هزینه تزریق ژل لب

ما امروز قصد داریم شما را با هزینه تزریق ژل لب آشنا کنیم. افراد همواره به دنبال زیبایی و زیباتر شدن هستند. افراد با افزایش سن دچار کم حجمی لب، کاهش ارتفاع لب و … می شوند که در این صورت می توانند از تزریق ژل لب استفاده کنند تا به فرم و حجم دلخواه خود برسند. برای انجام تزریق ژل لب می توانید به بهترین دکتر تزریق ژل و بهترین کلینیک برای زیباتر شدن لب های خود مراجعه نمایید. ما در این مقاله هزینه تزریق ژل لب را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم، پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

تزریق ژل لب چیست؟

افراد برای افزایش حجم و بهتر شدن فرم لب ها از تزریق ژل لب استفاده می کنند. فیلرهای پوستی متنوعی وجود دارد که برای تزریق به لب از آن ها می توان استفاده کرد ولی در بین آن ها هیالورونیک اسید مورد استقبال قرار گرفته که به طور طبیعی در بدن یافت می شود. میزانی که باید تزریق شود بستگی به سلیقه افراد مراجعه کننده دارد.

هر فردی دارای فرم لب مخصوص خود می باشد پس نباید انتظار داشته باشید تا فرم لب های شما همانند سایر افراد شود. در تزریق ژل لب پزشک باید به تناسب لب بالا و پایین توجه زیادی داشته باشد تا به نتیجه ای مطلوب دست یابد. در تزریق ژل لب با حجم دادن به لب زیبایی صورت بیشتر می شود. شما برای تزریق ژل لب باید به یک پزشک مجرب مراجعه نمایید.

در انجام این روش از سوزن خیلی نازکی استفاده می شود و برای کاهش درد پزشک شما می تواند از کرم های بی حسی موضعی مثل لیدوکائین در حین تزریق برایتان استفاده کند. همچنین از ژل برای تزریق ژل گونه، چشم، و … استفاده می شود.

تزریق ژل لب چیست؟

چگونگی تزریق ژل
در مرحله اول شما باید به پزشکی مراجعه نمایید که با آناتومی لب و صورت کاملا آشنایی داشته باشد. قبل از تزریق ژل جلسه ای برگزار می شود و شما انتظارات خود را بازگو می کنید پزشک شما نیز متوجه آنچه که شما می خواهید می شود. پزشک باید بر حسب سلیقه شما و آنچه که بهتر است ژل را به صورت سطحی و یا عمقی تزریق نماید.

اگر از ترکیبات هیالورونیک اسید استفاده شود این ترکیب آب زیادی در اطراف خود جذب می کند و همین امر سبب افزایش حجم می شود پس در صورت استفاده از این ترکیب باید میزان کم تری نسبت به دیگر ماده ها برای اصلاح چین ها و فرورفتگی ها تزریق شود. پزشک بعد از انجام بی حسی موضعی، محلی که قرار است در آن ژل تزریق شود را با محلول ضد میکروب و یا الکب تمیز می کند.

بعد از پاک و تمیز کردن محل تزریق پزشک با استفاده از سرنگ های مخصوص و یا سوزن های بسیار نازک آن میزان از دارو که نیاز است را به لایه های پوستی و یا زیر پوستی نواحی مورد نیاز تزریق می کنند. این تزریق می تواند تزریق ژل به صورت، دور چشم ها، چین های دور دهان، لب ها، پیشانی، گونه ها و … باشد.

مزایای تزریق ژل لب

تزریق ژل لب دارای مزایا و فوایدی می باشد. یکی از این مزایا کبودی و تورم کمتر ژل های هیالورونیک اسید نسبت به بقیه فیلرها می باشد. در تزریق ژل لب متخصص می تواند حجم ژل را کنترل کند به طوری که به نتیجه دلخواه برسد. به دلیل اینکه این ژل ها موادی هستند که در بدن نیز وجود دارند سبب آلرژی و حساسیت افراد نمی شوند ولی اگر به لیدوکائین حساسیت دارید قبل از درمان پزشک خود را در جریان بگذارید.

نتایج حاصل از ژل لب دائمی نمی باشد ولی می تواند تا ۶ ماه ماندگاری تزریق ژل ادامه داشته باشد. اگر برآمدگی هایی در اطراف لب خو داشته باشید با تزریق ژل می توانید این مشکلات را به راحتی از بین ببرید. از دیگر مزایای تزریق ژل لب این است که حجم دهی و فرم دهی لب در کمترین زمان انجام می شود. بعد از تزریق ژل احمال بروز عوارض بسیار کم می باشد و می توانید نتایج آن را خیلی زود مشاهده کنید.

مزایای تزریق ژل لب

عوارض ژل لب

 • بعد از تزریق ژل امکان کبودی در محل تزریق وجود دارد. این کبودی ها به طور موقتی هستند و تا ۱۰ روز از بین خواهند رفت. سی کنید از سیگار استفاده نکنید زیرا سبب بیشتر شدن کبودی ها می شود. میزان کبودی در افراد ژنتیکی می باشد.
 • امکان قرمزی پوست بعد از تزریق وجود دارد که این قرمزی برای هر فرد متفاوت است و تا ۲۴ ساعت بعد از تزریق این قرمزی ها از بین خواهند رفت.
 • بعد از تزریق ممکن است دچار تورم در نواحی تزریق شوید که امری طبیعی می باشد و موقتی است. لب ها از حساس ترین ناحیه صورت می باشند پس تورم بعد از انجام این روش طبیعی می باشد.
 • بعد از انجام تزریق ژل به دلیل تورمی که در محل تزریق به وجود می اید ممکن است حالت لب های شما طبیعی نباشند. پزشک شما بعد از تزریق برای از بین رفتن این حالت آموزش هایی به شما می دهد که باید آن را انجام دهید.
 • بعد از انجام این روش احساس ناراحتی می کنید که این امر خفیف است و طبیعی می باشد زیر در لب شما تزریق سوزنی انجام شده است.
 • ممکن است بعد از تزریق ژل به دلیل خوب نبودن مارک ژل دچار آلرژی شوید.  البته این مورد نادر می باشد. برای دوری از این عارضه نزد  یک پزشک خوب مراجعه کنید.
 • اگر تزریق ژل به درستی انجام نشود می تواند سبب ایجاد زخم شود. اسی هیالورونیک موادی است که در بدن هم وجود دارد ولی اگر بیش از اندازه از این ماده تزریق شود می تواند کلاژن سازی را مختل کند و سبب ایجاد خشکی و زخم شدن پوست شود.
 • عفونت بعد از انجام تزریق ممکن است. قبل از تزریق باید پزشک شما آزمایشاتی برای شما انجام دهد تا جنس پوست شما را بداند در برخی از موارد تزریق ژل برای نوعی از پوست ها مضر است و نباید انجام شود. اگر به هر دلیلی تزریق ژل برای شما خوب نباشد و تزریق کنید می تواند سبب عفونت شود.

هزینه تزریق ژل لب

افراد همواره دغدغه هزینه بالای ژل لب را دارند. ما برای این روش نمی توانیم هزینه ثابتی در نظر بگیریم زیرا به عوامل گوناگونی بستگی دارد. تزریق ژل لب اگر نزد پزشکی مجرب و متخصص و در کلینیکی معتبر انجام پذیرد هزینه آن کمی بالاتر می باشد تا تزریق ژل در آرایشگاه ها که کاملا نامعتبر می باشد و امکان رخ دادن بسیاری از خطرات و عوارض را برای شما در پی دارد.

همچنین میزان ژلی که می خواهید برای شما تزریق شود نیز در هزینه بستگی دارد. برند و نوع ژل تاثیر بسیاری در هزینه می تواند داشته باشد اگر از ژل هایی با کیفیت پایین برای شما استفاده شود قیمت پایین تری خواهد داشت ولی اگر از برند و ژل های معتبر و با کیفیتی استفاده شود این ژل ها هزینه بالاتری دارد ولی در قبال هزینه بالا بسیار کم خطر و کم عوارض و همچنین ماندگاری بالاتری می تواند داشته باشد.

حجم ژل تزریق شده نیز در هزینه تاثیر گذار می باشد. افرادی که از حجم زیادی استفاده می کنند باید هزینه بیشتری بپردازند. سعی کنید بابت هزینه کمتر از ژل های بی کیفیت و کم هزینه و یا از آرایشگاه ها و مراکز غیر معتبر استفاده نکنید زیرا می تواند برای شما بسیار خطرناک باشد و به نتیجه دلخواه خود نخواهید رسید. برای انجام این روش به بهترین کلینیک تزریق ژل و پزشکی متخصص مراجعه نمایید.

هزینه تزریق ژل لب

اقدامات قبل از تزریق ژل لب

 • مهمترین کار قبل از انجام تزریق، مراجعه به بهترین کلینیک و بهترین پزشک جهت رسیدن به نتیجه مطلوب در پایان کار می باشد.
 • قبل از مراجعه برای تزریق ژل لب هیچ گونه آرایشی در محل تزریق نداشته باشید.
 • تا ۴ هفته قبل و بعد از تزریق ژل از درمان های دندانی مانند جرم گیری و … دوری کنید.
 • از مصرف داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین، ایبوپروفن و … که سبب افزایش خونریزی می شوند جلوگیری کنید.
 • مدتی قبل از انجام تزریق از مصرف الکل و استعمال دخانیات پرهیز کنید.
 • در صورت داشتن تبخال و سابقه تبخال حتما به پزشک خود اطلاع دهید زیرا با ورود سوزن به پوست امکان تبخال در نواحی دیگر وجود دارد.
 • در صورت داشتن آلرژی به مواد ژل و یا شیردهی و بارداری باید از تزریق ژل دوری کنید.
 • اگر از داروهای خاصی استفاده می کنید قبل از تزریق پزشک خود را در جریان بگذارید.

اقدامات بعد از تزریق ژل لب

 • بعد از تزریق ژل اگر احساس درد دارید می توانید با اطلاع به پزشک از استامینوفن استفاده کنید.
 • از خاراندن و ماساژ دادن نواحی تزریق شده بپرهیزید این علائم کاملا طبیعی می باشد و موقتی است و بع از مدت کوتاهی از بین خواهد رفت اگر این علائم طولانی شد حتما به پزشک خود اطلاع دهید.
 • تا زمانی که محل تزریق بهبود نیافته و تورم و کبودی آن از بین نرفته باید از قرار گرفتن در معرض آفتاب جلوگیری کنید و همچنین از رفتن به استخر، سونا و هر موردی که به گرما و آب داغ مربوط می شود جلوگیری کنید.
 • استفاده از لوازم آرایشی و همچنین ضد آفتاب بعد از تزریق ژل مشکلی ندارد، ولی سعی کنی از پاک کننده به طور ملایم استفاده کنید تا فشاری به محل تزریق وارد نشود.
 • برای درمان تورم و کبودی می توانید از کمپرس سرد در نواحی تزریق شده استفاده کنید.
 • از آب و مایعات زیادی استفاده کنید زیرا هیدراته نگه داشتن بدن سبب بهبودی سریعتر می شود.
 • هنگام خواب بعد از تزریق ژل لب روی صورت نخوابید زیرا این کار سبب فشار آمدن به نواحی تزریق شده می شود.
 • از استعمال دخانیات و همچنین مصرف الکل خودداری کنید زیرا سبب کند شدن روند بهبود و همچنین ایجاد اختلالاتی در بدن شما می شود.

اقدامات بعد از تزریق ژل لب

ویژگی های بهترین دکتر تزریق ژل

برای دستیابی به یک نتیجه مطلوب و دلخواه باید به بهترین پزشک و بهترین کلینیک مراجعه نمایید. برای مراجعه به بهترین دکتر باید ویژگی های بهترین دکتر تزریق ژل لب را بدانید. این ویژگی ها شامل:

