بهترین مرکز کاشت مو در کرج

برخی از بهترین پزشکان و متخصصان در مراکز زیبایی به طور تخصصی در کرج شروع به کار کرده اند و بهترین مرکز کاشت مو در کرج را به وجود آورده اند. اگر مایل به دانستن اطلاعات بیشتری در مورد مراکز کاشت مو و چگونگی کاشتن مو در کرج هستید مطلب امروز را حتما بخوانید. مراکز مختلفی برای کاشت مو در کرج پیشنهاد شده است زیرا از هر  نفر یک نفر ریزش مو را دارد و ریزش مو بیشتر به عواملی چون بالا رفتن سن و برخی بیماری ها مربوط است. در زنان ریزش موها در همه جای سر و در مردان در قسمت های مختلف سر وجود دارد که البته زنان قادرند که از روش های دیگری به جزء کاشت  مو ( مانند اکستنشن و مو مصنوعی ) استفاده کنند. به همین دلیل بیشترین مورد مربوط به کاشتن مو در کرج مربوط به مردان است. در کنار کاشتن مو در کرج، در هر مرکز متفاوت است ( هر چند که پروسه کاشتن مو یکسان باشد. ) و کاشت مو آخرین راه درمان است.

اگر شما هم جزء کسانی هستید که با مصرف دارو و سایر روش ها ( به جزء کاشت ) کنار نخواهید آمد، کاشت مو گزینه ای مناسب برای شماست. کاشت مو نوعی عمل جراحی است که با پیوند دادن مو امکان پذیر شده است کاشتن مو در کرج اگر در بهترین مراکز مو در کرج باشد باعث پر شدن یا رشد مو در محل های کم مو و بدون مو است. منظور از کاشت مو برداشتن مو از قسمت های پر و دارای مو و کاشتن در قسمت های بی مو و کم مو است که در بهترین مراکز کاشت مو در کرج به خوبی انجام شود.

عمل زیبایی به نام کاشت مو

کاشت مو جزء عمل های زیبایی طبیعی است که از جابه جای موهای سر امکان پذیر خواهد شد. یعنی از قسمت های که موی زیادی روییده یا به اصطلاح پرمو است مو گرفته شده ( بانک مو ) و در قسمت های طاس و کم پشت روییده خواهد شد. برای گرفتن یک نتیجه خوب از کاشت مو باید به یک مرکز خوب مراجعه کنید. کلینیک آوینای کرج یکی از مراکز خوب است که به بهترین مرکز کاشت مو در کرج معروف و مشغول است.

کلینیک آوینا به طور تخصصی کاشت مو را با توجه به میزان طاسی انجام داد و عملکرد خوبی را نیز داشته است. برای اقدام به کاشتن مو در کرج با کلینیک آوینا تماس بگیرید. بیشتر مراکز کاشت مو در کرج دارای مجوزهای لازم از وزارت بهداشت هستند زیرا کاشتن مو نیز کاری تخصصی است ( پیوند موکار سختی است ) توانایی متخصصان کاشت باعث رشد مو در محل های بی مو است.

متخصصان مو در کرج سعی خواهند کرد که مو را در محلی که لازم است بکارند تا به سر جلوه بدهند. در مراحل کاشت مو است که بهترین مرکز کاشت مو در شهر کرج مشخص خواهد شد. باید در کاشت مو، موها آسیب نبینند و محل کاشت هم سالم باقی بماند و به روش طبیعی مو کاشته شود که تمامی موارد گفته شده در مراکز برتر کاشت مو رعایت خواهد شد.

عمل زیبایی به نام کاشت مو

چگونگی انجام کاشتن مو در کرج

کاشت مو از راه های خوب برای درمان طاسی است و باعث رسیدن به ظاهر طبیعی فرد خواهد بود.قبلا در کرج کاشت مو با انجام عمل های سنگین امکان پذیر بود که در نهایت بسیار نامرتب و بی کیفیت بود که در یک زمان طولانی انجام می شد که فقط برای مراجعه کننده هزینه بر بود با کلی آسیب وارد شده به موهایش. اما دیگر کاشتن مو در کرج مثل گذشته نیست، حالا کاشت مو در کرج پیشرفت کرده و روز به روز ایرادات وارده بر کاشت مو کمتر شده است.

