق آن عمل کنید این روش یکی از روش های کاربردی برای کاهش درد نیز لیزر موهای زائد می باشد.

از کمپرس یخ استفاده کنید : استفاده از کمپرس یخ قبل از انجام لیزر یکی از روش های کاهش درد می باشد. می توانید یک کمپرس یخ را به همراه خود به مطب ببرید و 10 دقیقه قبل از این که لیزر را شروع کنید آن را بر روی ناحیه مورد نظر قرار دهید. استفاده از کمپرس یخ می تواند مانند کرم های بی حس کننده مناسب باشد.

استفاده از دستگاه های لیزر مجهز به سیستم خنک کننده : امروزه دستگاه های لیزر مجهز به سیستم خنک کننده به بازار عرضه شده و در اختیار کلینیک های لیزر درمانی قرار گرفته است این دستگاه ها در زمان عملکرد لیزر هوای سرد را به پوست انتقال می دهد و از این طریق به وسیله هوای سرد موجب کاهش درد می شوند. 

سرعت های مختلف را روی پوستتان امتحان کنید : تکنسین ها روش های خاصی را برای استفاده از این دستگاه دارند. بعضی از آن ها در زمان کار با دستگاه آن را به صورت آهسته و پیوسته و بعضی دیگر با سرعت بالا آن را روی ناحیه مورد نظر حرکت می دهند. یکی از روش های استفاده از این تعیین سرعت مناسب برای پوست شما بوده است و می تواند باعث کاهش درد لیزر شود. 

در زمان قاعدگی از لیزر ساق پا خودداری کنید : هورمون های قاعدگی امکان دارد در بعضی افراد باعث افزایش آستانه درد بشود. خانم ها بهتر است ساق پا را در روز های قبل و بعد از دوره قاعدگی انجام دهند. 

قبل از شروع لیزر آب بنوشید : 4 تا 6 ساعت قبل از لیزر آب بنوشید زیرا در کاهش درد تاثیر زیادی دارد. یکی از عواملی که باعث افزایش درد می شود کمبود آب بدن است.

از خوردن قهوه و نوشیدنی های دارای کافئین خودداری کنید : نوشیدنی هایی که کافئین دارند باعث افزایش حساسیت و درد می شوند. پرهیز از خوردن قهوه و نوشیدن های کافئین دار قبل از لیزر ساق پا تاثیر زیادی در کاهش درد دارد. 

اقدامات لازم برای کاهش درد لیزر ساق پا

انجام لیزر ساق پا چقدر طول می کشد؟

تاثیر گذاری لیزر برای رفع موهای زائد زمانی است که موها در حال رشد هستند اگر موهای ساق پا برای درمان با لیزر در مرحله رشد نباشند به جلسات بیشتری برای درمان نیاز دارد به صورت میانگین برای یک بدن که رشد موهای طبیعی دارد می توان گفت در یک بازه زمانی خاص حدود 20 درصد موها در حال رشد می باشند

لذا افراد می توانند برای اینکه از لیزر موهای زائد نتیجه مناسبی را دریافت کنند حدود 6 الی 12 جلسه را برای آن در نظر بگیرند و لیکن در حالت معمول لیزر ساق پا حدود 6 الی 8 جلسه درمانی نیاز خواهد داشت البته همانطور که پیشتر نیز گفتیم افرادی که اختلالات هورمونی دارند ممکن است به زمان بیشتری نیاز داشته باشند.

نکات قبل از لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد معجزه نمی کند : این روش از طریق یک لیزر آرایشی بهداشتی انجام می شود و عملکرد آن به صورتی است که می تواند در پوست و موی شما تاثیر بگذارد و در زمان استفاده از لیزر اشعه آن به صورت مستقیم بر روی فولیکول ها اثر گذاشته و ریشه آن را سست کرده و از رشد آن جلوگیری می کند.

از نور خورشید دوری کنید : از 4 هفته قبل از لیزر تحت درمان برای رفع موهای زائد قرار بگیرید و در معرض نور آفتاب قرار نگیرید و از حمام آفتاب و برنزه نمودن پوست تا زمانی که تحت درمان لیزر هستید پرهیز کنید.

از روش شیو کردن استفاده کنید : برای لیزر موهای زائد مانند روش های دیگر ماننند اپلاسیون نیاز نیست صبر کنید تا موهای زائد بلند شود بلکه باید یک روز قبل از درمان ساق پایتان را با استفاده از تیغ شیو کنید. اگر به تازگی به سراغ وکس و اپلاسیون برای از بین بردن موهایتان اقدام کردید نیازی نیست به سراغ لیزر بروید زیرا همانطور که گفتیم برای از بین بردن موهای زائد توسط لیزر بایدفولیکول های مو موجود باشند و با انجام وکس مو را از ریشه بر می دارند و فولیکول های مو از بین می روند.

از سولایوم و یا اسپری های برنزه استفاده نکنید : لیزر و برنزه بودن پوست با هم سازگاری ندارد اگر تصمیم به لیزر ساق پا دارید باید از برنزه کردن خودداری کنید و آن را کنار بگذارید.

تشخیص نوع پوست در جلسه اول : اثر گذاری لیزر در افراد مختلف متفاوت است. رنگ پوست و جنس موی بدن افراد در نتیجه درمان با لیزر بسیار تاثیر دارد. پزشک در جلسه اول با افراد مشورت می کند و نوع پوست و موی آن ها را تشخیص می دهد تا از این طریق در طول درمان بهترین نتیجه را داشته باشد.

در جلسه اول نتیجه لیزر مشخص نمی شود : اکثر افراد گمان می کنند با یک جلسه لیزر می توانند نتیجه دلخواه خود را دریافت کنند اما اینطور نیست و این تصور اشتباه است. برای رسیدن به نتیجه دلخواه نیاز به 6 تا 8 جلسه است.

هر جلسه به 20 دقیقه تا 1 ساعت نیاز به درمان دارد : ساق پا ناحیه ای از بدن است که در آن جا موهای زائد بیشتری وجود دارد به همین دلیل به زمان بیشتری نیاز دارد البته این زمان در افراد مختلف متفاوت است.

در زمان لیزر از عینک مخصوص استفاده کنید : اشعه لیزر برای چشم مضر است زیرا باید در هنگام انجام لیزر از عینک های مخصوص استفاده کنید و عینک تا پایان کار باید روی چشمتان باشد.

نکات قبل از لیزر موهای زائد 

هزینه لیزر ساق پا چقدر است؟

هزینه لیزر پا در افراد مختلف متقاوت است. هزینه لیزر ساق پا به تعداد جلسات، موقعیت جغرافیایی، پزشک و کلینک بستگی دارد. برای مثال هزینه لیزر ساق پا در تهران با هزینه لیزر در شهرستان بسیار متفاوت است.

کلام آخر

قبل از انجام لیزر با اطلاعات کافی دست به انجام این کار بزنید و با افرادی که تجربه زیادی دارند مشورت کنید. ممنون که تا ادامه این مقاله همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

اینستاگرام آوینا

جدیدترین نمونه کارها

گرفتن وقت تلفنی

026۳۴۰۹۲۲۸۲‬‬ - 02634212545

ساعت کاری کلینیک

شنبه تا پنجشنبه - 8:00 - 20:00

ایران کرج

گوهردشت خيابان اصلي (ازادي)نبش يازدهم غربي پلاك ٩