تلفن کلینیک: 02634092282‬‬

تلفن مشاوره رایگان : 09120914348

کرج :گوهردشت ، خيابان آزادي، نبش يازدهم غربي، پلاك ٩

 

 

هزینه لیفت با نخ در کرج

هزینه لیفت با نخ در کرج

یکی از روش هایی که برای زیبایی و برطرف کردن نواقص صورت و کشیدن و لیفت پوست و ابرو و بینی و مواردی از این قبل به وجود آمده، روش لیفت با نخ است که امروزه بسیار کار آمد است و نسبت به روش های دیگر هزینه ی مناسبی هم دارد. برای دریافت اطلاعاتی درباره لیفت با نخ و هزینه لیفت با نخ در کرج ، همراه ما باشید.

لیفت صورت با نخ چیست؟

هنگامی که پوست صورت و بینی افراد افتادگی پیدا می کند، یکی از روش های موثر برای سفت کردن و بالا کشیدن آن ها، لیفت با نخ است که انجام این کار حدود بیست دقیقه زمان می برد و بعد از انجام آن هیچ جای زخم و لکی هم باقی نمی ماند.

یکی از بهترین نوع لیفت صورت، لیفت با نخ سیلوئت است که یک نوع درمان ضد پیری و بازسازی کلاژن در پوست صورت و گردن است که به آن لیفت تک بخیه هم می گویند به دلیل این که نخ هایی که برای بخیه استفاده می شود از نوع جذبی هستند

لیفت و کوچک کردن بینی با نخ چیست؟

برای برطرف کردن نواقص بینی ازجمله افتادگی نوک بینی و حالت دادن به آن از روش لیفت با نخ استفاده می کنند که بسیار موثر و کار آمد است. یکی از تفاوت های این روش با روش های دیگر این است که برای انجام لیفت با نخ نیازی به جراحی نیست. این روش برای افرادی که از انجام جراحی در هراس هستند، بسیار مناسب است. بینی افراد به دلیل قرار گرفتن در مرکز صورت، تاثیر بسیاری بر زیبایی چهره دارد. گاهی افراد قصد دارند که کمی تغییرات بر روی بینی خود ایجاد کنند که برای انجام این کار لیفت با نخ روش بسیار موثری است.

لیفت و کوچک کردن بینی با نخ چیست؟

لیفت صورت با نخ به چه روش های صورت می گیرد؟
هنگامی که سن افراد بالا می رود، موادی مانند کلاژن و الاستین که نوعی پروتئین در پوست هستند، جذب پوست می شود و کم کم از بین می روند که از بین رفتن این مواد باعث پژمرده شدن و شل شدن پوست و به وجود آمدن چین و چروک و خط هایی بر روی پوست می شود.
بهتر است که لیفت صورت با نخ لیفت تجزیه پذیر انجام شود زیرا این نخ باعث کشیدگی و مستحکم تر شدن پوست می شود و نتیجه ی انجام این کار، پوست فرد بسیار جوان خواهد شد. در مرحله اول انجام این کار، بر روی نواحی مشخص شده، سوراخ های بسیار کوچکی به وجود می آورند و سپس نخ و سوزن لیفت را وارد بافت های پوست می کنند. نخ و سوزن لیفت درست مانند قلاب به بافت پوست متصل می شوند و آن را بالا می کشد و حالت می دهد. لیفت با نخ به بخیه و جراحی و همچنین استراحت بعد از انجام آن، نیازی ندارد.

سن مناسب برای لیفت صورت با نخ

از این روش برای از بین بردن چین و چروک های روی گردن و پوست صورت استفاده می کنند که بیشتر برای افرادی که سنشان 30 تا 50سال است، مورد استفاده قرار می گیرد و بسیار مناسب است. استفاده از این روش برای افرادی که قبلا از روش لیفتینگ که یک روش متفاوت با لیفت با نخ است، که دچار افتادگی در آن قسمت شده اند، بسیار مناسب است. همچنین استفاده از لیفت با نخ برای تمام افرادی که دچار افتادگی و چین و چروک و خط هایی رو پوست شده اند، بسیار مناسب و کار آمد است. البته برای انجام لیفت با نخ، اول باید از پزشک متخصص خود مشاوره بگیرید، او باید تایید کند که شما نیازی به انجام لیفت با نخ دارید یا نه.