چگونگی انجام کاشت مو به وضعیت و انتظار شخص مربوط است. روش های کاشت مو متفاوت هستند و متداول ترین روش ها شامل روش  FIT و روش  FUT است. همچنین پزشک قادر است بنا به خواست بیمار روش کاشت مو FIT و  FUT را با هم انجام دهد که به اصطلاح روش ترکیبی نام دارد و نتایج خوبی را برای بیماران دارد. مراحل کاشت مو که به نام پیوند مو خلاصه شده اند از برداشت و تولید قسمت های کوچکی بافت و استفاده در قسمت های طاس و کم پشت است.

در همه مراکز زیبایی کاشت مو عملی سرپایی است و مراکزی که به کاشتن مو در کرج مشغول هستند نیز کاشت را به صورت سرپایی بدون استفاده از بی هوشی انجام خواهند داد. بیماران بعد از اتمام یافتن مراحل کاشت موی خود نیاز به گذراندن دوران نقاهت ندارد و بهتر است زندگی عادی خود را از سر بگیرند و ناگفته نماند که علت پرطرفدار بودن کاشت مو همین نیاز نداشتن به استراحت کردن است.

برای کاشت مو ابتدا پزشک قسمتی که برای برداشتن مو در نظر گرفته است را بی حس کرده تا در زمان برداشت دردی حس نکند و سپس شروع به برداشت مو از قسمت های پرمو کرده و در محل های که مو نیاز به کاشتن دارد پیوند خواهد زد. بیشتر برداشت مو از پشت سر بوده و محل برداشت نیز پس از برداشته شدن مو پانسمان خواهد شد که شخص باید برای تعویض پانسمان بعد از گذشت یک روز به نزد پزشک برود تا پزشک پانسمان او را تعویض نماید.

ریزش موها بر اثر چیست؟

طبق گفته ها ریزش مو طاسی سر بیشتر به دلیل ضعف خونرسانی، کمبود ویتامین ها، پوشاندن سر و شوره است که بعد از تحقیق مشخص شده همه ی گفته ها و دلایلی که در بالا گفته شده جزء دلایل ریزش موها نیست.

حتی گفته شده که با دیدن موهای خود قادر هستید که بگویید پدربزرگ شما ( از طرف مادری ) چقدر پرمو یا کم مو و حتی بی مو بوده است! یا اگر تا سن 40 سالگی طاس نشدید دیگر هرگز امکان طاس شدن در شما نیست که البته اشتباه است.

سه عامل اصلی باعث ریزش موها تغییرات هورمونی، ارثی و پیری است و طبق قانون طاسی اگر شروع ریزش مو و کچلی در کم سن و سالی شروع شود حتما کچلی بیشتر خواهد شد. اگر دنبال شهر یا منطقه ای برای درمان کچلی و طاسی هستید به کرج بروید. بهترین مرکز کاشت مو در کرج

باعث رشد و نتیجه خوب شما از کاشت مو است. با کاشت مو شما بی مویی را درمان کرده اید و باعث بالا رفتن اعتماد به نفس خود شده اید. نتایج کاشتن مو در کرج حتما با وضعیت ایده آلی که در نظر گرفته اید فرق دارد. شاید با خواندن مقاله ما به کرج برای کاشت مو مراجعه کرده باشید اما به نتیجه ایده آل خود نرسیده باشید و با خود بگویید که مطالب گفته شده جنبه تبلیغات را دارد اما نه!

زیرا هدف پزشک متخصص کاشت مو در کرج بهترین استفاده از موهایی که دارید است تا به شما جلوخ ای پرمو و طبیعی ببخشند. پس قبل از اقدام به انجام کاشتن مو انتظاراتی که در نظر گرفته اید را به پزشک بگویید تا پزشک نتیجه کاشت مو را نزدیک به انتظارات تان ارائه دهد. اما در هر صورت کاشتن مو در کرج در همه ی شهرها برای استفاده از موها در محل های مورد نیاز است.

ریزش موها بر اثر چیست؟

انتخاب بهترین روش کاشت مو متناسب با شرایط فرد

کاشت مو با استفاده از بهترین روش بستگی به شرایط فرد دارد. بنابراین متخصص کاشت مو باید تمام شرایط فرد را در نظر بگیرد و با توجه به آنها بهترین روش را بدون کمترین آسیب رسی و هزینه برای فرد انجام بدهد. معمولاً عواملی که بر روی کاشت مو تاثیر می گذارد، شامل موارد زیر می باشد:

 • میزان بانک مو
 • میزان کچلی سر
 • خاصیت انعطاف پذیری پوست سر
 • زمانی که برای کاشت مو اقدام می کنید
 • نتیجه ای که فرد از کاشت مو انتظار دارد.
 • داشتن بیماری خاصی
 • سرعت بهبودی زخم

بنابراین نمی‌توان یک روش را به عنوان بهترین روش کاشت مو انتخاب کرد. چراکه روش های کاشت مو با توجه به شرایط فرد و میزان تاثیر گذاری آن انتخاب می شود و هر کدام از روش های کاشت مو برای خود مزایا و معایبی دارد و وقتی این مزایا و معایب متناسب با شرایط فرد باشد، می توان آن را به عنوان روش مناسب انتخاب کرد.

آیا تصمیم خود را از انجام کاشت مو گرفته‌اید؟

در صورتی که تصمیم قطعی خود را برای انجام کاشت مو گرفته‌اید باید در مورد روش های مختلف اطلاعات کافی داشته باشید تا بتوانید در اولین جلسه مشاوره با متخصص مو در مورد وضعیت و شرایط خود با او صحبت کنید و به صورت تخصصی بتوانید در مورد این قضیه سوال کنید. در واقع نتیجه شما از کاشت مو در همان ابتدای جلسه مشخص می شود. بنابراین باید بتوانید در جلسه مشاور با دکتر هم فکر می کنید تا به بهترین نتیجه برسید و به همراه متخصص بهترین روش کاشت مو را انتخاب کنید. چرا که این حق شماست در مورد کاشت‌ مو خود تصمیم بگیرید و بهترین روش را بر گزینید.

افراد مناسب و نامناسب برای انجام کاشت مو

چه کسانی برای کاشت مو مناسب هستند و چه کسانی نباید کاشت مو را انجام دهند؟ پاسخ سوال در ادامه مطلب آورده شده است. افراد مناسب برای انجام کاشت مو شامل دو مورد زیر هستند.

 • افراد دارای موهای طبیعی

اگر جزء افرادی هستید که موهای اطراف یا پشت سر را دارید پس گزینه خوبی بریا انجام کاشت مو هستید زیرا امکان برداشت بافت از محل های رویش مو ( اطراف و پشت سر ) را برای پیوند مو دارد.

 • محل های پیوند دهنده

اگر قسمت های از سرتان برای پیوند مناسب است پس امکان کاشت مو برای شما نیز وجود دارد. کاشت مو به رنگ، بافت و شکل مو نیز بستگی دارد چرا که روی انجام پیوند تأثیرگذار است و نکته قابل ذکر دیگر در مورد کاشت مو تکنیک های انجام کاشت مو است که در جراحی مو توسط پزشک مورد استفاده است. مثلا در برخی افراد روش ترکیبی یا استفاده از دو روش نتیجه بهتری را در کاشت مو به همراه دارد. افرادی که نباید اقدام به کاشت مو کنند موارد زیر هستند.

 • افرادی که مقدار کافی مو برای انجام پیوند ندارند یا به معنا و مفهوم دیگر بانک موی ضعیفی دارند.
 • افرادی که به علت انجام روش شیمی درمانی موهای خود را از دست داده اند.
 • زنانی که نواحی زیادی از موهای سرشان ریخته است.
 • زنان باردار
 • اشخاصی که در قسمت های مختلفی از سرشان دارای برآمدگی هستند.

نیاز به کاشت مو در زنان

راه های وناگونی برای رفع طاسی مو در زنان پیشنهاد شده است. از جمله راه های برطرف سازی طاسی در زنان استفاده از موهای مصنوعی یا اضافه کردن مو ( به اصطلاح اکستنشن ) و مصرف داروها است که البته در مورد مصرف داروها باید گفت که اثر داروها در همه افراد یکسان نیست.

در برخی افراد  مصرف دارو باعث رشد موها شده و در برخی دیگر تأثیری روی روند رشد مو نداشته است. کاشت مو در هر روشی مناسب برای همه زنانی است که کم و بیش دچار طاسی شده اند. اگر شما هم جزء زنانی هستید که برای کاشت مو کاندید شده اید ممکن است پزشک برای انجام کاشت مو از روشی چون گسترش موها یا پیوند کردن استفاده کند.

باید درک کنید که رشد موی شما در کاشت مانند قبل نیست اما به هر حال کاشتن مو باعث کمتر شدن کم مویی است. علت ریزش مو در زنان به دلایل مختلفی ربط دارد. طاسی در زنان کمتر از مردان رخ خواهد داد اما به هر حال طاسی در زنان نیز یک مشکل است. دلیل ریزش مو در زنان شاید از اختلالات هورمونی یا ژنتیکی باشد که باعث ریخته شدن موهای جلوی سر و طاسی است.

برخی دیگر از دلایل طاسی در زنان پیری، بارداری ( در اثر اختلالات هورمونی ) و ارثی است. همچنین برای درمان ریزش مو در زنان داروهای مختلفی وجود دارد که البته بیشتر داروها اثری موقت دارند زیرا علت اصلی ریزش مو در زنان اختلالات هورمونی است. پس چه بهتر که یک روش مناسب را برای جلوگیری از ریزش مو استفاده کنید. فقط کافیست که به یک مرکز زیبایی بروید و اقدام به کاشت مو کنید.

افراد مناسب و نامناسب برای انجام کاشت مو

کاشتن مو در کرج برای زنان

مراجعه کنندگان خانم برای کاشتن مو در کرج باید از موارد زیر باشند.

 • هورمون DHT

خانم ها نباید مورد تأثیر بد هورمونDHT قرار گرفته باشند در غیر این صورت برای کاشت مو مناسب نیستند.

 • بستن بیش از حد موها

علت طاسی برخی زنان در بستن بیش از حد مو و کشیده شدن مو در حالتی چون دم اسبی است که با گذشت زمان موها ریخته خواهد شد.

 • جراحی پلاستیک

زنانی که بر اثر انجام عمل های جراحی پلاستیک موهای اطراف را ندارند نیز برای انجام کاشت مناسب نیستند.

 • ریزش موی مردانه

زنانی که ریزش موهایشان الگوی مردانه دارد یعنی خط موهایشان عقب رفته یا در وسط سر دچار طاسی شده اند.

 • ریزش سکه ای
 • حوادث

اگر بر اثر حادثه یا اتفاقی ( سوختگی، تصادف و غیره )  دچار ریزش مو شده اید.

در صورتی که علت ریزش مو در زنان مربوط به موارد گفته شده است برای کاشتن  مو در کرج به یکی از مراکز تخصصی پوست و مو مراجعه کنید.

مشاوره کاشت مو در کرج

دانستیم که کاشتن مو در کرج یک روش درمانی موثر است و برای مطمئن شدن بابت مناسب بودن کاشت مو برای فرد، فرد باید به یک مرکز مناسب و به نزد یک پزشک متبحر و باتجربه برود تا مبادا ریزش موی فرد از طریق راه های دیگر قابل درمان باشد. منظور از مراجعه به پزشک بریا مناسب دیدن روش های رشد مو انجام مشاوره است. در مراکز کاشتن مو در کرج، قبل از اقدام به کاشتن مو مشاوره اولیه از سوی مراکز برای بیماران در نظر گرفته شده است.

در مشاوره ها پزشک رشد موها را بررسی کرده و در مورد رشد مو ، روش های زندگی کردن شما، توقعات و هدف شما از کاشت مو سوال خواهند پرسید.اگر برای کاشتن مو مصمم هستید پزشکان متخصص پوست مو در کرج در مورد بیهوشی، وسایل کاشت، عوارض و هزینه  کاشت مو با شما سخن خواهند گفت.

اگر سوال یا ابهامی در زمینه کاشت مو دارید حتما از پزشک بپرسید چون هدف از مشاوره راهنمایی شما در مسیر درست درمان و زیبایی است. مثلا از دکتر سوال کنید که کدام روش کاشت مو برای شما مناسب تر است و چقدر زمان برای روش در نظر گرفته شده لازم است یا بپرسید که روند درمان و کاشت مو برای شما چگونه خواهد بود؟ اگر برای کاشتن مو در کرج به شهر کرج سفر کرده اید حتما از جلسات خوب مشاوره استفاده کنید.

مشاوره کاشت مو در کرج

بعد از انجام کاشت مو چکار کنیم؟

 • دخانیات

دو هفته پیش از کاشتن مو سیگار نکشید.

 • داروها

در صورت مصرف داروی چون ویتامین E سه هفته پیش از کاشت مصرف دارو را قطع کنید یا اگر در حال مصرف داروی حاوی آسپرین هستید به پزشک خود بگویید. همچنین قبل از کاشت مو هرگز داروهای چون ایبوپروفن و ناپروکس را نخورید.

