تلفن کلینیک: 02634092282‬‬

تلفن مشاوره رایگان : 09120914348

کرج :گوهردشت ، خيابان آزادي، نبش يازدهم غربي، پلاك ٩

 

 

هزینه لیزر موهای زائد آقایان

هزینه لیزر موهای زائد برای آقایان

هزینه لیزر موهای زائد آقایان

ما در این مقاله سعی داریم شما را با هزینه لیزر موهای زائد آقایان آشنا کنیم. لیزر موهای زائد امروزه خیلی پرطرفدار است و به عنوان یک روش موثر برای خلاص شدن از موهای زائد بدن می باشد. حذف موهای زائد یک روش غیر تهاجمی و بسیار برای از بین بردن موهای زائد است. بعد از انجام 5 الی 10 جلسه لیزر موهای زائد به طور موثر و بدون درد و ناراحتی و دوره نقاهت می توانید مناطق وسیعی از پوست خود را درمان کنید. برای آشنایی با هزینه لیزر موهای زائد آقایان با ما همراه باشید.

لیزر موهای مردان چیست ؟

لیزر موهای زائد یک روش کلینیکی برای حذف موهای بدن است که در آن اشعه نوری پر انرژی به پوست تابیده و باعث غیرفعال شدن چرخه رشد موها می شود. این اتفاق بدون اینکه به پوست بدن آسیب بزند اتفاق می افتد. با لیزر ارگان های کوچکی به ناکم فولیکول مویی از بین می رود. وقتی فولیکول آسیب می بیند ساقه مو ضعیف و شل می شود. با چند جلسه درمانی آن قدر به فولیکول ها آسیب زده می شود که فولیکول می میرد و دیگر مویی رشد نمی کند.

انرژی و طول موج پرتوی لیزری به شکلی طراحی شده که جذب رنگدانه های موجود در مو بشود و انرژی نوری لیزر به انرژی گرمایی تبدیل می شود و گرما به فولیکول آسیب می زند چون تراکم رنگدانه ها در پیاز مو بیشتر از پوست است قبل از این که پوست گرم بشود یا بسوزد آسیب دلخواه را می توان به پیاز مو و فولیکول وارد کرد. موهای زائد فقط به موهای ناحیه شرمگاهی یا زیر بغل گفته نمی شود. منظور از موهای زائد هر موی اضافه ای است که افراد مجبور هستند به طور دائم آن ها را اصلاح کنند.

لیزر موهای مردان چیست ؟

آیا لیزر برای از بین بردن مو در مردان موثر است ؟

یکی از دلایل اصلی حذف موهای زائد بدن با لیزر در مردان این است که لیزر در رفع موهای زائد در سراسر بدن یکسان عمل می کند. درمان با لیزر از موهای زائد در لاله گوش تا کل پشت بدن موثر است. اصلاح با ریش تراش یا اصلاح با موم امکان دارد قابل تحمل باشد ولی کاملا غیر ضروری است و اثرات آن کوتاه مدت بوده و بیهوده به نظر می رسد.

لیزر در بدن آقایان به اندازه خانم ها موثر نیست این به این معناست که یقینا آقایان نیاز به تعداد جلسات بیشتری نسبت به خانم ها نیاز دارند و همچنین به احتمال بسیار زیاد نیاز به جلسات یادآور سالیانه بین ۱ تا ۴ جلسه هستند. در ۹۰ درصد خانم ها معمولا لیزر پس از ۴ الی ۶ جلسه جوابدهی دارد. ۱۰ درصد خانم ها نیز به جلسات بیشتر نیاز دارند. ابتدایی ترین حق شما به عنوان مراجعه کننده لیزر این است که تمام حقایق و احتمالات را صادقانه بدانید و با علم به آن لیزر را شروع کنید.

چرا آقایان به لیزر موهای زائد نیاز دارند ؟

کاهش تراکم برای آقایان پر مو : لیزر موهی زائد می تواند کمکی به آقایانی که احساس می کنند موهای بدنشان بیش از حد متراکم و پر مو است کمک کند. اگر موهای اضافی در پشت، سینه، شکم و یا ناحیه های بدن شما زیاد است لیزر می تواند معجزه ای برای از بین بردن موهای بدن شما باشد. اکثر افراد گمان می کنند با لیزر کردن تمام موهای زائد بدنشان حذف می شود و پوستشان کاملا صاف و بدون مو می شود چون بیشتر متقاضیان لیزر موهای زائد خانم ها هستند و می خواهند که تمام موهای بدنشان به طور کامل حذف شود اما این باور اشتباه است که لیزر موهای زائد حتما موهای بدن را از بین می برد.

