بهترین جراح پلک

بسیاری از افرادی که قصد انجام عمل زیبایی جراحی پلک را دارند به دنبال بهترین جراح پلک با تجربه و توانا هستند تا این عمل به بهترین شک ممکن خود برای افراد انجام شود و بعد از عمل هیچ مشکلی برای آن ها پیش نیاید ، چگونگی شناخت بهترین جراح پلک کاملا متفاوت می باشد و در این میان پزشکان جراح مختلفی در این زمینه جراحی فعالیت می کنند که این موضوع باعث سردرگمی در افراد می شود .

شاید تا به امروز تصاویر و مطالب بسیاری را در زمینه عمل جراحی پلک افتاده شنیده باشید که هنوز هم اطلاعات کافی را از نحوه انجام این عمل جراحی توسط بهترین جراح پلک نداشته باشید در ادامه مقاله شما را با عمل زیبایی و درمانی پلک و همچنین چگونگی انتخاب بهترین جراح پلک آشنا خواهیم کرد ممنون می شویم که ما را تا آخر این مقاله همراهی کنید

بلفاروپلاستی و یا جراحی پلک چیست ؟

قبل از هر چیزی شما باید حساسیت موضوع عمل جراحی پلک را به شما بگوییم ، عمل جراحی زیبایی و درمانی پلک و یا همان بلفاروپلاستی یکی از عمل های جراحی در جوانسازی چشم ها و پلک ها است ، یکی از اهداف بسیار مهم از انجام این عمل اصلاح در فرم و شکل پلک چشم ها می باشد که ظاهر چشم ها در این عمل درشت تر و زیبا تر خواهد شد ، عمل زیبایی بلفاروپلاستی به دو روش جراحی پلک بالا و جراحی پلک پایین دسته بندی می شوند .

در این عمل جراحی افتادگی پلک پزشک جراح می تواند چین و چروک و افتادگی و پوست های اضافه پلک را بردارد ، با انجام این کار پلک کمی کوتاه تر خواهد شد و به همین خاطر چشم فرد جذاب تر و درشت تر می شود ، همچنین در این عمل جراحی می توان با برداشت چربی های اضافی پلک در زیر پوست پلک پف پلک بالای چشم را هم برداشت ، نتیجه این عمل جراحی برای افراد این است که حالت خسته و خواب آلود چشم ها را به طور کامل برطرف می کن و افراد یک چهره جوان تر را شاداب تر را خواهند داشت ، همچنین در جراحی پلک پزشک جراح با اصلاح افتادگی پلک دید فرد مراجعه کننده نسبت به اطراف باز تر می شود و به همین دلیل تزریق چربی پشت پلک در افراد از محبوبیت بسیاری برخوردار می باشد .

یکی دیگر از عمل های جراحی که در جوان سازی چهره افراد اهمیت بسیاری را دارد جراحی پلک پایین می باشد ، با گذشت زمان و افزایش سن در افراد پوست زیر چشم نیز کمی شل و افتاده خواهد شد ، همچنین جمع شدن این چربی ها یک برآمدگی و پف را در زیر چشم افراد ایجاد می کند که می توان با استفاده از یک برش دقیقا در زیر خط مژه پلک پایین فرد پوست اضافه را برش داد و چین و چروک های زیر چشم را به طور کامل از بین برد ، همچنین در این عمل جراحی می توان با به وجود آوردن یک برش در پشت پلک های پایین چربی های اضافی پایین چشم را برداشت و پف چشم را به طور کامل رفع کرد .

بلفاروپلاستی و یا جراحی پلک چیست ؟

بهترین جراح پلک

زمانی که صحبت از بهترین جراح پلک با تجربه می شود از دو جنبه می توان وارد این موضوع شد ، از یک طرف معیار های تخصصی و پارامتر های پزشکی وجود دارد که پزشکان جراح پلاستیک و انجمن های تخصصی با کمک آن ها می توان پزشک های جراح را ارزیابی و یا رده بندی کرد ، از طرف دیگر هم نکاتی وجود دارد که افراد بیمار و افراد عادی هم با توجه به این موضوع ها می تواند بهترین جراح پلک را پیدا کند .