 • بیماری

اگر دارای بیماری های چون قند خون، بیماری های قلبی و صرع هستید حتما به پزشک خود بگویید.

 • حمام کردن

روز قبل از انجام کاشت حمام کنید و در حمام به موهای خود نرم کننده بزنید. برای اصلاح مو قبل از انجام کاشت از پزشک خود سوال کنید. مثلا برای استفاده از روش FUT نباید سه هفته پیش از کاشت، موهای خود را اصلاح کنید.

 • تغذیه

غذای سبکی را قبل از انجام کاشت خورده باشید.

 • استراحت

به اندازه کافی استراحت کنید.

 • شرکت در مشاوره

در جلسات مشاوره کاشت مو شرکت کنید. طی جلسات مشاوره مشخص خواهد شد که ریزش موی شما از چه عاملی است. مثلا زمان ریزش مو، سوابق ریزش مو در نزدیکان و اختلالات هورمونی مورد بررسی قرار خواهد گرفت. همچنین در جلسات مشاوره سوابق بیماری و حساسیت های که احتمال دارد در روند کاشت مو برای فرد به وجود بیاید مشخص خواهد شد تا بهترین روش کاشت برای فرد انتخاب شود.

 • آزمایشات

اگر به عنوان کاندیدای ثابت مو انتخاب شدید آزمایشات قبل از کاشت مو از شما گرفته خواهد شد. آزمایشات خون نشان دهنده میزان انعقاد خون، بیماری ویروسی هستند. انجام آزمایشات پیش از کاشت ضروری است و در صورت طول بردن مدت زمان آزمایش ( از یک ماه بگذرد ) باید دوباره آزمایش گرفته شود.

انواع روش های کاشت مو در کرج

در ادامه با انواع روش های کاشت مو در کرج آشنا می شوید :

روش SUT :

روشی بدون جراحی است که متقابلا دارای درد، زخم و بخیه نیست و جزء روش های طبیعی کاشت مو است. در این  روش گرافت های مورد نظر توسط دستگاه به صورت خودکار خارج می شود. محبوبیت این روش به خاطر این است که دستگاه به صورت اتوماتیک کار می کند و سرعت کاشت مو را بالا می برد و همچنین احتمال این که به گرافت های موی سالم آسیب وارد شود، بسیار کم است. در این روش می توان به صورت یک در یک جلسه به طور کامل کاشت مو انجام شود. از آنجا که روش sut به روز شده روش fit می باشد، هزینه کاشت مو بیشتر خواهد شد.

روشFUT :

برداشت از بانک مو و کاشت در محل بدون مو بوده که نوعی جراحی است. این روش از گذشته‌های دور ابداع شده است و برای کاشت مو از این روش استفاده می شد. اما بخاطر وجود زخمی نوار مانند در پشت سر خیلی ها بعد از کاشت مو احساس خوبی ندارند. در روش fut متخصص مو به وسیله میکروسکوپ یک نوار پوستی از پشت سر که دارای فولیکول های مو می باشد، را جدا کرده و سپس هر کدام از فولیکول های مو را در نواحی خالی سر جایگزین می کند.

این روش به خاطر دقت کمتری که لازم دارد، نسبت به روش های دیگر هزینه کمتری را شامل می شود. هم چنین برای انجام این روش نیازی به تراشیدن مو نیست.  چون فولیکول های مو با سرعت بیشتری کاشته می شوند و احتمال این که آسیب ببینند، کمتر است. همچنین در این روش فولیکول هایی استخراج می شوند که عمر دائمی دارند و احتمال این که بعدها دچار ریزش بشوند، بسیار کم است.

اما تنها عیب این روش ایجاد زخم بسیار بزرگ در پشت سر می باشد که دیرتر خوب می شود و احتمال خونریزی در این روش بسیار زیاد است. بنابراین فردی که با استفاده از این روش کاشت مو انجام می دهد، دوران‌ نقاهت بیشتری را طی می کند و ممکن است بیشتر احساس ناراحتی و درد داشته باشد. در این روش به خاطر وجود زخم بزرگ نباید فعالیت های سنگین انجام داد.