لیزر موهای زائد آنقدر تاثیر گذار است که می تواند بیش از 90 درصد موهای بدن را از بین ببرد ولی می توانیم برنامه و روند درمانی شما را طوری تنظیم کنیم که مثلا تراکم موهای بدن شما به نصف کاهش یابد. بسیاری از آقایانی که برا لیزر موهای سینه مراجعه می کنند نمی خواهند موهای سینه را کاملا حذف کنند بلکه می خواهند تراکم موهای سینه شان کاهش یابد در حدی که ظاهر نامطلوبی نداشته باشد یا از زیر لباس بیرون نزند. پس میزان کاهش تراکم و درصد حذف موها به خواسته افراد بستگی دارد.

بهداشت و سلامت پوست : داشتن موهای زیاد به معنی این نیست که شما بهداشت را رعایت نمی کنید. اصلاح موها به بسیاری از آقایان کمک می کند که کمتر دچار التهاب و آزار های پوستی مانند عرق سوز شدن بشوند. بعضی از افراد موهای خود را به دلیل خارش اصلاح می کنند. خارشی که در ماه تابستان بیشتر می شود. توزیع موهای بدن جالب نیست مثلا برخی آقایان در ناحیه پشت خود موی کمی دارند ولی در ناحیه نشیمنگاه بسیار پر مو هستند این توزیع نامناسب این افراد را مجبور به اصلاح موهای نشیمنگاه می کند که بسیار دردسر ساز است.

اصلاح راحت تر و مشکلات زیر پوستی : یکی از دلایل لیزر موهای زائد در آقایان راحت شدن از اصلاح صورت و بدن است. بسیاری از آقایان در ناحیه گردن از مشکل موهای زیر پوستی یا موهایی که به سمت داخل رشد می کنند رنج می برند. این مشکل سودوفولیکولیت باربی یا التهاب کاذب ریش نام دارد و راه درمانی موثر برای آن لیزر موهای زائد است. دلیل التهاب کاذب ریش یا موهای زیر پوستی این است که موهای این ناحیه به هر سمتی که بخواهد رشد می کند و می تواند باعث آزار پوستی شود و یا حتی امکان دارد مو از پوست خارج شود، به سمت پایین قوس بزند و از جای دیگر به پوست فرو برود و باعث التهاب شود. لیزر موهای زائد به افرادی که از فولیکولیت ها رنج می برند کمک می کند. این افراد دچار جوش های سر سفید و کوچک می شوند که ناشی از التهاب فولیکول مویی هستند چون در لیزر موهای زائد فولیکول ها از بین می رود و دیگر هیچ فولیکولی وجود ندارد که بخواهد ملتهب شود پس مشکل برطرف می شود.

چرا آقایان به لیزر موهای زائد نیاز دارند ؟

طاسی یا کچلی سر : شاید لیزر کردن موهای سر خیلی عجیب باشد اما برخی از افراد همان مراجع کننده های لیزر موهای سر هستند. بعضی از اوقات طاسی به شکل نقاط پراکنده ظاهر می شود یا الگویی به خود می گیرد که از نظر ظاهری جلوه زیبایی ندارد. بسیاری از افرادی که نمی خوماهند یا نمی توانند کاشت مو انجام دهند از لیزر کردن موهای سر استفاده می کنند. گاهی هم افرادی که خط رویش موهایشان دچار مشکلات و عدم تقارن است که می توان آن را با لیزر اصلاح کرد. ممکن است بعضی از آقایان موهای گردنشان زیاد است و باعث آزار آن ها می شود که این افراد می توانند با انجام لیزر موهای زائد از شر موهای گردنشان برای همیشه خلاص شوند.