در مرحله اول باید به این موضوع اشاره شود که زمانی که صحبت از بهترین جراح پلک می شود فقط به این معنا نیست که بخواهیم یک رده بندی را انجام دهیم و نفر اول پزشک جراح را مشخص کنیم ، هدف کلی این مقاله این است که چگونه متوجه این موضوع شویم که چه پزشک جراحی می تواند جزو بهترین پزشکان جراحی در هر شهری باشد ، شاید هیچ فردی نباشد که به خوبی بهترین جراح پلک را به خوبی مشخص کند اما در این مقاله شما را با نکات مهم برای تشخیص یک پزشک جراح پلک خوب و قابل اعتماد در ادامه بیان شده است .

تمامی نکات علمی ، عملکردی و یا تخصصی یک پزشک جراح را به طور کلی می توان به 3 دسته تقسیم کرد که برای پیدا کردن بهترین جراح پلک باید تمامی این موارد را مورد بررسی قرار دهید .

 • تجربه و مهارت پزشک جراح
 • اخلاق پزشک و محل مطب آن پزشک
 • تحصیلات و تخصص پزشک جراح

تاثیر تحصیلات و تخصص پزشک جراح

در ابتدای کار باید بدانید که انجام این عمل جراحی برای افراد نیاز به دانش و تخصص در زمینه عمل جراحی پلاستیک دارد ، یکی از بهترین گزینه ها برای عمل جراحی زیبایی و درمانی پلک مراجعه به یک فوق تخصص پزشک جراح پلاستیک و زیبایی است ، این عمل جراحی حداقل نیاز به 7 سال دوره پزشکی عمومی و 4 سال دوره تخصصی جراحی عمومی را دارد ، همچنین باید 5 سال دیگر هم دوره های فوق تخصص جراحی پلاستیک را طی کرده باشد تا مهارت و دانش کافی و لازم را برای انجام عمل های جراحی زیبایی داشته باشد .

برخی از افراد هم هستند که برای این که هزینه کمتری را پرداخت کنند برای این عمل جراحی به سراغ جراحی عمومی و یا حتی پزشک عمومی مراجعه می فرمایند یعنی این افراد چشم های خود به دست افرادی می سپارند که هیچ مهارت و دانشی در این زمینه زیبایی را کسب نکرده اند و در نتیجه هم معمولا ایجاد آسیب ها برای افراد کاملا جبران ناپذیر است و به زیبایی و بینایی افراد آسیب می رساند .

تاثیر تحصیلات و تخصص پزشک جراح

بهترین جراح پلک برای انجام این عمل زیبایی حتما باید فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک را داشته باشد چرا که به دلایلی که در ادامه شما را با آن ها آشنا خواهیم کرد متوجه این می شوید که پزشک متخصص بر پزشک عمومی برتری دارد .

 • اول این که پزشک متخصص سال ها تحصیلات دانشگاهی و علمی را در زمینه های جراحی زیبایی دارد .
 • پزشک متخصص در این زمینه سابقه بیشتری را در زمینه عمل های جراحی زیبایی دارد و تعداد عمل های پلک بیشتری را برای افراد انجام داده است
 • همچنین همان طور که می دانید پزشک متخصص معمولا در کلینیک ها و مراکز درمانی معتبر و بهتری فعالیت می کند و با افراد مختلفی رو به رو شده است که مهارت و تجربه او را بیشتر کرده است .

همچنین این نیز ممکن است که پزشک جراح انتخابی شما عضو هیات علمی دانشگاه نیز باشد این هم یکی از نکات مهم در نشان دادن تخصص و دانش بهترین جراح پلک از اهمیت بسیاری برخوردار است .

دلایل انتخاب بهترین جراح پلک برای جراحی

همان طور که می دانید یکی از مهم ترین و حیاتی ترین اعضای بدن انسان چشم ها می باشد ، انسان با چشم های خود قدرت بینایی که یکی از حواس مهم در بدن انسان است ارضا می شود ، اگر کمتری آسیبی به چشم های افراد وارد شود امکان جبران آن به سختی امکان پذیر می باشد . پس افراد بهتر است برای انجام هر عمل جراحی که به چشم مربوط می شود مخصوصا در زیبایی پزشک جراح مطمئن و قابل اعتمادی را برای خود انتخاب کنید .