روش ترکیبی :

ترکیبی از روشFUT و  SUT است. همانطور که از اسم این روش پیداست، روش ترکیبی ترکیبی از روش fit و fut می باشد که برای کاشت مو به صورت همزمان از این دو روش استفاده می شود. روش ترکیبی بهترین روش کاشت مو برای افرادی می باشد که دارای بانک مو خوبی می باشند و موهای آنها تراکم زیادی دارد.

نحوه انجام کاشت مو به روش ترکیبی به گونه ای است که در ابتدا فولیکول های مو به روش fut برداشته می‌شود و سپس در آخر، برای بهبود نتایج و تراکم بیشتر از روش fit استفاده می‌شود. در این روش باعث می‌شود گرافت‌ها کیفیت بهتری داشته باشند و احتمال آسیب دیدگی آنها کاهش پیدا کند با استفاده از این روش می توان به تراکم بالاتری دست یافت.

عوارض جانبی ناشی از کاشت مو

در حقیقت تمامی جراحی های زیبایی بسیار حساس بوده و هر یک از آن ها عوارض جانبی مختص به خود را دارد. اگر متخصص کاشت مو از مهارت کافی برخوردار بوده و از دستگاه های پیشرفته در این زمینه استفاده کند، احتمال بروز این عوارض را به کم ترین میزان ممکن می رساند. عوارض نام برده شده در این قسمت، موقتی هستند و بعد از گذشت زمان از بین می روند. عوارض موقتی ناشی از کاشت مو شامل موارد زیر می شود:

 • کم پشت شدن مو: یکی از متداول ترین عوارض کاشت مو، کم پشت شدن موی سر است. برخی از متقاضیان ممکن است به صورت روزانه درصدی از مو های خود را از دست بدهند.
 • سکسکه بعد از عمل: حدود 5 درصد از متقاضیان دچار آن می شوند. جای نگرانی نیست و در مدت زمان بسیار کوتاهی برطرف می شود.
 • تورم نواحی مورد نظر: متخصص زیبایی ممکن است برای برخی از تورم های آزار دهنده دارو تجویز کند. این دارو ها باعث کاهش تورم در سر و پیشانی فرد می شود.
 • خارش پوست: در این زمان نباید به هیچ عنوان پوست سر خود را بخارانید. زیرا خاراندن محل پیوند، باعث پیدایش دلمه های پوستی و در نهایت ریزش فولیکول های مو را به دنبال دارد. پس زمانی که دچار این عارضه شدید باید از مرطوب کننده و شامپو استفاده کرده و به هیچ عنوان پوست سر خود را نخارانید.

عوارض جانبی ناشی از کاشت مو

عوامل موثر بر قیمت کاشت مو

قطعا هزینه کاشت مو برای افرادی که می خواهند این عمل را انجام دهند، بسیار اهمیت دارد. بر خلاف انتظار، تعرفه ثابتی برای این عمل زیبایی وجود ندارد. یکی از اشتباهات رایجی که افراد مرتکب می شوند این است که برای انتخاب کلینیک و متخصص مربوطه، در ابتدا به فکر هزینه های آن هستند؛ به عبارتی کلینیک هایی که خدمات خود را در قالب هزینه های کم تری ارائه می دهند را در اولویت قرار می دهند. اما شما نمی توانید از این کلینیک ها انتظار داشته باشید که بهترین خدمات را با بهترین کیفیت برای شما انجام دهند. به همین خاطر به شما توصیه می کنیم که در قدم اول به دنبال بهترین مرکز کاشت مو باشید؛ پس از مطمئن شدن از تجربه و کیفیت بالای کار مجموعه می توانید در رابطه با هزینه های آن ها سوال کنید.

در این قسمت عوامل موثر بر قیمت کاشت مو در کلینیک های زیبایی آورده شده است:

 • روش مورد استفاده
 • مکان کلینیک
 • صلاحیت و تجربه جراح
 • تعداد فولیکول های مورد نیاز
 • کیفیت و استاندارد بودن روش کار کلینیک

کلام آخر 

همانطور که فهمیدیم، کاشت مو در کرج با توجه به شرایط فرد انجام می شود و انتخاب روش مناسب برای کاشت توسط متخصص مو اهمیت زیادی دارد. بنابراین در انتخاب دکتر یا کلینیک کاشت مو دقت کافی داشته باشید.

حال، امیدواریم مطالب مفیدی در اختیارتان قرار داده باشیم.

امتیاز دهید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان (کلیک کنید)