 • مدرک و تخصص پزشک بسیار مهم و دارای اهمیت بسیاری می باشد. یک پزشک خوب باید دارای مدرک در حوزه فعالیت خود باشد. قبل از انجام تزریق حتما مدرک پزشک را مشاهده نمایید.
 • اولویت قرار دادن سلامت بیمار از دیگر ویژگی های یک دکتر مجرب می باشد.
 • پزشک خوب کسی است که همواره به سوالات بیمارانش با صبر و حوصله پاسخ می دهد و سعی می کند زمان مناسبی را صرف بیماران خود کند.
 • تجربه و موفقیت های پزشک بسیار اهمیت دارد. اگر پزشک شما دارای موفقیت و تجربه های موفقی تاکنون بوده باشد شما می توانید از پایان کار اطمینان کافی داشته باشید.
 • بهترین دکتر تزریق ژل کسی است که در یک کلینیک معتبر و دارای کادر درمان متخصص مشغول به فعالیت می باشد. همچنین کلینیکی که ایشان در آن مشغول به فعالیت هستند باید دارای تجهیزات مناسبی باشد.
 • یک پزشک خوب همواره از بهترین روش و همچنین بهترین تکنیک ها برای درمان استفاده می کند و همواره علم خود را به روز نگه می دارد.
 • ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات به بیماران از دیگر ویژگی های یک دکتر خوب می باشد. همچنین بهترین دکتر تزریق ژل سعی می کند خدمات باکیفیتی را در اختیار مراجعه کنندگان خود قرار دهد و هزینه مناسبی را دریافت نماید.
 • مراجعه کنندگان قبلی یک دکتر خوب همواره از ایشان راضی خواهند بود پس قبل از مراجعه به دکتری حتما از بیماران قبلی ایشان میزان رضایت آن ها را بپرسید و بعد به پزشک مراجعه نمایید.

ویژگی های بهترین دکتر تزریق ژل

انواع مدل های تزریق ژل لب

تزریق ژل لب موجب بهبودی شکل و فرم ظاهری لب ها می شود و با تغییر طرح کلی لب ها موجب زیبایی چهره فرد می شود. بسته به شکل طبیعی لب ها مدل مناسب تزریق ژل لب انتخاب می شود. در ادامه با انواع مدل های تزریق ژل لب آشنا می شوید :

مدل ژل لب طبیعی :

برخی از افراد با اینکه از شکل لب های خود ناراضی هستند ولی تمایل دارند تزریق ژل به لب های آن ها تنها شکل طبیعی ببخشد و دوست ندارند لب ها از شکل و فرم قبلی خود خارج شوند.

مدل ژل لب فانتزی :

در مدل ژل لب فانتزی، لب های بالا و پایین هر دو، بیش از حالت طبیعی، حجیم می شوند و از فرم طبیعی و عادی خود خارج می شوند.

مدل ژل لب عروسکی :

در روش مدل ژل لب عروسکی، تزریق لب به گونه ای است لب های پایینی نسبت به لب های بالایی حجیم تر خواهد بود و در مجموع شکل لب ها به صورت عروسکی شکل است.

مدل ژل لب چاک دار :

در روش مدل ژل لب چاک دار، در قسمت میانی لب پایینی چاک یا خط ایجاد می شود تا حجم دو طرف لب پایین بیشتر دیده شود. مزیت تزریق ژل لب در مدل لب چاک دار، داشتن لبخند های زیبا می توان ذکر کرد؛ زیرا وجود خط میانی در لب پایین حالت زیبایی را به لب ها می دهد.

کلام آخر

افرادی که دارای لب های کوچکی می باشند و می خواهند فرم دلخواه لب خود را داشته باشند می توانند از تزریق ژل لب استفاده کنند. تزریق ژل لب دارای عوارض کم و بی خطری می باشد ولی در صورتی که نزد یک پزشک خوب و در کلینیکی معتبر انجام شود اگر این روش به دست یک فرد غیر متخصص و مراکز نامعتبر انجام شود می تواند عوارض خطرناکی داشته باشد. ماندگاری این روش ۱ تا ۲ سال می باشد.

از شما عزیزان بابت همراهی ما تا پایان این مقاله سپاسگزاریم. ما سعی کردیم تا شما را با هزینه تزریق ژل لب آشنا کنیم. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. در صورت داشتن هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonمشاوره رایگان (کلیک کنید)