اگر بهترین جراح پلک را در شهر مورد نظر خود پیدا کرده اید می توانید با خیالی راحت و آسوده عمل افتادگی پلک خود را انجام دهید ، بهترین پزشک جراح زیبایی بلفاروپلاستی در کنار در نظر گرفتن استاندارد های این عمل جراحی باید برای او بینایی و سلامتی چشم های شما برای او در اولویت خود قرار دهد ، به این شکل چین و چروک های بالا و پایین چشم های فرد برداشته می شود در کنار زیبایی هیچ آسیبی از لحاظ زیبایی به چشم افراد وارد نمی شود . پیدا کردن بهترین جراح زیبایی پلک که مورد اعتماد هم باشد برای انجام این عمل یکی از مهم ترین اقدامات قبل از عمل جراحی می باشد .

همان طور که در بالای مقاله گفته ایم چشم ها یکی از حساس ترین بخش های زیبایی و بینایی در صورت افراد است ، ایجاد هر گونه تغییر در چشم ها در زیبایی صورت تاثیری بسیاری را می گذارد ، تغییرات صحیح در صورت زیبایی را بیشتر می کند و هر گونه تغییر اشتباه موجب کاهش زیبایی در افراد می شود .

دلایل انتخاب بهترین جراح پلک برای جراحی

در عمل جراحی پلک چندین موضوع بسیار مهم وجود دارد که فرق یک پزشک جراح متخصص و یک پزشک بدون هیچ گونه مهارت را برای خود مشخص کنید در ادامه با ما همراه باشید .

 • اول از همه چگونگی برش و محل برش پلک بسیار مهم می باشد ، پزشک جراح متخصص با تجربه و متخصص محل برش این جراحی را با دقت انتخاب خواهد کرد تا کمترین آسیبی به چشم ها وارد شود ، همچنین ایجاد این برش ها را با استفاده از لیزر و به صورت بسیار ظریف انجام می دهد که این برش ها به گونه ای باید باشد که بعد از دوران درمان جای عمل به چشم هیچ فردی نیاید ، برای مثال جای برش ها در پلک های بالایی در چین پلک ها قرار می گیرد تا دیده نشود .
 • از یک طرف دیگر هم شکل بخیه ها هم در عمل جراحی پلک بسیار مهم و حائز اهمیت است و باید پزشک با ظرافت بسیار زیادی این بخیه ها را بزند ، پزشک جراحی که در زمینه عمل جراحی پلک تخصص دارد آن چنان بخیه های هنرمندانه و ظریفی را برای فرد می زند که بسیار سریع هم بهبود پیدا می کنند و جای بخیه نیز در افراد باقی نمی ماند که این نکته در زیبایی چشم ها بسیار تاثیر می گذارد .
 • نکته مهم دیگر رعایت استاندارد ها در عمل جراحی می باشد ، برخی از آسیب هایی که به چشم و پلک چشم ها وارد می شود به دلیل رعایت نکردن این استاندارد ها در طول عمل جراحی زیبایی پلک می باشد برای مثال ممکن است که یک فرد اصرار داشته باشد که پزشک جراح باید پلک بالای او را بیش از حد استاندارد کوتاه کند تا چشم های او درشت تر شود ،یک پزشک جراح غیر متخصص و یا بی تجربه با انجام این کار و گوش دادن به حرف فرد بیمار آسیب بسیار جدی را به فرد می چشم فرد می رساند ، با کوتاه تر شدن پلک ها کاملا بسته نمی شوند که در نتیجه دچار خشکی می شود و با گذشت زمان بینایی فرد مراجعه کننده را دچار مشکل می کند .

اقدامات مهم قبل از عمل پلک

در ادامه قصد داریم شما را با اقدامات بسیار مهم قبل از انجام این عمل زیبایی آشنا کنیم با ما همراه باشید .