شکل دهی موها : اگر ریش شما از پایین گردن تا بالای گونه هایتان ادامه دارد و منطقه وسیعی از صورتتان را در بر می گیرد می توانید با استفاده از لیزر موهای زائد صورت شکل و الگوی موهای صورت شما اصلاح شود و به شکل دلخواهتان در بیاید. بسیاری از آقایان ریش های پرپشتی دارند که از این روش برای زیباسازی حالت و الگوی رشد موهای صورت استفاده می کنند.

هزینه لیزر موهای زائد آقایان : هزینه لیزر برای هر فرد متفاوت است و بستگی به تعداد جلسات، موقعیت جغرافیایی، کلینیک و پزشک  دارد. برای مثال هزینه لیزر در تهران با هزینه لیزر در شهرستان بسیار متفاوت است.

نکات قبل از لیزر موهای زائد

 از آفتاب دوری کنید : بعضی از افراد در زمستان لیزر می کنند تا در معرض آفتاب قرار نگیرند. افراد باید قبل از انجام لیزر تا 3 هفته بعد از لیزر از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کنید. نتیجه مطلوب لیزر موهای زائد در مردان زمانی به وجود می آید که فرد پوست روشن و موهایی تیره داشته باشد. هرچه اختلاف کانتراست بیشتری بین پوست و مو باشد لیزر عملکرد بهتری خواهد داشت. اگر پوست شما برنزه شده باشد یا موهایتان در اثر برخورد اشعه UV کمرنگ شوند لیزر تاثیر مناسبی نخواهد داشت. حتی امکان دارد به پوست آسیب بزند و ایجاد سوختگی کند.

بعد از لیزر ورزش نکنید : بعد از لیزر کارهایی وجود دارند که باید از انجام این کارها پرهیز کنید. در جلسه لیزر آسیب هایی انتخابی به پوست وارد می شود پس پوست شما صدمه دیده است و باید تا زمانی که بهبود نیافته است باید مراقب پوست خود باشید. گرمای زیاد در این شرایط می تواند باعث آزار و تورم پوست شود پس تا 48 ساعت بعد از انجام لیزر سعی کنید از ورزش کردن، قرار گرفتن در آفتاب، رفتن به سونا، جکوزی و حمام آب داغ خودداری کنید.

نکات قبل از لیزر موهای زائد

آیا لیزر موهای زائد خطرناک است؟

کار با لیزر نیاز به تجربه، تخصص و مهارت دارد. در غیر این صورت عوارض لیزر موهای زائد باعث ایجاد سوختگی و لکه‌های پوستی شود. احتمال رخداد عوارض جانبی و آسیب‌های ناشی از لیزر به صورت کلی بسیار پایین است و بیشتر زمانی دیده می‌شود که دستگاه لیزر در دست اپراتور کار نابلد باشد. اما اگر لیزر را اپراتورهای حرفه‌ای و تحت نظر پزشک متخصص انجام بدهند، با یکی از کم خطرترین و کم‌عارضه‌ترین روش‌های حذف موهای زائد طرف هستیم و شاید تنها عارضه‌ی آن درد خفیفی باشد که برخی از مراجعین تجربه می‌کنند.

لیزر بدون این که به لایه‌ی سطحی پوست یعنی اپی‌درم آسیب بزند از آن عبور می‌کنند. جالب است بدانید که لیزر نه تنها آسیبی به پوست وارد نمی‌کند بلکه می‌تواند کلاژن سازی را در لایه‌های عمقی پوست تحریک و باعث بهبود بافت پوست هم بشود. البته اتفاق آنقدرها چشمگیر نخواهد بود ولی تا حد جزئی رخ می‌دهد.

کلام آخر

قبل از انجام لیزر سعی کنید با اطلاعات کافی دست به انجام این کار بزنید و از پزشکان متخصص و با تجربه مشاوره بگیرید. ممنون که تا ادامه مقاله هزینه لیزر موهای زائد آقایان همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

اینستاگرام آوینا

جدیدترین نمونه کارها

گرفتن وقت تلفنی

026۳۴۰۹۲۲۸۲‬‬ - 02634212545

ساعت کاری کلینیک

شنبه تا پنجشنبه - 8:00 - 20:00

ایران کرج

گوهردشت خيابان اصلي (ازادي)نبش يازدهم غربي پلاك ٩