ماندگاری لیفت با نخ چقدر است؟

لیفت صورت با نخ حدودا دوازده تا هجده ماه ماندگاری دارد که بعد از گذشت این مدت، نیاز به ترمیم دارد.

مراقبت های قبل از انجام لیفت با نخ

• در مرحله اول باید پزشکی را انتخاب کنید که کاملا مورد اطمینان باشد و همچنین دارای سابقه و مهارت باشد.
• به تجویز پزشک متخصصتان، باید حدود یک هفته قبل از انجام لیفت با نخ، یک رژیم غذایی سالم و مناسب داشته باشید.
• یکی از دارو هایی که به بهبودی افراد کمک می کند، ویتامین C است.
• قبل از انجام لیفت با نخ، هرگز نباید از داروهایی مانند: ایبوپروفن و آسپرین استفاده کنید؛ زیرا استفاده از این دارو های موجب کبودی بعد از انجام لیفت می شود.
• قبل از انجام لیفت، افراد باید از کشیدن سیگار و مصرف نیکوتین و الکل اجتناب کنند؛ زیرا استفاده از این مواد باعث می شود که روند بهبودی کاهش پیدا کند.

مراقبت پس از عمل لیفت صورت با نخ24 ساعت بعد از انجام لیفت، می توانید به کارها و فعالیت های عادی بازگردید.
• بعد از انجام لیفت با نخ، نباید از کمپرس های سرد و گرم استفاده کنید؛ زیرا انجام این کار باعث می شود بافت هایی که در پوست تشکیل شده است، از بین برود.
• از انجام کارهایی که باعث می شود فشار خون را بالا ببرد، اجتناب کنید. حدود سه هفته بعد از انجام لیفت، می توانید فعالیت های سنگین انجام دهید.
• از اعمال سیگار و مصرف الکل بپرهیزید؛ زیرا مصرف آن ها، روند بهبودی را به شدت کاهش می دهد.
چه قسمت هایی از صورت را لیفت می کنند؟
• قسمت هایی مانند: ابرو
• گردن
• خط فک
• گونه ها
• قسمت های میانی صورت

مراقبت پس از عمل لیفت صورت با نخ

مزایای لیفت صورت با نخ

• سفت کردن و بالا کشیدن پوست
• از بین بردن و کم کردن چین و چروک و خطوط پوست
• اثر انجام لیفت ماندگار است
• اثرات پیری را کم می کند
• برای انجام لیفت، نیازی به جراحی و بخیه نیست
• از سن بیست سال به بالا، قابل اجرا است
• التهاب و قرمز شدن بعد از انجام لیفت، بسیار پایین است
عوارض لیفت صورت با نخ
• به وجود آمدن عفونت در آن ناحیه
• به وجود آمدن التهاب و تورم و کبودی
• بروز خون ریزی در آن ناحیه
• واکنش و حساسیت به نخ لیفت
• نا متقارنی در صورت
• حساس شدن پوست به لمس شدن
• بی حسی پوست

هزینه لیفت با نخ در کرج به دلیل های زیر بستگی دارد:

تاثیر نوع نخ لیفت بر هزینه آن: نخ هایی که برای لیفت مورد استفاده قرار می گیرد، انواع مختلفی دارد که هر نخ قابلیت و ماندگاری متفاوتی دارد.

• نخ های مونو: این نوع نخ، صاف و بدون خار هستند که برای سفت کردن پوست است ولی آن را لیفت نمی کند به همین دلیل برای از بین بردن چین و چروک و شلی پوست از ترکیب این نخ و نخ های خار دار استفاده می کنند. این نخ ها به پوست وصل می شوند تا تکان نخورند و ثابت بمانند.
نخ کاگ با خار دار: نخ هایی مانند یک قلاب هستند که به بافت های پوست متصل می شوند و چین و چروک را از بین می برند. این نخ ها با استفاده از خار هایش در پوست قرار می گیرد اما نخ های مونو یک جا برای ثابت ماندن ندارند.
نخ های پیج دار: این نخ از دو نوع نخی که در قسمت های بالا گفته شد بسیار گران تر هستند و برای پر کردن فرورفتگی هایی که در پوست موجود است استفاده می شوند. اگر پزشک از دو نخ پیچ دار استفاده کند، حجم قسمتی که در آن از نخ استفاده شده بسیار بیشتر می شود.
کلاژن: که در پوست تولید می شود، باعث می شود تا چین و چروک های آن قسمت از بین برود.
تاثیر تعداد نخی که در لیفت استفاده می شود:

تعداد نخ هایی که مورد استفاده قرار می گیرد: بستگی به نوع پوست و تجویز پزشک دارد.
• لیفت کلاسیک: در روش لیفت کلاسیک از هشت عدد نخ ساده و کوتاه استفاده می شود که در پوست قرار می گیرد، نخ هایی که در این نوع استفاده می شود، نخ های کاگ هستند و باعث تولید کلاژن می شوند و حدود یک سال دوام دارند.
لیفت با نخ دوبل: در روش لیفت با نخ دوبل از نخ های بلند و کوتاه و خار دار کاگ به طور همزمان و دوازده عدد استاده می شود که جذب این نخ ها حدود چهار ماه زمان می برد ولی ماندگاری و تاثیر لیفت حدود یک سال دوام دارد.
• لیفت با نخ VIP: از هجده عدد نخ کوتاه و بلند و خاردار به صورت همزمان استفاده می شود که این نخ ها را به طور هلالی در پوست می گذارند که استفاده از این نخ، دوام بسیار بالایی دارد، اما نسبت به تمام نخ های دیگر گران تر است.

هزینه لیفت با نخ در کرج به دلیل های زیر بستگی دارد:

تاثیر تجربه ی پزشک متخصص: برای استفاده از نخ های مونو، یک نقطه مشخص برای وصل کردن این نخ ها نیاز است. اگر پزشک متخصص دارای مهارت باشد، طوری این نخ ها را قرار می دهد که به هیچ عنوان قابل مشاهده نباشد. انتخاب و قرار دادن نخ ها، به مهارت و تشخیص پزشک بستگی دارد. پزشکی که دارای سابقه و مهارت بالایی است، هزینه ی بیشتری هم برای لیفت دریافت می کند. همچنین هزینه لیفت با نخ به مکانی که مراکز درمانی در آن قرار گرفته است هم بستگی دارد. برای مثال در شهر هایی مثل: پایتخت، هزینه لیفت با نخ گران تر است اما هزینه لیفت با نخ در کرج ، کم تر است.

هزینه لیفت با نخ در کرج

هزینه لیفت با نخ در کرج بستگی عوامل زیادی دارد، به همین دلیل نمی توان یک قیمت دقیق برای آن تعیین کرد. به همین دلیل برای مطلع شدن از هزینه لیفت با نخ در کرج باید از پزشک خود مشاوره بگیرید.

کلام آخر

با سپاس از شما همراهان گرامی که تا انتهای این مقاله، ما را همراهی کردید. امیدواریم که مطالب ذکر شده برایتان مفید بوده باشد. در صورت علاقمند بود به اطلاع از هزینه لیفت با نخ، با شماره هایی که در سایت قرار گرفته است، تماس بگیرید.

 

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

اینستاگرام آوینا

جدیدترین نمونه کارها

گرفتن وقت تلفنی

026۳۴۰۹۲۲۸۲‬‬

ساعت کاری کلینیک

شنبه تا پنجشنبه - 8:00 - 20:00

ایران کرج

گوهردشت خيابان اصلي (ازادي)نبش يازدهم غربي پلاك ٩