 • بهترین جراح زیبایی پلک امکان دارد که از شما درباره هر گونه خشکی و یا آبریزش چشم های شما سوالاتی را بپرسد و در صورت وجود مشکلات در عملکرد غده های اشک چشم های شما آزمایش های بیشتری را برای شما در خواست نماید .
 • همچنین افرا باید به مدت 7 ساعت قبل از انجام این عمل از خوردن هر گونه مواد غذایی و همچنین مایعات پرهیز نماید و از استعمال سیگار نیز خودداری کند تا مشکلی در حین عمل و یا بعد از عمل برای او پیش نیاید .
 • همچنین در روز عمل جراحی خود نباید هیچ گونه مواد آرایشی را بر روی صورت خود و همچنین چشم های خود داشته باشید .
 • تمامی افراد مراجعه کننده باید از قبل در مورد چگونگی بازگشت به خانه خود حتما فکری کنند و به همین باید یک نفر را همراه خود داشته باشید تا شما را تا خانه همراهی کند و برای یک شب از شما مراقبت کند .
 • بهترین پزشک جراح در مورد سابقه های پزشکی شما و همچنین دارو هایی که مصرف می کنید ، آلرژی ، عادت و یا سیگار کشیدن ، داشتن جراحی های قبلی و دیگر موارد مهم از شما سوال خواهد کرد .
 • از افراد بیماری که از آسپرین و یا دیگر دارو های ضد التهاب غیر استروئیدی مانند ولتارول و یا ایبوپروفن استفاده می کنند درخواست می شود که مصرف این گونه از دارو ها را به مدت 2 هفته قبل از عمل جراحی حتما قطع کنند .
 • اگر مصرف چنین دارو ها برای افراد دارای بیماری های قلبی ضروری و یا مهم باشد فرد باید با پزشک قلب خود و همچنین پزشک جراح پلک در این مورد صحبت کند .
 • همچنین به افراد مراجعه کننده این آموزش را داده می شود که سیگار را برای مدت طولانی قبل و بعد از عمل جراحی حتما ترک نمایند .

چگونگی تشخیص تجربه و مهارت پزشک جراح

از آن جایی که تمامی ما یک پزشک متخصص عمل جراحی بینی نمی باشیم ، پیدا کردن این نکته که پزشک جراح چقدر در انجام این عمل زیبایی تجربه و مهارت لازم را دارد کار بسیار سخت و دشواری است ، با این حال بد نیست که به چند نکته بسیار مهم و نشانه های بیرونی توجه لازم را داشته باشید ، نکات بسیار مهمی که در ادامه مطرح می شود در مورد بهترین پزشک پلک صدق می کند .

چگونگی تشخیص تجربه و مهارت پزشک جراح

عمل زیبایی پلک بسیاری را انجام داده باشد : یک پزشک جراح خوب و با تجربه باید بنا به تخصص و جایگاه پزشک جراح باید عمل های بسیاری را انجام دهد ، حتما پیگیری کنید که پزشک جراح تا چه میزانی عمل پلک چشم را داشته است و یا در صفحات مجازی خود چه تعداد نمونه کار های موفق از عمل جراحی پلک را داشته و یا گزاشته است که این موضوع نشان دهنده تجربه و مهارت پزشک جراح می باشد .

درست بودن نمونه جراحی های پزشک جراح : از تعداد عمل های جراحی یک چیز مهم تر هم وجود دارد و آن هم کیفیت جراحی می باشد ، به تصاویر عمل های جراحی پزشک جراح خوب دقت فرمایید و همچنین به خوبی بررسی کنید و حتما سعی کنید که با برخی از افراد بیمار ارتباط برقرار کنید ، فرم چشم فرد بیمار ، شیوه بخیه زدن در این عمل و مشکلات بعد از جراحی را به خوبی مورد بررسی قرار دهید .

توانایی های دیگر برای انجام دیگر جراحی‌ های صورت: برای انجام یک عمل جراحی پلک خوب باید نتیجه آخر عمل جراحی و همچنین فرم چشم ها را با دیگر عنصر های صورت هماهنگی های لازم را داشته باشد ، بهترین پزشک جراحی پلک باید در زمینه های جراحی با دیگر بخش های صورت هم توانمندی و مهارت های لازم را داشته باشد ، پزشک جراح زیبایی پلک باید در صورت نیاز با انجام جراحی های دیگر به زیبا تر شدن چهره و جوان سازی صورت به شما کمک بسیاری کند ، در غیر این صورت امکان دارد که نیاز داشته باشید به دو جراح مختلف برای انجام عمل های زیبایی مراجعه کنید ، نتیجه این عمل زیبایی شاید موجب ایجاد ناهماهنگی در چهره شما شود .

کلام آخر 

از این که ما را تا آخر مقاله بهترین جراح پلک همراهی کردید از شما سپاس گزاریم همچنین اگر نظر و یا پیشنهادی در این زمینه دارید ممنون می شویم که با ما نیز در میان بگذارید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *